Pereiti prie turinio

padangu piktinimas


pilit

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip tai dviratis senai išrastas - belieka jo naudotis.

Padangas vistik geriausia gilint ar perjautyt kitą protektorių geriausiai (ir tikriausiai kad ir pigiausiai gaunas) su tuo įrankiu kurs padangų gilinimui skirtas kad ir kiek baisi kaina atrodytų.

 

Na jei gadinam temą tai gadinam iki galo - mažu niekas neužpyks ;)

Visgi tarnyba rusu armijoje i nauda. :D/>

Tai ne manai - tarnyba stroibate pasižymi nevien to kad sužinai kaip kaltai medžiui ruskai vadinasi bet ir tobulai įvaldai ginklą kodiniu pavadinimu LUDk-M :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 78
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Šiaip tai dviratis senai išrastas - belieka jo naudotis.

Padangas vistik geriausia gilint ar perjautyt kitą protektorių geriausiai (ir tikriausiai kad ir pigiausiai gaunas) su tuo įrankiu kurs padangų gilinimui skirtas kad ir kiek baisi kaina atrodytų.

 

Na jei gadinam temą tai gadinam iki galo - mažu niekas neužpyks ;)/>

 

Tai ne manai - tarnyba stroibate pasižymi nevien to kad sužinai kaip kaltai medžiui ruskai vadinasi bet ir tobulai įvaldai ginklą kodiniu pavadinimu LUDk-M :D/>

 

ot _žmogui įsirėžė,visam gyvenimui,du metai nenuė veltui ,ar tie kodai iš atminties ar užrašopkėj nešiojies.po komjaunuolio ženkliuku prie širdies :D

beje,dviratis išrastas? nu geras

aš galvojau kad sėdi ištisos mokslininkų ir konstruktorių govėdos,ir suka viska kas sukasi kad tik kokia 0,001 sekundės treke nuraut ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ot _žmogui įsirėžė,visam gyvenimui,du metai nenuė veltui ,ar tie kodai iš atminties ar užrašopkėj nešiojies.po komjaunuolio ženkliuku prie širdies :D/>

Šiaip tai tą ginklo kodą čia vienas tokis, kurs kaltų ruskus pavadinimus žino, ant garažo sienos cveku užrašė kad žinočiau ir, reikalui esant paviešint, galėčiau :P

O aš, jeigu ką , tai autobate tarnavau - pas mus kiti ginklai buvo :P

 

Beje , kad išluažt papildomas 0,1 s dviratis neišradinėjamas o tobulinamas . B)

 

 

To Raimis 1

Užvažiuok į bet kurią montažkę kur fūrų padangas tvarko, dažniausiai ten kolektyvas ir pjaustymo aparatą turi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje , kad išluažt papildomas 0,1 s dviratis neišradinėjamas o tobulinamas .

 

 

žiūrim ka turim

imkim Daimlerio sugalvota ir šiuolaikinį dviratį

imkim pirma atomobilį ir šiu laikų kad ir paprasčiausia serijinį

žarijom kūrenama lygintuvą ir elektinį

ledo luitai užkasti duobėje ledaunė,šaldytuvo prototipas

 

tai lyg ir tobulinimai,bet galutiniam rezultate tai jau visai kiti daiktai :P

o kokias ginklais avtobate apginkluojami tai pamenu pamenu,balonraktis,lietlempė,3kg plaktukas,lomas ir tt(kodų nežinau) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje , kad išluažt papildomas 0,1 s dviratis neišradinėjamas o tobulinamas .

 

 

žiūrim ka turim

imkim Daimlerio sugalvota ir šiuolaikinį dviratį

imkim pirma atomobilį ir šiu laikų kad ir paprasčiausia serijinį

žarijom kūrenama lygintuvą ir elektinį

ledo luitai užkasti duobėje ledaunė,šaldytuvo prototipas

 

tai lyg ir tobulinimai,bet galutiniam rezultate tai jau visai kiti daiktai :P/>

o kokias ginklais avtobate apginkluojami tai pamenu pamenu,balonraktis,lietlempė,3kg plaktukas,lomas ir tt(kodų nežinau) :)/>

 

tik ar nesitas bus LUDk-M - lom universalnyj dlinyj toliau nezinau(gal kriuk) , modernizirovanyj. :) Ai , Klevai , issifruok , neerzink Dielavo. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik ar nesitas bus LUDk-M - lom universalnyj dlinyj toliau nezinau(gal kriuk) , modernizirovanyj. :)/> Ai , Klevai , issifruok , neerzink Dielavo. :)/>

Lom Universalnyj Dvuh/kancovyj - Moderniziravanyj - Va šitą Dielavas išmokęs tobulai valdyt tik kad prisipažint žmogui nepatogu.

 

O aš iš išeinančios sovietų kariuomenės įsigijau truputį tobulesnį LUDk-MU kartu su naudojimo instrukcija - mažu kas gali nutikt šiam gyvenime žiū ir pravers lemiamą akimirką :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a nu tai žinau tokį tik pas mus brėžtange vadina,aisku dabar,sakau kad per mandruma nesusikalbu,kodai,autodatos,padėtis visuomenėję,kur man te iš gilios provincijos,juk nesako kaimas palei Kauna .o tik palei Kauną,tai ka perrašyt kaimas palei Kalvariją :P/>

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko but pas dielavas tai man pirmas buvo klausimas kaip ziema isvaziuot :D/> o as buvau vasara , bet vieta siaip gera patiko :D/>

 

 

va va, tai tas"palei kauna"irgi pas mane buvo,žiemą ir dar nakty,

nu teisybės deliai tai jai ne tos žiemos,gal su pilvabraukiu ir važinėčiau,

tai pasakyk tu anam kad visi ir jis girdėtų,ar matei ta "trijų lūšnų kompleksą" :D

(skolingas neliksiu ;) )

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir as buvau pas ta "salia kalvarijos" tai daba galeciau laukt pasiulymo is to "palei kauna" kuris geriau ka siulys uz ta ir paliudysiu kur kiek ir ko maciau :D/> :D/>

Nu koks ten anas "šalia Kalvarijos" , jam ta Kalvarija matytis tik atsisėdus ant aukščiausios to savo komplekso vietos ( t.y. ant perkunsargio smaigo ) ir tai geriausiu atveju matys tik aukščiausio kamino viršūnę :D

 

To Dielavas

Kaimu tą tavo užkampį pavadino vien dėl to kad anstoliai žinotų kur savo raštus siūst :P

 

 

O kas dėl pačios temos tai lai nepyksta temos autorius bet gal pirmiai pradžiai susitariam kas tai yra "pigu" ;)

Pas mane kieme vienas turi tokį aparatą, sakė paskolins jei reiks tik lai nusiperka peiliukų tie kurie nori pjaustyt padangas. O peiliukų yra pirkt http://www.gitana.lt/Autoservisu-iranga/Kita-iranga-irankiai/Padangu-protektoriaus-gilinimo-prietaisas/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.