Pereiti prie turinio

Amerika, amerika... (himno zodziai)


LAUMKELIS II

  

79 nariai prabalsavo

  1. 1. As myliu Amerika

    • Taip
      17
    • Ne
      15
    • Vienodai sviecia
      43
    • O kas tai per daiktas?
      4
  2. 2. As myliu amerikiecius

    • Taip
      6
    • Ne
      21
    • Vienodai sviecia
      47
    • O kas tai per daitas?
      5
  3. 3. As myliu amerikietiskas masinas

    • Taip
      54
    • Ne
      8
    • Vienodai sviecia
      15
    • O kas tai per daiktas?
      2


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 67
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

apie amerikonu bukuma. as nemanau kad jie buki. Tiesa, tol kol ten gyvenau tai galvojau kad buki, bet po Islandijos ir Norges pagalvojau kad ir ten panasus. Paprasciausia zmones negyveno niekad tokioj sistemoj kurioj reikia is sudo vaska spausti, ir turi moket ir vini ikalt ir krana prisukt ir motora perrinkt viena ranka, ir visus tuos darbus padaryt su vienom replem atviorka ir plaktuku, ir deteles ant pakeitimo turi pats isburti is turimo metalo lauzo, ba kitaip neisgyvensi. Ten pas juos sistemike senai atidirbta, sugedo kranas kviecia santechnika, masina bilda varo i serviza ir t.t. dirba savo darba, uzdirba pakankamai ir gali samdyt kiekvienam sudniekiui speca. jam nereik moket 30 profesiju darbu kad susitvarkytu uki, ir jei jam neidomus koks tai darbas, kad ir kodel lempike saldytuve nedega, jis nesuka kiausu, samdo kas tuo uzsiima ir atmojuoja saibas. Del to ir stebisi kaip tu cia viska moki, juk paprasciau paskambint atvaziuos ir padarys nei pats galva suksi.

Aisku yra auksarankiu kaip ir pas mus kuriem viskas idomu ir viska jie sugeba, bet ju nera daug. Ir tas pats tiek JAV, tiek ISL ar NO.

Visi tie auksiarankiskumai daugiausia is ubagystes. Mes sociai gyventumem koki desimtmeti kita, butu lygiai tas pats ir pas mus. Jau ir taip link to po truputi einama mazais zingsneliais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, koks velnio biednumas.... paziurek forume... zmones perka masina, ja pjausto, virina, daro, dalis perka... o po to parduoda uz kapeikas (net puses tu sukistu pinigu, jau nekalbant savo darbo ir laiko pravesto su masina neatmusa)... ir vel perka kita, vel pjausto, virina.....

 

 

keistas biednumas.... daugiau panasu i sizofrenija... zmona man jau seniai sako, kad as kaip mazas vaikas, tik su metais mano zaislai vis brangsta ir brangsta....

na, cia visi is vienos palatos №6.... tad, manau nesupyks... tongue.gif

 

209075612.gif

 

 

 

- Teti, jei dzipai kainuos 10 000 litu, tu juos perdarinesi ir lauzysi?

- Jo, suneli.

- O jei dzipai kainuos 10 000 doleriu, tu vistiek juos perdarinesi ir lauzysi?

- Savaime aisku, suneli.

- Na, teti, jei jie kainuos 100 000 doleriu tu juos tikrai maziau lauzysi!

- Ne, vaikeli! Tiesiog tada tau, suneli, teks maziau valgyti.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ne apie "auksarankių" procentą, o apie priežastį - ne visi iš biednumo auksarankiai tampa :)/>

nu tai mes cia is esmes voliojam ta pati sakini , jau seniau rasiau

"Aisku yra auksarankiu kaip ir pas mus kuriem viskas idomu ir viska jie sugeba, bet ju nera daug. Ir tas pats tiek JAV, tiek ISL ar NO.

Visi tie auksiarankiskumai daugiausia is ubagystes. Mes sociai gyventumem koki desimtmeti kita, butu lygiai tas pats ir pas mus. Jau ir taip link to po truputi einama mazais zingsneliais."

