Pereiti prie turinio

Amerika, amerika... (himno zodziai)


LAUMKELIS II

  

79 nariai prabalsavo

  1. 1. As myliu Amerika

    • Taip
      17
    • Ne
      15
    • Vienodai sviecia
      43
    • O kas tai per daiktas?
      4
  2. 2. As myliu amerikiecius

    • Taip
      6
    • Ne
      21
    • Vienodai sviecia
      47
    • O kas tai per daitas?
      5
  3. 3. As myliu amerikietiskas masinas

    • Taip
      54
    • Ne
      8
    • Vienodai sviecia
      15
    • O kas tai per daiktas?
      2


Rekomenduojami pranešimai

chimikai, nu tu pavarei... visiems komunizmas buvo tik nepasiekiamas "šviesus rytojus" a tu jame kaip lašinys visas varteisi laugh.gif kiek ideologai tada plepėjo, tai tik

brandus socializmas" buvo pasiektas... o tavo "varau atgal nes buvo geriau"... tai gaunasi pateisini okupacijas... angry.gif

 

o dėl "komuzimas", "fašizmas" (nors tai tas pats tik skirtingose šalyse kitaip vadinama) ir kitokių sąvokų teisingo supratimo rekomenduoju pasiskaityti čia.. Mano nuoroda

 

 

 

 

bendras_ssrs_vokietijos_paradas_breste_1939-500x343.jpg

 

 

Po to, kai 1939 metais draugiškai pasirašė Molotovo-Ribentropo paktą, kuriuo SSRS ir nacistinė Vokietija išsidalino Vidurio Europą, ir tie, ir anie ėmėsi veiksmų. Didžiausia bendra karinė operacija buvo nukreipta prieš Lenkiją. Tą baigę, komunistai ir naciai dar ir surengė bendrą paradą. Nuotraukoje - sovietų ir nacių karo vadai Semionas Krivošejinas (Семён Кривошеин) ir Heinzas Guderianas (Heinz Guderian). Šie du buvo tarpusavy pažįstami dar nuo 1929 metų, kai Guderianas lankėsi tankistų mokykloje Kazanėje - SSRS tuo metu draugiškai ruošė naciams ir tankistus, ir lakūnus, nes dėl Versalio sutarties pati Vokietija tam neturėjo galimybių.

pasiskolinta iš by

Rokiškis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 67
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

chimikai, nu tu pavarei...

Miroslavai, man iki bambos visi sitie -izmai... man geri prisiminimai auksciau visu situ -izmu... onanizmu... debilizmu... komunizmu... socializmu...

 

 

tie laikai man malonus tame, kad tada dar buvo gyvi draugai... buvo kazkas tai (neturintis jokio -izmo), kas dare santykius kazkokiais siltais... talkas prie laiptiniu... kaimynu gimimo dienas... ir visus zinai vardais is gretimos gatves... vaikai ramei begiojo kieme... atmarozkai neslankiojo gatvese... ir musemes mes kiemas su kiemu, gatve su gatve, rajonas su rajonu pagal taisykles... ciesnai... plakemes iki krauju... po to kartu gerem uoboliu vyna po 2rublis 12 kapeiku... nebudavo nei suluosintu, nei uzmustu...

o visi sitie -izmai... te juos sau i sikna politikai susikisa... as apie zmones ir zmoniskus santykius...

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vytautai, nereikia čia niekam teisintis - mane tik prajuokino , kad "gyvenai komunizme"... kurio nebuvo biggrin.gif mes vienas kitą tikiuosi suprantam adekvačiai... ir man asmeniškai irgi tada buvo gerai... ir manau daugumai ir vien dėl to , kad TAI BUVO JŲ GYVENIMAS, JŲ JAUNYSTĖ, NEIŠDILDOMI PATYRIMAI... TAI MŪSŲ GYVENIMAS kurio neišbrauksi... ir santvarka čia VISAI NE PRIE KO...

Kitas dalykas tai šiuolaikinė politika, jos kryptis, globalizacija ir TOTALI DURNINIZACIJA... anksčiau buvo prioritetas išsilavinęs žmogus, dabar perki arba ne...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puskes vyras jankis ...klausia pas mane

tarnavai ?

- taip, o tu ?

tarnavau. laivyne

- kodėl ?

neaptikėsi..bet tikėjau kad reiks gintis nuo CCCP :D/>/>/>

po to ikalem abu "rusiskai" tai jis lietuviškai išmoko aš anglu..tiek pripasakojom vienas kitam...ankdotu galima sukurti kruva :lol:/>/>/>

 

p.s. pamates mano bulka dyzeline sako - gerai butu su tokia vazineti...sakau o tu su kokia ? TUNDRA - sakau ir aš su tokia norėčiau važinėti :D/>/>

As ir su bulka dyzeline vazineju, tai dabar paskaiciau ir dziaugiuos, kad ir man kazkoks amerikosas pavydi :D/>

Redagavo mindeex
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragon, cituoji ta istorija, bet juk ji is tu paciu socializmo laiku istraukta. ka mums sake, kaip pateike, taip mes ja ir kramtem. O buvom tokie, ar anokie, tai tu cia teisingai. Istorija.. Neisbrauksi.. Kas del Chimik, tai tikrai, ejome ejome, bet komunizmo rytojus neisauso. Garbaciovas su perestrojke sugriove. :lol:/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragon, cituoji ta istorija, bet juk ji is tu paciu socializmo laiku istraukta. ka mums sake, kaip pateike, taip mes ja ir kramtem. O buvom tokie, ar anokie, tai tu cia teisingai. Istorija.. Neisbrauksi.. Kas del Chimik, tai tikrai, ejome ejome, bet komunizmo rytojus neisauso. Garbaciovas su perestrojke sugriove. :lol:/>/>

Neisauso.zmones liko.tokie kaip buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ech... nesiteisinu, Miroslavai... nostalguoju kartais...

 

https://www.youtube....h?v=NRIgDU3s8RE

 

 

Ech nostalgija, vien ko verti žodžiai: "smert stoit tovo štoby žit, a liubov - tovo štoby ždat", į lietuvių kalbą net sunku išversti, kad darniai skambėtų.:)src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/smile.gif">

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VISUS, kas cia postino i Palanga, smeli kast biggrin.gif

злой ты и не добрый, Володя... нет в тебе тепла и ласки....

но и на этом спасибо - хоть не на Калыму сорокаметровую хвойную пшеницу топорами косить... tongue.gif

 

kam neaisku Volodia isversbiggrin.gif

o ka labai sudomins sita auksta grudine kultura - kreipkites pas mane, parodisiu kur kelialapius i sita roju pardavineja.. papigiai... DEMESIO! Akcija! Kelione ir maitinimas ne mokamai! biggrin.gif

 

 

%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B1%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%83-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE.jpg

gulag.jpg

Redagavo chimik
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.