Pereiti prie turinio

JGC WJ 2.7CRD beda su kurimusi


sulas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Nors ir salciai dar nera dideli, bet va prie -18 nepakuriau... Kur ieskot bedu? Siai dienai situacija tokia - pakaitinimo zvakes naujos, akumas naujas, salerka is degalines. Bendram vaizdui, prie -15 uzkuriau, bet gerokai jau reikejo pasukti. Ir siaip, salta kol uzkuri vis reik pasukti taip jau ilgiau, praktiskai bent ~10s ir ilgiau. Padekit kas isburti is tokiu kavos tirsciu arba, kas gali apsiimti ir paremontuoti jeigu ka nors itariat? Masina JGC 2003m, 2.7CRD

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiek pravaziavus as negaliu 100% buti tikras, bet, turiu visas saskaitas, su vin numeriu, parasais ir t.t. kas tipo leidzia manyt jog rida tikra. Bet visada yra bet :)

 

Kuro filtra pasitikrinsiu vakare :)

 

Siaip filtrai visi taip pat buvo keisti pries ziema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau tie dyzeliai :wub::lol: Turejau alfa romeo 156, tai irgi viskas pakeista, kuras geras, jau nuo -7 sunkiai kurdavos nuo -10 dazniausiai neuzsikurdavo, tai kaip mechanke tai uztemdavau... :) Po ilgu galu ieskojimu paaiskejo kad kompresijos nebeturi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Nors ir salciai dar nera dideli, bet va prie -18 nepakuriau... Kur ieskot bedu? Siai dienai situacija tokia - pakaitinimo zvakes naujos, akumas naujas, salerka is degalines. Bendram vaizdui, prie -15 uzkuriau, bet gerokai jau reikejo pasukti. Ir siaip, salta kol uzkuri vis reik pasukti taip jau ilgiau, praktiskai bent ~10s ir ilgiau. Padekit kas isburti is tokiu kavos tirsciu arba, kas gali apsiimti ir paremontuoti jeigu ka nors itariat? Masina JGC 2003m, 2.7CRD

Pas mane lygiai ta pati problema.Jei laikau garaze tai is po nakties kuriasi is puses apsukimo.Lauke kuo daugiau salcio,tuo ilgiau sukti reikia.Kompresija pas mane ne prie ko.Salta kurem pasijunge kompa,tai pradejus sukti starteriu kuro slegi sistemoje rodo 150bar.,o kuriasi prie 300bar.,tai ir suki kokia minute kol sukelia slegi,o prie -15 be eterio jau neuzsukau.Akumas naujas,suka labai gerai.Kuro filtras naujas,purkstukus ir auksto slegio siurbli tikrinau ant stendo,bandziau keisti kuro slegio reguliatoriu,zemo slegio siurbliuka,pakeiciau visas gumeles ant vamzdeliu ir sujungimu ir vistiek tas pats :( .Daugiau nenumanau kur ieskoti preblomos.Reiks laukti siltesniu oru :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man kol kas problema issisprende. Vakar vakare pabandziau kurti prie -12 - neuzsivede. Tada atjungiau nuo filtro, pastaciau sloika su silta salerka - jokiu bedu uzsikure kuo puikiausiai. Reziume - kuras uzsalo matomai. Nulekiau i lukoila, uzsipyliau pilna baka, del sventos ramybes dar antigelio ipyliau (nors tipo veikia tik iki +5). Siandien ryte -17, uzsikure be didesniu problemu, pasukau starteriu nu kokias nepilnas 15 sekundziu.

Ziuresiu kaip toliau bus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane lygiai ta pati problema.Jei laikau garaze tai is po nakties kuriasi is puses apsukimo.Lauke kuo daugiau salcio,tuo ilgiau sukti reikia.Kompresija pas mane ne prie ko.Salta kurem pasijunge kompa,tai pradejus sukti starteriu kuro slegi sistemoje rodo 150bar.,o kuriasi prie 300bar.,tai ir suki kokia minute kol sukelia slegi,o prie -15 be eterio jau neuzsukau.Akumas naujas,suka labai gerai.Kuro filtras naujas,purkstukus ir auksto slegio siurbli tikrinau ant stendo,bandziau keisti kuro slegio reguliatoriu,zemo slegio siurbliuka,pakeiciau visas gumeles ant vamzdeliu ir sujungimu ir vistiek tas pats sad.gif .Daugiau nenumanau kur ieskoti preblomos.Reiks laukti siltesniu oru rolleyes.gif

 

Man tai ta vieta kliuna, kad sukant 150bar, o kuriasi prie 300bar. Gal kur slangute plastikine uzsilenkus ar uzsikisus? Man sitam variklyje tai nepatinka, tos plastikines plonytes slangutes kur eina nuo filtro i zemo slegio pompa ir i auksto slegio pompa. Kazkaip nerimtai o ir nieko negali pakeisti kas blogiausia... Tai manau jei salerka nors kiek prastesne - beda garantuotai bus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas tiesa, kuo salciau - tuo ilgiau. Svarbu, kad ne per ilgai. Siandien -20, as vel uzkuriau skaitau kad be problemu - pasukau apie 15s smile.gif Reziume, reik ziema pilti gera salerka ir del sventos ramybes - antigeli smile.gif

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane lygiai ta pati problema.Jei laikau garaze tai is po nakties kuriasi is puses apsukimo.Lauke kuo daugiau salcio,tuo ilgiau sukti reikia.Kompresija pas mane ne prie ko.Salta kurem pasijunge kompa,tai pradejus sukti starteriu kuro slegi sistemoje rodo 150bar.,o kuriasi prie 300bar.,tai ir suki kokia minute kol sukelia slegi,o prie -15 be eterio jau neuzsukau.Akumas naujas,suka labai gerai.Kuro filtras naujas,purkstukus ir auksto slegio siurbli tikrinau ant stendo,bandziau keisti kuro slegio reguliatoriu,zemo slegio siurbliuka,pakeiciau visas gumeles ant vamzdeliu ir sujungimu ir vistiek tas pats sad.gif .Daugiau nenumanau kur ieskoti preblomos.Reiks laukti siltesniu oru rolleyes.gif

 

Dar del tu 300bar. O tu tikrinai auksto slegio siurbli? Nes zemo slegio gal nelabai prie ko gaunasi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sulai, gal ora kazkur patraukia, kad reikia tiek zulinti starteri?

 

Na neturetu, nes o-rings visi pakeisti i naujus... Ant paduodamos slangutes burbuliuku nematyt. Siaip kiek pastebejau, sitie motorai nemoka uzsikurti is puses apsukimo, matomai tam turi itakos kol gauna tinkama spaudima purkstukai... Zodziu, dabar viskas kaip ir ok, kuriasi tikrai normos ribose. Ateityje bus webasto, tai sias bedas gal pavyks visiskai uzmirsti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.