Pereiti prie turinio

Snd ryte radau toki vaizda


Rekomenduojami pranešimai

nu cia ir sudo primalet, filmus galima kurt :)/>/> mano patarimai tokie:

 

1. nezinojau kad yra tokiu zmoniu kurie gps imtuvus ir pan. laiko masinose. suprantu jei tai butu sveicarija kokia ar skandinavija, bet lietuvoj... net jei masina garaze butu - nelaikyciau.

2. siulau apsidraust turta. man pvz tai kainuoja 200 lt i metus, o draudzia viska, net jei mobileka pavogtu is masinos. aisku moraline trauma bus, bet finansiskai nebus taip skaudu. gyvenu Pilaitej, gal nevardinsiu kiek jau ko i smanes pavoge ar bande pavogt (ir sugadino) bet kol kas draudimas viska saziningai apmokejo.

3. supraskit ir mentus. taip, jie gauna uz tai pinigus, bet jei jau taip smagu ten dirbt gal patys pabandykit? uz stuke litu lakstyt paskui narkomanus rizikuojant gauti peili tarp sonkauliu. as jau nekalbu apie visa biurokratija ir popierizma, patys matet kiek popieriu turi mentas supildyt, kai ivyksta kad ir smulki vagyste. aisku kad uzsikasus tarp popieriu (uz tokia alga mazai kas sutinka dirbt del to truksta kadru) laiko uzsiimt tiesioginiu darbu mazai lieka.

 

kaip dainuoja populiarioj dainoj - jei pats sau nepadesi - tau niekas nepades, arba rusai turi patarle, berezonnogo i Bog berezot (neturiu sitam kompe kirilicos), taip kad apsidraudziat, nelaikot tokiu daiktu masinoj, ir miegat ramiau. :)/>/> ir nereikia tiketis kad ivykus kazkokiam ivykiui jus tik sedesit ir liudesit o visi aplinkui puls ieskoti jusu daiktu ir jums padet. taip turetu buti, bet dar kol kas ne tie laikai. tikiuosi taip us netolimoje ateityje :)/>

apmokejo veidrodely?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 88
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 savaičių...

kur gi tu čia kiekvieną kartą pasiimsi registratorių, GPS ir magą, man narkuša kažkoks vidurį baltos dienos prie gėlių turgaus išdaužė langą, buvo vasara karšta tai švarką buvau nusivilkęs ir numetęs ant galinės sėdynės su 5K litukų ačiū dievau nepaėmė su savim, man paliko, tai taip apsidžiaugiau, kad ką jis paėmė tai smulkmenos, aišku teko važiuot į policiją formintis ba drausta buvo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.