Pereiti prie turinio

MP I oro paėmimo vamzdis


Pauliuskdb

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane duslintuvas berods virs 60mm (60 tai tikrai, bet gal ir 65 nebepamenu) is plonasienio lankstytas, tai su juo hemarojus eina na, is tokio nedaryciau snorkelio. Be spec stakliu nesilenkia -gniuzdos. Vienu zodziu kaip Klevas ir sako imk kanalizacini vamzdi 100 ir bus ramu.. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo tada, kai padidini ir nuo pradines alkunes padarai 60.. :)/> O del smelio, tai nebandziau, kai pamatem kad gniuzdo nors lenkem ir labai letai, tai emem pjaustyt ir virint.. Hemarojus aisku, bet pasidaro.. Tik vat vieno bacioko mazai, nors jis tokio dydzio, kad vos telpa, bet garsas vikstiek nemazas, nors turbut tas garsas is variklio skyriaus didesnis, nei is auto galo.. O pas mane padaryta dabar taip: variklis, rezonatorius, baciokas (nu ka ten baciokas- backa).. Nors ir ne itema, bet idomu kaip originaliai Pajeriko ismetimo sistema atrodo?

 

Arunasppp, o toje nuotraukoje, kur padzerikas su snorkeliu, kaip snorkelio galas padarytas? Tiesiog kampu nupjautas, ar dar ir kokia gudrybe imontuota? Kalbu apie gala lauke, ne prie filtro.

Redagavo Plastic
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane duslintuvas berods virs 60mm (60 tai tikrai, bet gal ir 65 nebepamenu) is plonasienio lankstytas, tai su juo hemarojus eina na, is tokio nedaryciau snorkelio. Be spec stakliu nesilenkia -gniuzdos. Vienu zodziu kaip Klevas ir sako imk kanalizacini vamzdi 100 ir bus ramu.. :D/>

Nu ne kanalizuoką o lietvamzdį :D

Šiaip tai lietvamzdžio ir sujungimo alkūnės sgrabnesnės , ir spalvų įvairesnių yra nei kad ta pilka ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.