 

Prasom isigilinti i mano mokslini traktata pries pradedant sutikt ar nesutikti visiskai ar procentaliai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rammstein - Amerika http://www.youtube.com/watch?v=4NAM3rIBG5k

Amerika

Mes visi gyvena Amerikoje

Amerika yra nuostabus

Mes visi gyvena Amerikoje

America, America

 

Mes visi gyvena Amerikoje

Amerika yra nuostabus

Mes visi gyvena Amerikoje

America, America

 

Jei aš noriu šokti švino

, net jei jūs esate vienas paverčia

Jums kontroliuoti mažai

Aš jums parodysiu, kaip tai padaryti tinkamai

 

Mes meilės šokių

Laisvės gros visų smuikams

Muzika ateina iš Baltųjų rūmų

ir priešais Paryžiaus stovi Mickey Mouse

 

Mes visi gyvena Amerikoje

Amerika yra nuostabus

Mes visi gyvena Amerikoje

America, America

 

Aš žinau, kad labai naudinga veiksmus

ir bus apsaugoti jus nuo klaidingo žingsnio

Ir kurie nenori šokti pabaigoje

nežino, kad jis turi šokti

 

Mes meilės šokių

Aš jums parodysiu kryptį

Kalėdų senelis ateina į Afriką

ir priešais Paryžiaus stovi Mickey Mouse

 

Mes visi gyvena Amerikoje

Amerika yra nuostabus

Mes visi gyvena Amerikoje

America, America

 

Mes visi gyvena Amerikoje

"Coca-Cola", "Wonderbra

Mes visi gyvena Amerikoje

America, America

 

Tai ne meilės daina

Tai ne meilės daina

Tai ne aš dainuoju savo gimtosios kalbos

Ne, tai ne meilės daina

 

Mes visi gyvena Amerikoje

Amerika yra nuostabus

Mes visi gyvena Amerikoje

America, America

 

Mes visi gyvena Amerikoje

"Coca-Cola", "kartais buvo

Mes visi gyvena Amerikoje

America, America

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomi tema visai. nebuvęs nei Amerikėj aš, nei CCCP prisimenu, ba gimiau laikotarpyje kai sąjūdis ėmė skelbti nepriklausomos Lietuvos atkūrimą. Ale šiek tiek pasamprotauti norisi.

 

Kas liečia mašinas, savita rinka su iš jos išplaukiančiais privalumais ir trūkumais. JAV gamintos mašinos visada buvo komforto ir galios simbolis žiūrint paprasto jevozasūjo piliečio akimis. Šiaip kol tarybinis žmogus džiaugėsi gavęs žiguliukui paskolą, amerikietis važinėjo su kokiu senu cadilaku ar linkolnu kuriame vairo stiprintuvas, elektriniai langai ir kita komforto įranga atrodė paprastas normalus išpildymas. Vėlgi, viską įtakoja gyvenimo ir pragyvenimo lygis. Jei žiguliukas (tai tik tarybinės mašinos apibrėžimas, nebūtinai markė) turėjo laikyti ilgai ir nuobodžiai, o defektai gydomi namų sąlygomis, tai senas linkolnas continentalis važiavo tol kol sugedo, tada į servisą išvažiavo. ko pasekoje jis ir galėjo būti su visa komforto įranga. Ale tai tik mano asmeninė nuomonė.

Ir tegul sako kas ką nori, apie mašinas šiuolaikines ar senas. Ale pavažinėjus su Jeep Cherokee (mano atvėju) prilipo nors tu ką. su visais savo pliusais ir minusais, ale man tai graži mašina.

 

Kas liečia Ameriką, jos politiką, amerikonus.

 

Šalis "didi" su savo karine galia ir siekiais dominuoti pasaulio ekonomikoje. Todėl varoma propaganda yra normalus reiškinys.

 

Nesenai sugrįžo pažįstamas iš JAV. Dirbo paprastu perkraustytoju (susinešiot sofas ir šaldytuvus į sunkvežimį, nuvežt iš taško A į tašką B ir ten išsikrauti. Nepasakysiu kiek ten gavosi algos, bet sako per mėnesį ką uždirbau, tai išleidau maistui, gėrimams, susimokėjau nuomą, nuėjau į parduotuvę ir nusipirkau naują Iphone ir dar liko pinigų merginoms, kur už dolerius viską padaro :) sako antras atlyginimas, nebežinau kur jį išleisti. Bet čia tik toks paprastas palyginimas. Ką pas mus galima nusipirkti dirbant paprastą eilinį darbą? susimokėti mokesčius, užsipilti kontrabandinės salerkos ir kebabą nusipirkt. va ir paprasta paprasto žmogaus kukli alga.

