Pereiti prie turinio

SU VASARIO 23


Rekomenduojami pranešimai

nors ir tarnavau Maskvoje.. tarnyba negaliu skustis (mergos vodke samovolkes) bet man gaila ismestu 2 metu... aisku dabar turiu draugu placiojoj rusijoj... kryme (cia pliusas juodas) :D/> ai ka norejau pasakyt? man tai ne svente, as ten ejau ne savo noru! :angry:/> peace! :)

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors man ir neteko pilnai atitarnaut(turjau 90-92 tarnaut) bet vistiek visus su vasario 23 :salut:/>/> as skaitau kad laikas armijoj tikrai neveltui, zmogus igauna gyvenimo patirties, vyriskumo. nuo mamos sjono atitraukia :)/>/> ir dar dag pliusu :)/>/>

su sventem :cheer:/>/> :girtas:/>/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

,,du metai veltui,, niekaip su tuo nesutiksiu.pilnai pritariu ,,renaldasg,,gal ir ne is karto,bet supranti kad armija dave savo pliusu ir pamoku.Su svente.

 

aisku gincytis beviltiska. suprantu kas tarnavo pvz strateginiuose daliniuose gal ir ismoko ko nors,igavo vienokios ar kitokios patirties. bet ka kalbet apie stroibata? du metai atidirbti uz dyka ir ko ismokau? issisukinet, gerai meluot, ir kaip sakoma "prodaj vsio sto k polu neprikoloceno"... vienintelis dalykas tikrai patiko kad rusai (grazdanski) kareivius labai gerbia..ir visada pasidalins paskutiniu kasniu ir stakanu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Vasario 23,kas tarnavo supras ir neniekins kaip kai kurie veikejai dabar.Rimantas Bagužas.1985-1987 Afganistanas.Kandagaras.Šlovė ir amžina atmintis žuvusiems.

Vivat bača.

Šindantas ( o tiksliau trasa Kuška - Kandagaras , evakuacinis transportas ) 1983-85

Kas nebuvo tas nesupras, kas buvo tas nepamirš.

 

Su švente buvę kariai :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.