Pereiti prie turinio

Į "sveikatą"


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 74
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 1 mėnesio...

o man priešingai.. po įvairių skaitalų per keletą metų gal tik du buteliukus alaus išgėriau ir tai pačius brangiausius rinkausi... iš smalsumo paragauti... :) sakyčiau paprasčiausiai tokia totali reklama per TV ir kabakų nuolaidos atmušė žmonėms fantaziją kitaip laisvalaikį praleisti ar kitokį gėrimą vartoti... O prisiminus kad ir anksčiau... kalbos po to ne apie skonį, o tik apie kiekį bokalų ir kas buvo po to :) išsiugdė refleksas - kažką rankoj laikyti ir kilnoti... su rūkymu irgi tas pats... ne be reikalo vadina "žalingas įprotis"... o kam jau visai blogai, tai "priklausomybė"...

 

p.s. kokio nors ypatingo, reto, gardaus alučio mažytį bokaliuką pasimėgaudamas ir dabar pagurkšnočiau... :) ne visai dar atrofavosi buvę pomėgiai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn, man visisiski atsiverteliai-sveikuoliai-pseudo jogai ir panasus i juos tai baisiai atgrasus.Pirma, kaip taisykle tai dazniausiai buna jau per greit savo atgere ir daugiau nebegalintis pilti del visokiu islindusiu letiniu ligu buve melynanosiai.antra,jei ir is idejos sveikuoliai, vistiek- patys negeria ir dar kitam savo teisybe bando ipirst. Kaip mat dziovint gerkle pradeda pasiklausius ilgiau. Tiek bomzas tiek absoliutus abstinentas abu labu vienodi krastutinumai tik skirtinguose poliuose, ir abudu man vienodai nemalonus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir man nepatinka, tie kas mano gyvenimą bando reguliuoti smile.gif mano atveju bandžiau ekperimentuoti, iš smalsumo, kaip organizmas jaučiasi ir kaip aplinką suvoki absoliučiai nevartodamas... kad pačiam suprasti kiek tos tiesos kaip teigia abstinentai ar "saikingai vartojantys"... bet kita vertus, kaip vieni toleruoja tik degtinę arba degtinė+alus, o kiti tik vynus.... tai mano įsitikinimu be alaus tokio kokios jis kokybės ir kaip pagamintas... puikiausiai apsieinu... smile.gif ir man šalia žmogus su bokalu ar taurele nekelia jokių neigiamų emocijų -tai jo asmeninis reikalas smile.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn, man visisiski atsiverteliai-sveikuoliai-pseudo jogai ir panasus i juos tai baisiai atgrasus.Pirma, kaip taisykle tai dazniausiai buna jau per greit savo atgere ir daugiau nebegalintis pilti del visokiu islindusiu letiniu ligu buve melynanosiai.antra,jei ir is idejos sveikuoliai, vistiek- patys negeria ir dar kitam savo teisybe bando ipirst. Kaip mat dziovint gerkle pradeda pasiklausius ilgiau. Tiek bomzas tiek absoliutus abstinentas abu labu vienodi krastutinumai tik skirtinguose poliuose, ir abudu man vienodai nemalonus

Va va, aukso žodžiai :)

Mano močiutė neseniai mirė, sulaukusi 93 metų...Visą gyvenimą sunkiai dirbo, pergyveno Antrą pasaulinį, užaugino šešis vaikus.Ir niekada negalvojo, gerai čia valgyt sviestą ar kokią mėsą, ar ne...O kartais paprasčiausiai nelabai būdavo iš ko rinktis, ne taip, kaip dabar.Alkoholio irgi kartais išgerdavo, bent jau per šventes, nebuvo abstinentė.

O dabar-joga, žaliavalgiai, abstinentai...Na, jei babkių yra, tai galima ir kelis klizmos seansus pas Tulčiną užsisakyt :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie visokius zaliavalgius, vegetarus galiu pasakyt tik tiek, per kokia muge ar pan. prasieikit paieskokit visada buna vegetaru ar zaliavalgiu prekiautoju su savo vegetariska ar zaliavalge produkcija, tai va paziurekit i ju veidus o poto paziurekit i mesa prekiaujanciu veidus, pirmieji bus ikirtusiom akim, pajuodusiais paakiais, liudnom akim, nors ant veido isspausta sypsena... na o antrieji :D zmones kaip zmones :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 metų...

Kas cia per morale? Tie kurie gere, greiciausiai jau nusigere, kurie ale nebegeriantys, tai sratai nusisuko visiskai. Kas cia darosi su tais forumieciais. ko jus amzinai kazka irodinejat vieni kitiems, randat pricinia, o po to matuojates, dergiates vieni ant kitu, intelekto koficianta kiti dar prikisa, zodziu visi istraukia kas ka turi geriausio ir isverte akis kanda bile kuriam salia esanciam. 
Ne visi geriantys guli griovy kvepedami dazniau nei inteligentai, ir tuo tarpu ne visi, kurie nera megejai isgerti ar net nera ragave alkoholio yra pries pastaruosius virsesni. Visi turim savo morales ribas, normas, kiekvienas elgiames taip kaip atrodo leistina. Pagal tai mes turime ir sava draugu rata. Kur bepaziuresi, ka beatsiversi, nieko idomesnio, kaip "apsik kita, tai salia stovedamas pats graziau atrodysi" temos sukasi. 


dabavit 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.