 

Senelis (amžiną jam atilsį) būdamas jaunas pabėgo į ameriką (apie 1918-1920 m). Ten pragyveno virš 10 metų. Dirbo šachtose anglies kasyboje. Ir jaunas imlus kaimo berniokas išmokti sugebėjo kalbą, net pilietybę gavo. Tiesa, tose kasyklose ir sveikatą visą paliko. Tačiau, kad ir kokia tatai atrodė moderni šalis, kaip chimik čia ištrauką buvo įdėjęs, ale savos tėvynės ilgesys nugalėjo viską. ir sugrįžęs į LT tapo liaudies priešu, nes buvo matęs kaip atrodo gyvenimas apart vargo prieškarinėje Lietuvoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na... ka cia zmogui guostis....

pas mane vidine dialema... myliu amerikieyiskas masinas, bet ne virskinu amerikonu... ir ka dabar daryt...

 

%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8B%D0%B9+%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B9+%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%81.jpg

 

 

paskiau biski pavalysiu tema... wink.gif

 

nesupratau ka pats norejai sia foto pasakyti?Kad ziuri kalpoku nuo naktinio matymo ziuronu nenuemes?Tai o kaip diena su jais ziuret?siaip tai tuose kalpokuose yra mazos skylutes padarytos kad galetum jais naudotis diena.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, koks velnio biednumas.... paziurek forume... zmones perka masina, ja pjausto, virina, daro, dalis perka... o po to parduoda uz kapeikas (net puses tu sukistu pinigu, jau nekalbant savo darbo ir laiko pravesto su masina neatmusa)... ir vel perka kita, vel pjausto, virina.....

 

 

keistas biednumas.... daugiau panasu i sizofrenija... zmona man jau seniai sako, kad as kaip mazas vaikas, tik su metais mano zaislai vis brangsta ir brangsta....

na, cia visi is vienos palatos №6.... tad, manau nesupyks...

 

 

o ko cia pykti,dauguma cia esanciu senai toje palatoje,as irgi :D

 

truputukas ne visai i tema,bet

 

apie ta poreiki kisti pinigus visai neaisku kam ir del ko

cia kolektyve juk irgi yra skirtingu poreikiu ir galimybiu zmoniu,vieniems tai pramogai jie moka pinigus uz darba patys tik skina to darbo vaisius,kitiems tai pragyvenimo saltinis-jie gyvena is remonto ,tretiems konstravimas kaip pomegis kaip kuryba ir tas procesas suteikia malonuma,dar kitiems poreikis "is biednumo"kai visureigis reikalingas ne pramogai o neisvengiamai,susisiekimui ,pinigeliu baba o vaziuoti verkiant reik tai perkam lauzus ir n kartu tiek sukraunam kad jie vaziuotu

ir viskas cia gerai ir visi teisus ir visiems valio,svarbu kad judam o ne degraduojam

 

beje ausarankiu nykimo tendencija yra,ir ateityje liks tik tikri palatos Nr6 ligoniai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[/size]

nesikisiu i pati ginca, bet skaiciai biski netikslus...

faktai (tik ne reikia mane prorusiskumu kaltint, duomenys pateike anglai)

 

Bendra lendlizo suma 50,1 miljardas doleriu (arba 610 mljardu 2008 m kainomis)

 

Skolos gavejai (kainos miljardais 1945 m):

Anglija - 31,4

CCCP - 11,3

Prancuzija - 3,2

Kinija - 1,6

 

Taip pat Kanada CCCP ir Anglam pateike 4,7 miljardus doleriu

 

Skolos lendlizo (lend lease) valstybines programos sutartim Amerikai:

 

Anglia savo skola Amerikai padenge (paskutinis pervedimas) - 29.12.2006

 

CCCP skola buvo performinta Rusijos Federacijai 2003m, skolos suma (likutis) sudare 100 miljonu doleriu 1945m kursu, per t laika, nuo 2003 iki 2008m buvo ismoketa 722 miljonai doleriu naujaiis doleriais, po ko skola Amerika pripazino anuliuota.

