Pereiti prie turinio

Snd ryte radau toki vaizda


Rekomenduojami pranešimai

Sugadino nuotaika.

Antra valanda nakties, kaimynai mate kaip kudas ir plonas iskrenta is dzipo lango.

Siuo metu laukiu policijos, gal rajone ne mano vieno apsvarino ir gal pakliuvo veikejas.

Is pirminio apziurejimo truksta:

Navigacijos is bardacioko, video registratoriaus, konverterio ir daugaiu nezinau.

Liepe laukti policijos.

post-59-1360486201164_thumb.jpg

post-59-13604862104189_thumb.jpg

post-59-13604862188838_thumb.jpg

post-59-13604862276278_thumb.jpg

post-59-13604862486164_thumb.jpg

post-59-13604862611392_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 88
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

uzuojauta ... :rolleyes::blink:

siaip galiu paporint priezasti, kodel ilindo... todel, kad prikurkej liko ikistas pakrovejas, ant stiklo liko irangos laikikliai, is to vagis susidare vaizda, kad bardacioke gali gulet GPS ...

Pas mane darbiniam buse yra trys priklijuojami prie stiklo laikikliai, GSM, GPS ir videoregistratoriaus, namo gryzes vakare nuo stiklo nuimu visus isskyrus telefono... bardacioke kartais lieka, bet stengiuos nepalikt, pakrovejus irgi slepiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzuojauta... unsure.gif

ziuriu, nera Lietuveleje tvarkos, pastoviai tai vienas, tai antras forumietis pasakoja apie tokias bedas....

beje, o kokiam velniui policija kviest? vistiek nieko ne ras, o savo laiko sugaisi kruva....

kai, persikeliau i savo rajona gyvent, tai man irgi garaza patustino, isnese ratus, instrumentus....

sako, ten pastoviai lauzdavo garazus.... vos ne kas menesi... taip sakant "в порядке вещей, как по расписанию"- visi prie to priprate buvo, spinu ant vartu prisikabineje po bi*is zino kiek...

o as zmogus jautrus, saziningas, prie tokiu eksesu ne priprates... man asmeniskai sita vagyste tapo dvasine trauma... teko biski atsiplest nuo darbu seimyniniu ir uzsiimt traumos gydimu... bei pasieskot savo ratu ir instrumentu... pavaiksciojau po miska, pagribavau ir per tris dienas suradau savo daiktus... nuo to karto, jau 7 metai, mano rajone nebuvo apvogtas nei vienas garazas, aikstelese prie namu nustojo vogt magnetolas is masinu... kazkaip ramu ir tylu tapo... net liudna kartais daros... sakau, gal gyvenama vieta pakeist...

tingus jus vyrai, ir kazkokie visai ne vyriskibiggrin.gif, jei savo aplinka nuo narkomanu ir pederastu apsaugot ne galit.... wink.gif

suprantu, jei butu "atvaziavau i svecius ir nakti, kazkas man....", arba "prie supermarketo, aiksteleje..."... bet prie namu... atleiskit, bet cia jau "не по моим понятиям"...

Redagavo chimik
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku ne malonus... nat labai nemalonus... va todel ir sakau, kad ner ko is mentu laukt stebuklu... reik patiems uzpakaliukus pakelt ir kazka su situo reikalu daryt... be globalizmo uz visa sali ir zmonija, pakaks kiekvienam padaryt tvarka savam kieme... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apsiklijuok šoninius stiklus šarvuota plėvele (jei signalkė su smūgio davikliu), užsipis daužyt :P ant bent jau paprasta, tonuota (kokių 10 proc.) irgi daug sunkiau greitai langą išmušti ;)

p.s. šarvuota plėvelė dabar jau nėra tokia brangi, 300 mikronų nuo 80 lt už kv.m :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nepasisekė... užujuota...

 

pritariu hunteriui. galiu pasakyt, kad jei ant stiklo kabo laikikliai tai iškart patraukia dėmesį. tokioj jau šaly gyvenam, kad eina ir lupa viską kas po akim užkliūva.

 

pvz kaune pasistatau mašiną kieme (miegamasis rajonas, aplink vien namai). jei reikia racijos, navigacijos ar dar ko tai viskas keliauja su manim iš namų maišiukyje. o mašinoje sakiau paliksiu navi laikiklį, kad nereiktų terliot stiklo kaskart nuimat ir klijuojant. Tai va "gerieji" kauno vagiai vieną kartą stiklą nuvalė, ale matyt kas pabaidė ir nelindo. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzuojauta... unsure.gif

ziuriu, nera Lietuveleje tvarkos, pastoviai tai vienas, tai antras forumietis pasakoja apie tokias bedas....

beje, o kokiam velniui policija kviest? vistiek nieko ne ras, o savo laiko sugaisi kruva....

 

 

teisingai nax... ta policija, tegu vagia toliau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to chimik

gerai jai turi ryšių ,mentūroj,"nepėsčiu"draugų,arba zmonių vagiukų tarpe,jei esi paprastas LR pilietis kas belieka?mentai,kurie nieko nepadės,arba ragai

esu pats nukentėjas nuo vagių ,pritariu ne tiek materialiai kiek morališkai skauda.

kita vertus ,daug kur patys kalti esam,matom kažka negero-ne mano tyliu,va tai ir yra visų bėdų bėda,butum ne tokie bailus ir vagys ir valdžia(beje ir gi tokia pat)bijotų

P.S apie mentus,prieš savaite mentam an lekštės padaviau kuro vagis,yra įrašai,yra valst. nr. paskambinta sekundės po ivykio,tereikėjo subines pajudint ,kaip ir tikėtasi nepagavo

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netik reikia laikiklius nuimti,o ir lipuskiu pedsakus nuo stiklo nuvalyti

 

blin, kaip viskas apleista...

ir langus tada , rekomenduoju, kreida ar kalkem uzdazyt, ar laikrasciais uzklijuot, saugiau, aisku but lentom uzkalt... o tai maza ka... o geriausiai budele prie masinos pasistayt ir ten su zmona (kad ne liudna but) nakvot... cia mazciau forume spizini peciu parduoda, va pats gazas bus kad ziema ne susalt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blin, kaip viskas apleista...

ir langus tada , rekomenduoju, kreida ar kalkem uzdazyt, ar laikrasciais uzklijuot, saugiau, aisku but lentom uzkalt... o tai maza ka... o geriausiai budele prie masinos pasistayt ir ten su zmona (kad ne liudna but) nakvot... cia mazciau forume spizini peciu parduoda, va pats gazas bus kad ziema ne susalt...

 

:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

narkomanai su keramika pasidarbavo....gaidziai....ant laktos juos.....ka zmogus per savo prakaitus uzkala narkomanai atima....oziai ne zmones...traiskyt tokius keliuose......

uzuojauta zmogau.....manau ir man reik galvot jau apie signoka.. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keramika? cia naujo narkotiko rusis ar narkomano drauges pravarde... ar dar kazkoks man nezinomas daiktas...

cia toks daiktas kur be garso ir dideliu pastangu langeli automobiliuko skele... :D

nezinojai???

labai puikiai zvakes keramika tinka....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.