Pereiti prie turinio

Ferozos galo pakėlimas


tomas.rancas

Rekomenduojami pranešimai

Na va. Pakėliau savo ferozai gala. Gala kėliau nes lingės jau buvo 's' formos. Domėjaus dėl lingių atkalimo, tai mano žemietis patarė nesivarginti ir dėti spyruoklęs, pas jį ant ferozos opel corsos spyruoklės ir tekinti pirštai įstatyti spyruoklei. Aš tai nesivarkinau pirkau laužine pirmas man patikusias spyruokles (net nežinau kokios mašinos) po 15lt, savo šukslyne susiradau vamzdžius pagal diametra, gerai suvirinau, nudažiau, turėjau storos gumos po spyruoklėm, padėjau ir rezultatu esu labai patenkintas. Ačiū Egidijui už patarima.

Pats dar laukuose nebandžiau, bet tėvas jau du savaitgalius į miška važiavo 4 vyrus įsisodinės ir dar dvi družbos su litru ugninės (kaip jei ten tilpo norėčiau pamatyti) tai nuvaziavo traktorių keliai ir gryžo. Padangos kol kas paparastos ziemines mazdaug 26 col, bet artimuose planuose yra MT.

post-4394-13624034740215_thumb.jpg

post-4394-13624034905943_thumb.jpg

post-4394-13624035034014_thumb.jpg

post-4394-13624035308535_thumb.jpg

post-4394-13624035541988_thumb.jpg

post-4394-13624035986518_thumb.jpg

post-4394-136240364542_thumb.jpg

post-4394-13624036553938_thumb.jpg

post-4394-13624036662312_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip apatini spiruokles pada pritvirtinai? tom kilpom prispaudei kur linges laiko prie tilto?

 

Privirinau. Iškarto klausit kai tėl TA. Tas kuris man patarė pasakojo(jau TA praėjo), kad spyruokles išemus niekas ten nesikabineja, nu aišku čia ir nuo transkonos darbuotojo nuotaikos priklauso. Dėl kietumo skonio reikalas, o man jau tiltas daužėsi į rėmo atramine guma, nes prieštai medžiotojo buvo (nu suprantai šernai ir ne po viena). Tai dabar per dideles žvyrkelioduobes šokinėja kaip varlė. O jug ir mašina skirta pramogai( kitaip tariant LAUŽYMUI)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiieškok nuo Opel Corsa spyruokles (kuo senesnės tuo geriau ba plonesnė vija) ir nevažiuosi kaip su vežimu.

dar galima gaziko priekinius amortizatorius idet vietoj originaliu tikrai nesokines

Redagavo gynte
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo, ne ta tai masina, kad lauzit. detaliu praktishkai nera pirkt. su ja pramogaut reikia atsargiau, t.y. pagalvojant pries padarant

 

Kai savo garaže turiu pakėlėja, o ir Klaipėda-tai didelė detalių krautuvė(esu dirbęs detalių vadybininku). Tai labai saugot aš jos nesiruošiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekada nebuvo problemu nei su ferozos nei su rokio detalem. jei ne vienoj tai kitoj japonisku automobiliu detaliu parduotuvej tikrai buna. o dazniausiai pasirinkimas yra keliose ir issirenki pigiausia varianta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek cm pasikele galas? priekyje uzsukai torsionus? jei tai ar suvedimas stipriai nuvaziavo? kaip del priekio kietumo?

 

Matavau gala nuo zemės iki sparmo prieš ir po; pakilo 9cm (bet kaip minėjau mano ligės buvo visiškai mirusios). o pakėlus galą priekis pakilo 3cm. Kai torcijonus susukau tai dar nedau pakilo bet nebematavau. Suvedimo dar netikrinau, bet mašinai kylant ratai susiverčia tai reikės padaryti.

o dėl minkštumo aš jokio mažo visureigio nevairavęs tai neturiu su kuo lyginti. O jei lyginant su lengvosiom: tai ir prieš pakėlima ir po pakėlimo grynas KYBIRAS.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.