 

Prancuzija - Leonas Bliumas (André Léon Blum), kaip Prancuzijos delegacijos vadovas, Vasingtone 1946 geguzes 28 diena pasirase paketa sutarciu su Amerikos valstybes sekretorium Dzeimsu Birmsu (zinoma istorikams kaip Bliumo-Birmso sutartis), kuri atreguliavo ju skola Amerikai.

 

Kinijos skola padengta paslaptim, taip kaip 1979 m USA pripazino KLR oficialia salim, o sitai salis i skola pas Amerika, karo metu, nieko neeme....

Tiesa 1989m Amerika Kinijos skola pareikalavo is Taivanio, tolimesnis skolos likimas nezinomas - USA, Kinijos ir Taivanio oficialus saltiniai apie tai nutili, kokie slapti (nezinomi) protokolai ir susitarimai buvo pasiekti ir pasirasyti placiai visuomenei neskelbiama, Amerika daugiau savo pretenziju niekad nekele.

 

tai tiek ziniu is istorijos...

He he.apazdal .nu ne visada gediminu stulpai atstojo zmonem bendra supratima Vietoi ideologijos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, ka fasizmas, ka komunizmas, ka onanizmas man vienodai nekalia jokio (lytinio ir moralinio) pasitenkinimo.... bet-bet-bet... nuo komunizmo as niekur nepabegsiu - jis sudaro dali manes paties, dali to, kas sudaro mane sendien.... as jame isaugau, as jo, komunizmo, metu istariau pirma zodi, zengiau pirma zingsni, isgeriau pirma cierka, pamylejau pirma mergele, pirma kart isimylejau, pirma kart mane mylejo, pirma kart... pirma kart... pirma kart... kiek visko buvo pirma kart... tad, ponai ideologai ir laisvos Lietuvos fanai, visi PRIES nublanksta pries situos isvardintus UZ... pries visus mano gerus prisiminimus... visas komunistinis jusu negativas tampa muses duzgimu aplink suda... ir jei kas man pasakytu dabar - Vyteli, varom atgal! Patikekit, vyrai, as padeciau dideli ir neplauta ant visu ideologiju (ir ideologu!) ir ziema basas minciau i savo jaunystes komunizma.... tongue.gif

 

oi... cia ligtai offtopas... cia lig ne apie amerika...

taisau padeti... i tema... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=vqsPaTLM7Og

 

Redagavo chimik
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai, ne viskas buvo blogai ir tais laikais, bet lengviausia sunaikinti viską, turiu omeny socialinę apsaugos sistemą, kurios dabar praktiškai nėra, jei žmogus nedirba. O jei ir dirba, arba pensininkas, neseniai turėjau karčios patirties su mama, kai reikėjo paguldyti į ligoninę operacijai - košmaras guobų gatvėje, pasijauti tiesiog padugne, kuri kankina elitinį medicinos personalą. Negana to "bakšišas" vis tiek buvo sumokėtas, nes kitaip į tave net dėmesio nekreipia.

:(src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/sad.gif">

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip niekas ne atsisake mokslo daktaro, professoriaus vardo gauto sovietmecio, ne veltui sukurtas isakymas del sovietmecio prisiminimo...kas tais laikais gyveno zino, kas buvo blogai o kas buvo gerai. Daug buvo gero. Kiek dabar statoma vaiku darzeliu, mokyklu, nors viena firmele statanti daugiabucius sukure kazkokia infrastruktura, o dabar paziurekite, kaip buvo statoma sovietmeciu....Ideologija sienden dienos-ka in geresne? Pileciai suvariti i banda, algos tai tik tiek kad ne nudvesti.....Valdziai, kuri laizo sikna amerikonams - mums tokia reikalinga? Ar daug valdzioje "Sajudzio" nariu, kurie dare ne politine karjera, o tikraja ta prasme norejo matiti laisva , nepriklausoma Lietuva?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.