Pereiti prie turinio

NT (Nekilnojamas Turtas) irgi parduodu...


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 112
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

O tai tau yra skirtumas kur pirkti sodybą, Ar pirktum bet kur, svarbu, kad tilptum į 50 st.?

Va cia teisingiausias pastebejimas... Panasu kad TAIP... ;)

O kitiems reiktu nusileisti ant zemes, - ispustu kainu bumas jau praejo, - 60 km spinduliu nuo Vilniaus yra variantu ir maziau nei uz 50 kLT... :P

O kad paaitrint aistras, - si savaitgali vaziuoju ieskoti sodybu i Lietuvos vakarus (Klaipedos apskrityje), - ka gali zinoti, - gal pajurio gyventoju patapsiu... :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu kokio reik pendelio Šarui iš gyvenimo patirties kad jam smegenėlės sugryžtų atgal į šios dienos gyvenimo Lietuvoje realybę?

Gal tie pendeliai ir vercia is paskutiniuju stengtis neisproteti, kai viskas ritasi tik liudnyn... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.aruodas.lt/namai-kedainiuose-pavermenio-k-vermenos-g-2-250585/?paieska=de8c73693458ff3ad1d92d37107648e8

Va, vidury Lietuvos. Bet pirma reikia parduoti savo, kad galetume pradeti paieskas. Neaisku kiek gausi, kiek galesi sau leisti, kai skolas pasidengsi. I vienkiemi nesikraustyk. Kas, kad tau patinka, bet pagalvok apie savo atzalas. I mokykla nuvesk, parvesk, kelia uzpusto, papildomu uzsiemimu nera. Kaimynu nera, draugu nera, taps indenais. Mano geras pazystamas is Kauno issikrauste i vienkiemi. Vieta grazi, bet ju seimai greitai reikes palmiu lapu, ieciu ir lanku. Jie to patys nejaucia, net kai nuvaziuoji..... Gal nejaucia.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Tikrai taip, - jau sutarta, - pirmadieni avansas + sutartis ir keliu savaiciu begyje issikraustymas...

Bet jei kam idomu pas mane dar yra sodyba Sakiu rajone Lekeciu sen. netoli Nemuno, - spalio 1 d bus parduodama varzytinese uz 6238 Lt, - jei kam norisi ramios egzotikos ir turi investuojamuju galit kreiptis... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip, - jau sutarta, - pirmadieni avansas + sutartis ir keliu savaiciu begyje issikraustymas...

Bet jei kam idomu pas mane dar yra sodyba Sakiu rajone Lekeciu sen. netoli Nemuno, - spalio 1 d bus parduodama varzytinese uz 6238 Lt, - jei kam norisi ramios egzotikos ir turi investuojamuju galit kreiptis... :D/>

Gal butu idomu tik, kad tolokai nuo vln...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkeja pazistu, - o be to turiu jo duotus gerus saugiklius... :Psrc="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/tongue.gif">

Aisku zinant, kaip man "sekasi" visko gali nutikti... :rolleyes:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif">

 

Saugiklius? Tipo tokius? Na cia jau rimtas pradinis inasas :D

post-5207-13780123637757_thumb.jpg

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D/>:D: jo jo, va Vilkijoj keltas tik perkelia ir jau Šaras alų atkimšinėja :D/> viskas gi ten juokingai arti... tik jaučiu tada mainai būtų nors į sandėliuką, ale kokiam Vysaginie :D/>

Jo, jo Vilkija nuo mano sodybos 5km, - vaikystej, kai ten gyvenau, i Pavilkija (Vilkijos kita Nemuno puse) dviraciais vaziuodavom maudytis... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.