Jump to content

Darulis

Nariai
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Darulis last won the day on March 1 2022

Darulis had the most liked content!

Community Reputation

1 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  VILNIUS/4x4Strategija

Recent Profile Visitors

1,782 profile views
 1. Labai ačiū atsiliepusiems, bet jų buvo trys. Iš žaidžiančių badmintoną ar lakstančių orentaciniame buvo tikros naudos, gaila iš čia besilankančių profesionalų - ne. Nudažiau, pakroviau į vežamų visureigių bagažines,. Laukia tralų ir judės į Ukrainą. Nematau reikalo čia dažniau lankytis. Visada tiek padangas, tiek ratlankius galite nuvežti adresu Šimkūnaitės g. 10 Vilnius. Papraščiausiai palikti prie stovinčių visureigių. Taip pat visada galite kreiptis: https://www.blue-yellow.lt/ Kartu iki pergalės!
 2. Kažkaip cherokiu šį kart nevežė. Jei prireiks pasakysiu
 3. Šiaip šie deficitas pasirodo, šiam kartui surinkom. Jei dar komplektuosim 33' ar 35" ratus pranešiu
 4. Kol kas dėkui, jau surūšiuoti ratų komplektai. Jei ateityje prireiks-kreipsiuos
 5. Sveiki, vežamiems visureigiams reikalingi ratų diskai, padangos. Padangos 32"R15-R16 ir 33"R15-R16, arba analogiški išmatavimai mm, raštas MT arba allterain. Mažesnių išmierų jau nuprikta pakankamai naujų. Stovis kad būtu apynaujis. Nudevėtų nesiūlyti. Ypač reikia ratų diskų nes dabar važiuoja TLC70, TLC90, Nissan Patrol, įmesiu nuotraukas, kad matytumėt modelius, gal kažkuris ir savo pamatys. Kas galit ir norit prisidėti rašykit čia, arba PM Aplink Vilnių 50km galiu atvažiuoti paimti, jei kituose miestuose turėsit, pasitarsim į kokią vietą atvežti. Kol kas turim dvi dienas, po to vis atsirandant naujoms mašinoms įnformuosiu ko reikia dar. Viskas bus perduota: https://www.blue-yellow.lt/lt/ Šiai Jono siuntai: https://www.facebook.com/jonasoehman Dabar ruošiami išsiūsti automobiliai:
 6. Sveiki, supuvo galinių šoninių stiklų rėmelių apačios TLC 73. Gal kas gyvus turit? Nors galvoju gal naujai išsipjaut ir pasidaryt nevarstomus kaip 70 modelyje. Kas ką patarsit?
 7. Sveiki, gal kas turit plastikinį stogą TLC 73? Ar bent jau dalį kuri eina virš vairuotojo ir keleivio. Dėkui.
 8. Bet tai kayyyyy tu Meri čia nuorodą numetei, ir ta mano UVM---tokia graži atrodo (dabar stovi garaže apdaužyta numesta ), ir Palangos Augis dar paprastas ne politikas , na Doncius tai ir po šiai dienai gerai pilsto , bet svarbiausia nuotrauka yra Ruslos su gitara...man atrodo tai buvo paskutinis kartas kai aš jį su ja mačiau ...senstam. Varykit į kordoną! Ten gerai
 9. Mintys kyla Labai teisingai pasirinko klasę, tik 57 taškus reikėjo surinkti . Jei 4x4 turizme būtu rinkęs virš 150 neaišku ar nebūtu "išsiskėtęs" O šiaip ką gali landcruiseris su 35", ta gali jimni su 31", arba wrangleris su 32", na ir defas su 33" gali, čia aišku grubiai, be to ne padangos ir ne visureigių modeliai važiuoja. Ačiū už šaunų renginuką !!! Jis tikrai vienas geriausiu šiuo metu Lietuvoje !!!
 10. 24h rimta!!! Tik gal geriau penktadieni pradzia. Pvz. 21val. startas, sestadieni 21val. finisas, na valandas galima velinti, tada sekmadieni liks dar laiko apsiprausti :rolleyes:/>/> ir prizu dauguma sulauktu :girtas:/>/>
 11. Čia mūsų kelionės šioks toks aprašymas dar likes: http://4wd.lt/renginiai/ekspedicijos/?newsid=76 Jei ka nors konkrečiai noresi paklaust rašyk, gal prisiminsiu Šiaip ten geriausia važiuoti ir skersai ir išilgai ir kuo ilgiau - superine lengvu atostogu vieta
 12. Aciu organizatoriams uz puiku rengini, seniai taip neturistavau Grazios taures, gaila tik kad per klaida kiti jas atsieme :( Stovykla, trasos, vietoves superines. Renginys vykes !!!
 13. Nesilazdavoju, bet pabandyk hub'us perrinkt, gal tik atrodo kad razdatke nedajungia.....
 14. Tai neblogai ūžia ir paletintojo nereikia . Mano TLC 1kzt su 33" ratais prie 2600 aps. ~ 110km/h važiuoja. Greičių dežė ne prie ko, reikia su tiltu perdavimu (pagrindine pora) žaisti.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.