Pereiti prie turinio

"...Durniu ir baznycioj musa..." II... T.Y.: Durniu ir kaune musa...


Sarunas

  

68 nariai prabalsavo

  1. 1. Temos autorius teisus



Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 72
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Šarūnai, parduok nachren visus tuos senus laužus ir nusipirk vienąsyk normalią mašiną B)

Kai pasirodei šitame forume, kiek Patrulių turėjai, a?Keturis?Ir dar iš manęs vieną kėbulą įgijai, o tau vis maža... :)

Galiu iš savo praktikos pasakyt, kad turėjimas daug ir nelabai tvarkingų mašinų prie gero tikrai nepriveda...Gali ateit momentas, kai važiuot reikia, o nėra su kuo...

Dar pastebėjimas-tamsta, Šarai, esi labai spontaniškas, kas liečia automobilius...Pamačiau-gražu-noriu-reikia...Tik ar iš tikrųjų REIKIA?Ir gaunasi paskui, kad nusiperki, o po to tenka nagus graužtis.

 

Lietuvoj mašinų neperku jau seniai, nematau prasmės :) Nebent paprašo kas nors nuvažiuoti kartu ir padėt nupirkt, tada kitas reikalas...Ir šiaip, yra didelis skirtumas, kai perki mašiną pats, ir kai padedi kokiam draugui ar giminiečiui...Nes iš šalies tikrai geriau matyt trūkumai ar defektai.O pirkėjas paprastai išsižiojęs klauso pardavėjo monologo, kad atseit "vyskas če gerai, mašyna ledynė"... :P Psichologinis momentas irgi yra svarbus, prikabins makaronų, nė mirktelt nespėsi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir reikalas, - viskas isparduota buvo likes tik mano mylimasis... Dabar, kai jis vel uzsikapryzino, - atidaviau nuodugniam remontui, o kol jis servize ieskojau kazko kas pora menesiu mane pavezios... Tad cia ir gavosi ne is neturejimo ka veiti, o is mirtinos butinybes... ir dar per skubejima...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šarūnai...durno bažnyčioje nemuša , o juokiasi iš jo...... Kai esi patiklus tai prikabino makaronų, o dar pasiguodei, kad tau smertna mašinos reikia....tai ir yra mašina. Kas liečia pirkima už tokius pinigus auto tai nieko nuostabaus. Aš pirkęs graba už kelias štukes, bet žinojau ir mačiau ką perku ir žinojau ką reikės keisti ir kiek tai kainuot gali.Nelabai aš tuose 4x4 ekspertas, bet supratimas yra kas kaip turi veikti, kas turi užti, o kas ne. Dar taip nebuvo, kad nupirkus mašina nieko nereikėtų daryti, nebent iš salono naują paimsi tai nereikės kišt kapeikų, o pagyvenes auto yra pagyvenes, ekslpoatacija savo daro.... Manau pasitvarkysi tu savo JEEP ir lėksi su vėjaliu....Nenukabink nosies... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesinervuok Šarai.

Aš kiek mašinų pikau irgi visada išdūrė :)

Nur ir "fig snim" gyvenu ir dar gyvensiu, o mašinos visos visvien važiavo...

Zyzia traška braška, o važiuoja :) Kantrūs daiktai tie automobiliai.

Pasinaudok Merio pasiūlymu, ir susitvarkyk "plaukiojimą"- tuos kelis mėnesius pratempsi su šitu, o paskui žiūrėsi ar ten ką remontuot ar vištinyką iš to jeep padaryt.

 

Man vienintelį kartą pardavėjas visą teisybę pasakė (toks stambokas ilgaplaukis baikeris iš Jonavos) ir tai draugo prašymu samuraiką apžiūrinėjau, o ne sau...

Vistiek dar Vyckai skambinau paklaust ar nemeluoja (sakė, kad pas jį tvarkė). Pardavėjas pats pasakė, kad linges reikia atkalt, ir kad prie suporto prichaltūrinęs (nes gumytės neturėjo kokios reikėjo, tai izoliacijos pavyniojęs, dar ant kito nuardyto suporto parodė kurioj vietoj)... Bet tai tokių žmonių vienetai, deja.

