Pereiti prie turinio

Į "sveikatą"


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 74
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

bliamba....del lipduko gal ir sutikciau dziuti :lol :/>

p.s. ikales nevairuoju, pacmelnas irgi - tinku ?

 

o jeigu rimtai, nors pats vartojantis , bet kas negeria visai arba kaip meris raso tik "vertus" gerimus gerbiu, taciau kai "negerovas" pradeda "gydyti" ir aiskinti kas kur ir kaip.... :angry:/> viskam aisku turi buti ribos...kas ant "linksmumo" o kas ikala ir pradeda piktybiskai ieskoti ko nepametes... tikiem geriau ant kefyro sedeti..

vienu zodziu pabaigsiu V.I.Breznevo zodziais - nam nuzen MYR ..i po vozmoznosty ves : D/>

Jei tai skirta man, - savo biografijos deka, - TURIU PILNA TEISE AISKINTI KAS, KUR IR KAIP!!!... B) B) B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tai skirta man, - savo biografijos deka, - TURIU PILNA TEISE AISKINTI KAS, KUR IR KAIP!!!... B)/>/>/>/>/> B)/>/>/>/>/> B)/>/>/>/>/>

 

tikrai netaikyta konkreciam asmeniui.

turejau omenyje kad negeriantys yra dvieju tipu:

1. pankai :D

2. savo cisterna jau isgere

ir vienu ir kitu atveju tai ju asmeninis reikalas kaip tvarkyti gyvenima, taciau tai neduoda teisės primesti kitiems zmonems savo gyvenimo buda.propaguoti, reklamuoti ar asmeniniu pavyzdziu nešti "tiesa" masėm - prašau, bet naudoti "prievarta" neturi teisės.

p.s. o kaip pastebėjau "atsivertėliai" yra arsiausi.

pvz. turejau sefa - kai ruke pats - rukė savo kabinete ir px. kad i kabineta ieiti negali nuo kvapo ir dumu... o kai mete...tai net kieme rukancius "vaikydavo" :lol:

 

Turėjau drauga aTa jau, galima sakyti nuo šnapso, vat jis gerai yra pasakes...kad alkoholiku tampi visam gyvenimui, pas "normalu" yra-gerimo etapai o pas mane - blaivumo.

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai čia kas protina tai tik linkėdami gero draugams, bendraminčiams bei meilužėms, o jei minėti asmenys ignoruoja tuos patarimus tai kaip čia pasakius, gerk tu kiek nori ir greičiau galą gauk, beje palikuonys taip pat rėks kaip ir tu kad startiniai perdideli ir gert draudžia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o-jeep-o toks jausma kad ne tik negeri bet ir nepasi.....ni vos ne kas antroj temoj kalbos arba nuotraukos apie mergas

o seip jei isgeri po darbo savaites pavyzdziui penktadieni bent jau as tai manau kad ne nusikaltimas nes kazkaip atsikrest noris :girtas:/>/>/>/>/>/> nes visa savaite kali kali tas gelezis

o gala gauna ir tie kurie negeria nes veziukas nesirenka ka sugrauzt :(

Redagavo audrys
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat kad kai negeriu tai turiu laiko ir antram hobiui tik nuo jo smegenų lastelės nežūna, o metalą kalti man patinka, mano visuose pasisakymuose yra humoras, kas nori tas supranta :D/> rimtu būt neidomu

 

O vakarui galit pasigrožėti, kokie tobuli kūnai o neišvirte lašiniai turėtu būti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat kad kai negeriu tai turiu laiko ir antram hobiui tik nuo jo smegenų lastelės nežūna, o metalą kalti man patinka, mano visuose pasisakymuose yra humoras, kas nori tas supranta :D/>/> rimtu būt neidomu

 

O vakarui galit pasigrožėti, kokie tobuli kūnai o neišvirte lašiniai turėtu būti

supranti tu ka apie moteris....... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat kad kai negeriu tai turiu laiko ir antram hobiui tik nuo jo smegenų lastelės nežūna, o metalą kalti man patinka, mano visuose pasisakymuose yra humoras, kas nori tas supranta :D/>/> rimtu būt neidomu

 

O vakarui galit pasigrožėti, kokie tobuli kūnai o neišvirte lašiniai turėtu būti

saugok lasteles nes tavo hobis maigyt mygtukai kiekvienoj temoj o del graziu kunu tai cia tik tavo fantazijos vaisiai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad kazkaip su amzium nori nenori tos pjankes retyn eina, jau atmetus visas atmazkes kaip seima bites ir ukis, net teoriskai nebera tiek sveikatos, jog lupti diena dienon kaip studiju laikais. tos daugiadienes daba tai 2 nu max 3 dienos ir vsio ziuri kad jei dar diena tai galus atiduosi :) O ypac kai tulzi islupo tai ir alu stengiuos be reikalo nesriubauti kas vakara , nes ant ryto kepenys savo atsiima :) tai kazkaip kai pagalvoju tai palyginus anksciau ir dabar tai blaivininkas belekoks, nu jei taip toliau tolygiai ir nuosekliai apetitas mazes, tai ant 50m jubiliejaus, bus cerka kita ir balius baigtas, nebepakeliu :) baisu pagalvot...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad kazkaip su amzium nori nenori tos pjankes retyn eina, jau atmetus visas atmazkes kaip seima bites ir ukis, net teoriskai nebera tiek sveikatos, jog lupti diena dienon kaip studiju laikais. tos daugiadienes daba tai 2 nu max 3 dienos ir vsio ziuri kad jei dar diena tai galus atiduosi :)/> O ypac kai tulzi islupo tai ir alu stengiuos be reikalo nesriubauti kas vakara , nes ant ryto kepenys savo atsiima :)/> tai kazkaip kai pagalvoju tai palyginus anksciau ir dabar tai blaivininkas belekoks, nu jei taip toliau tolygiai ir nuosekliai apetitas mazes, tai ant 50m jubiliejaus, bus cerka kita ir balius baigtas, nebepakeliu :)/> baisu pagalvot...

 

as visada sakiau kad pijokai sveikiausi zmones ir kad prasigeria tik tie, kuriem pachmelas nebaisus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.