Pereiti prie turinio

Tlc 80 nevienodas aukstis nuo zemes


Rekomenduojami pranešimai

sveiki, atsivariau tlc 80, jau buvo sudeta spyruokles ir amortikai +5, bet kaire puse stovi zemiau 2 cm nei desne, ir galas ir priekis, pakeiciau priekines spyruokles vietom, niekas nepasikeite.Gal kazkas buvot susidures.aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane stovejo +2 ir simetrija buvo, pastaciau +4 irgi tvarkoj.

Ten tos tiuningines spyruokles pazymetos buna, viena is ju eina i kaire puse, o kita i desine. Reik teisingai sudet.

Gal pas man susistabilizavo kai tiek svorio uzsidejau.

Gale kairiau gerve stovi, o desiniau ant bamperio zapaske kabo.

Priekis irgi nelengvas su sportine Warna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Viduli, man nepavyko. Dėjau ir pagal užrašus ir atvirksčiai +2" ironmanai kol nepakišau 15mm prastafkes tol stovėjo kreivai pasvirus...

 

ant tų 10-15mm vairuotojo šonan.

 

 

Man padejo galiniu spyruokliu sukeitimas vietom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rojeris ju ir dejo ant 80-tos, todel zino ka kalba ;)/>

 

su tom spyruoklem yra dar toks bajeris

- kai spyroukles yra australu gamybos, arba skirtos tai rinkai, tai atitinkamai ju montavimo instrukcijoje parasyta, kad viena su tam tikra zyma (d/s) reikia dedi i vairuotojo puse, kita atitinkamai pazymeta (n/s) - i keleivio puse

taciau, ten vairuotojas sedi kitoj pusej, del to, cia pas mus uzdejus pagal instrukcija gaunasi atvirksciai :D del to ir reikia sukeisti vietomis

Redagavo Density
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tas pats buvo su ironman, tiesa ne su toyota, bet sukeitus spyruokles vietomis masina atsistojo lygiai

 

su OME tas pats... važinėjau "kreivas"... tik gale sukeičiau vietom ir išsilygino... o jau ir tarpines 1 cm OME poliuretano nupirkau reguliavimui :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

importuotojai patys nežino ką atsiveža -ar australų rinkai ar EU... smile.gif ant spyruoklių yra lipdukai A ir B vairuotojo pusė ir keleivio tik va ar tai dešinvairis ar musiškas normalus variantas smile.gif tai montuojant kartais susimaišo servise...

 

p.s. topinis paaiškinimas buvo RU forume: specialiai kreivai stovi, nes kelio profilis su nuolydžiu, taigi auto tada jame stovi tiesiai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.