 

Kitas dalykas, ne veltui išdūrinėja... Aš Toledo pardavinėjau prieš kokius metus. Surašiau skelbime viską sąžiningai. Nei vieno skambučio... Už 500lt nieks neskambino, o auto važiuojantis buvo! Atidaviau ardymui privatininkams už 300 (dokus sutarėm sutvarkyt kai išardys). Anie perpardavė kaip "gerą" su manim net nekalbėję. Tiesiog skambina žmogus ir sako, kad nori dokumentus mašinos persirašyt... Pasikalbėjom telefonu- išsiaiškinau, kad vos ne savas nusipirko (pažįstamos meginos vyras)... Nu ir ką... Gyvenam Lietuvoj... Taip, kad kažkas kažką visvien išduria...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi yra šiokių tokių tvarkomų bėdelių, kaip galinio lango el atidarymas, keleivio durų centrinis užraktas neveikia tik rankom, vairuotojo durų vyriai padile, dirželis variklio patrūkes, kai pirkau ir pašiai dienai dar toks jau 1,5 metų, ir kas, važiuoja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten bebutu kur tu bepirktum masina salone ar turguje galioja jei neklystu 15dienu garantija nebent tik jei pirkimo pardavimo sutartyje auto kaina nurodyta simboline tada aisku kad nera prasmes kazkur kreiptis.

Kazkada skaiciau apie tokia byla kai pirkejes nupirkes masina po kurio laiko issiaiskina kad nera airbagu ir vapse masina is keliu sulipdyta ir ka pardavejas turejo atlyginti zala. Tik aisku ta labai sunku irodyti. dabar jei neklystu pirkimo pardavimo sutartyje yra punktas kad pardavejas garantuoja kad auto techniskai tvarkinga ar kazkas tokio bet galiu ir klysti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikalas tame, kad tu gali parduoti ir netvarkingą auto, bet pirkėjui pasakai visus trūkumus ir defektu, o jei parduodi auto ir sakai kad viskas ledas, viskas veikia ir t.t, o važiuojant namo užlinksta valytuvai kokie, užstringa spynelė ir dar visokio velnio pradeda darytis, o pirkimo pardavimo sutartį kaip minėjo apie tą punktą, kad pardavėjas garantuoja ir t.t

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten bebutu kur tu bepirktum masina salone ar turguje galioja jei neklystu 15dienu garantija nebent tik jei pirkimo pardavimo sutartyje auto kaina nurodyta simboline tada aisku kad nera prasmes kazkur kreiptis.

Kazkada skaiciau apie tokia byla kai pirkejes nupirkes masina po kurio laiko issiaiskina kad nera airbagu ir vapse masina is keliu sulipdyta ir ka pardavejas turejo atlyginti zala. Tik aisku ta labai sunku irodyti. dabar jei neklystu pirkimo pardavimo sutartyje yra punktas kad pardavejas garantuoja kad auto techniskai tvarkinga ar kazkas tokio bet galiu ir klysti.

 

http://www.regitra.lt/uploads/documents/dokumentai/Sutarties%20blankas.pdf

 

Va pati paprasciausia Pirkimo-Pardavimo sutartis sudaroma Regitroje, su tokiom sutartim parduodama didzioji dauguma naudotu auto Lietuvoje, apie jokias 15 dienu garantijas nera net uzsiminta. Ta 15 dienu garantija galioja gal tik naujiems automobiliams arba parduodamiems kokiu nors imoniu (pvz BRC) su garantija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.regitra.lt/uploads/documents/dokumentai/Sutarties%20blankas.pdf

 

Va pati paprasciausia Pirkimo-Pardavimo sutartis sudaroma Regitroje, su tokiom sutartim parduodama didzioji dauguma naudotu auto Lietuvoje, apie jokias 15 dienu garantijas nera net uzsiminta. Ta 15 dienu garantija galioja gal tik naujiems automobiliams arba parduodamiems kokiu nors imoniu (pvz BRC) su garantija.

Penkiolikos dienu garantija galioja pagal lietuvos respublikos istatymus o ne pagal regitros sablonines sutartis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad jeigu defektas pasleptas, ir pardavejas apie tai nieko nepasake - znacit turetu sitas variantas tikt. jeigu nusipirkus ir isvaziavus subyra pvz granata, tai sitas variantas turetu netikt, nes faktas kad parduodant masina ji vaziavo, o poto suluzo. cia taip grubiai manau.

