Pereiti prie turinio

tlc ratu disbalansas-vibracija


Ptakas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, susiduriau su keistu TLC reiskiniu: nusprendziau pataupyti purvams turimus 33MT ratus, tai ziemai nupirkau 31 Matador Izarda padangas. Tai dabar vaziuojant 70-80km/h nuo menkiausios duobutes asfalte pagauna toks disbalansas, duoda per vaira, visa TLC kratosi, turi staigiai stabdyti kad nurimtu. Patikrinau vaziuokle, vairo amortizatoriu, nera prie ko prikibti. Ar gali buti toks bajeris del nekokybisku padangu? gal kam taip yra nutike? gal dar koks niuansas yra? su 33 ratais to nebuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitikrink vairo antgalius. Man buvo kai nupirkau Chevrole panasus efektas. Tipo vaziuoji pasieki tam tikra greiti ir pagavus kokia duobele kai prades sokineti,purtyti... Tai kai pirma karta atsitiko tiesiog vos pagavau ta masina prie kokia 50km per valanda greiciu. O masina tai 6m ilgio ir 2m plocio. Atrodytu stabilumo isikunijimas, bet kad taip galetu staigiai pradeti sokineti.... Net pagalvot negalejau, tokio efekto neteko patirti per 17m patirti...

O pasirodo vairo traukes antgalis ant tiek turejo liufta, kad isemus trauke kai ja nesiau pirstas tiesiog paeme ir iskrito...

Masina buvo pirkta is Jav ambasados. Kaip tie frajeriai su ja vazinejo neaisku... :D Jie mane is kart ispejo kad masina smarkiai krato, bet tipo mes po biski vazinejam tik mieste tai mum buvo dzin...

Bet kad sitaip beveik 3 tonu masina gali stipriai sokineti lygiam kelyje del traukes... Tiesiog neitiketina...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To ptakas: Laba,su mano TLC73 taip pat buvo nutike,pasiziurek priekines skersines(panaro)traukes ivore.Paprasyk,kad kas pasukiotu vaira,o pats palindes stebek ar nera liufto i sonus,tvirtinime prie tilto.Ivore yra konusine- uzspaudziama varztu,tai kai siaip ciupineji vaziuokle rodos,kad ji stovi standziai,kol nepajudini i sonus.Pabandyk,bent jau man problema buvo sitam mazge.sekmes.

To rytis777: GR irgi turi skersines traukes... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To ptakas: Laba,su mano TLC73 taip pat buvo nutike,pasiziurek priekines skersines(panaro)traukes ivore.Paprasyk,kad kas pasukiotu vaira,o pats palindes stebek ar nera liufto i sonus,tvirtinime prie tilto.Ivore yra konusine- uzspaudziama varztu,tai kai siaip ciupineji vaziuokle rodos,kad ji stovi standziai,kol nepajudini i sonus.Pabandyk,bent jau man problema buvo sitam mazge.sekmes.

To rytis777: GR irgi turi skersines traukes... :)

 

 

 

Labas, tai patikrinau ta trauke, radau laisvuma ne konusineje ivoreje, o salentbloke kitoj pusej kur prie remo tvirtinas. nezymus laisvulas, bet kai nuemiau trauke tai vidine metaline ivores dalis laisvai juda gumos atzvilgiu. matyt cia ir bus suo pakastas. dabar reikia ta sailentbloka rasti ir keisti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

TAi kaleiciau ta traukes salenbloka ir visos bedos dingo!!!! :D

Dabar galiu vaziuot bent kokiu gtreiciu ir per visokius nelygumus - Viskas normaliai.

Belieka tik stebetis, kad tik vienas dar ier nestipriai pasidevejes salentblokas gali tiek diskonforto sudaryti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TAi kaleiciau ta traukes salenbloka ir visos bedos dingo!!!! :D

Na va,smagu,kad pagelbejau,nes mano bendradarbis,del tos pacios priezasties jau buvo nusprendes savo NP GR variklio pagalves keist ir damperi ir dar velniai zino ka... :? nes servizuose vis nerasdavo disbalanso priezasties :) Sekmes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.