Pereiti prie turinio

Geriausias 4x4 2012 renginys


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 81
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Nepavyko siemet aktyviai pasireiksti, bet kiek buvau, tai ziemiskas Xbradas paliko neisdildoma ispudi kalniukais, kalnais , nuotykiais ir pojuciais... Balsuoju uz ji...

Aisku matydamas toki vienbalsi Gintarinio Pajurio lyderiavima balsavime, - viesai pasizadu deti visas pastangas kita met ten apsilankyti... :);)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as i Pajuri nepauolau siemet, bet ten visad viskas gerai (liaudziai reikia pramogu, ALAUS ir NUOGU MERGU- mokykites organizatoriai) O Pabradas... man net dzin kokia ten organizacija- ten vaziuoju vien del trasu, tiesa buvau irgi tik rudeniniam, nes ir Pajuris ir Pabradas susikirto su renginiais Rusijoj. Vaziavau 4x4ratu Sakiu etapa irgi velniskai smagus dalykelis...

Jei rinkt sportini rengini tai tik Gladijatoriai(nes kito ir nebuvo) :rolleyes:/>

Ir visgi savo balsa atiduociau Pajuriui, nes tai yra svente, kaip sako patys organizatoriai- mes darom fiesta ir ji pavyksta.

Oiiii... Pamirsau... Aisku dar lenkiu galva pries Perimetra... Gal tai renginys ne masems, bet tikrai is tu i kuri noris grizt, cia jau gal kiek kitas lygis.

Redagavo Raseinius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.