 

kita vertus, perkam parduodam auto, pagal "regitros sablonines sutartis" uz 100-200lt, retai kuris kurodo realia kaina. tai jeigu tokia suma nurodyta sutartyje, pardavejas grazins 100lt, pasiims atgal auto, tai irgi nevariantas... jeigu kaina pilna nurodytu visi, moketu mokescius normaliai, tai veiktu ir istatymai ir visos taisykles.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad jeigu defektas pasleptas, ir pardavejas apie tai nieko nepasake - znacit turetu sitas variantas tikt. jeigu nusipirkus ir isvaziavus subyra pvz granata, tai sitas variantas turetu netikt, nes faktas kad parduodant masina ji vaziavo, o poto suluzo. cia taip grubiai manau.

 

kita vertus, perkam parduodam auto, pagal "regitros sablonines sutartis" uz 100-200lt, retai kuris kurodo realia kaina. tai jeigu tokia suma nurodyta sutartyje, pardavejas grazins 100lt, pasiims atgal auto, tai irgi nevariantas... jeigu kaina pilna nurodytu visi, moketu mokescius normaliai, tai veiktu ir istatymai ir visos taisykles.

Tai cia butent tai apie ka as kalbejau. O del subyrejusios granatos niekas manau ir neknis proto bet kaip sarunui pasiseke manau eto uze sliskom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus dar negalioja tas kaip Angluose ar Vokiečiuose kad parduodant mašiną turi būti visas info apie tai surašyta, kaip man aiškino tai gali susigadint reputacija ir būsi vengiamas pardavėjas, o naudotam daiktui aplamai nėra jokios garantijos, žmonės tik žodine sako kad greičiau sanderis įvyktu, perkant reik viską isiaiškinti, nusipirkai, Tavo problemos, sau susiremontuoji tai žinai kiekt tai maždaug laikys garantuotai, aš Opel Agila keičiau į Grandą, kažkodėl su kolėga akių nedrąskom viens kitam, nes ten nutiko ko man niekada nebuvo ir pas mane ko pas Jį nebuvo, telefonu pasikalbėjom, pasiklausinėjom ir isiaiškinom.

 

Žiūrėk ką perki arba su kuo ruošies gyventi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokingai Sharas ant Kauno pavare :D matosi kad zmogus susinervines buvo , tai issiliejus forume ant dusios lengviau pasidare, ko ir truko :)

Na man irgi istorija juokinga buvo, miesto neminesiu nors taip beabejo galejo atsitikt ir bet kur kitur, pirkau masina is moteriskes ( nors jau 3 kart buvau isitikines kad tai ne privalumas o pats didziausias pasaulyje minusas kox tik gali buti) , kai uzdaviau durna klausima kodel parduoda jei tikrai tokia ideali masina, nes idealias zmones saugo o ne pardavineja, atsakymas buvo tai va soda pardavem, benzas brangus nebeapsimoka masinos islaikyt.

Vaizdelis po savaites:

vaziuoju darbo reikalais tame paciame mieste pro ta pati kiema ir matau kaip ta pati moteriske su kempine plauna naujensio modeli automobili rudonais numeriais, nedrisau apsisukt, privaziuot nes geda butu ziuret kaip ji raudonuodama bandytu kazkokia ten istorija kurt, bet iki siol sirdyje linksma prisimint ta reikala. Na butu moteriske pasakius perku naujesne sita moraliskai paseno,ar dar ka.. o cia nebereik masinos :)

Zinoma siek tiek pasitvarkiau ir ramiai zmona 3 metus atvazinejo su ja, o sakiau teisybe parduodamas, tik kaina reikia zemesne padaryt ir zmones nebegirdi tu komentaru neigiamu apie masina.

 

Vienu zodziu Sharai cia kaip visada pirkejas perka nes nori naujos masinos, pardavejas ja parduoda nes ji jau sena.

o siaip kai pasitvarkysi ir pamilsi, tada vel posta imesk ar daug kas pasikeite nuo pirmo zvilgsnio, nes buna taip kad kai pripranti tai nebepastebi pats tu neveikianciu smulkmenu kurios pirkejui kaip isdurimas pasirode.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.