Pereiti prie turinio

opel frontera nuo 1999


Rekomenduojami pranešimai

na retumas, kaip suprantu, gali atsiliept nebent detaliu paieskai, bet is esmes remontuojant naujomis dalimis neturetu (gal) but problemu :)

Sakydamas kad tai gan retas varikliukas tai būtent tai ir turėjau galvoj kad jis ir yra retas. Statomas fronteroj, monterėjui, troperį ir dar kažkuriam nodelį bet jau 3,5 kubatūros. Dėl detalių gausos tai labai daug pasako, tam skaičiui ir naujų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 68
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Sakydamas kad tai gan retas varikliukas tai būtent tai ir turėjau galvoj kad jis ir yra retas. Statomas fronteroj, monterėjui, troperį ir dar kažkuriam nodelį bet jau 3,5 kubatūros. Dėl detalių gausos tai labai daug pasako, tam skaičiui ir naujų.

 

Na taip-sutinku. Bet is esmes gi siais laikais viska galima uzsakyt. Mano nuomone geriau retas variklis ir retesni gedimai (priklausomai zinoma kokio stovio pavyktu nupirkt, bet siuo metu sios salygos neitraukiu), nei toks variklis, kuris luzta daznai, bet daliu yra kur nori ir kiek nori. Man svarbiau, kad neturetu kokiu "igimtu" bedu, kuomet nupirkes esi beveik 100% garantuotas, kad reiks keist viena ar kita mazga, o pakeitus paskui ta pati beda kartosis dar 100 kartu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip-sutinku. Bet is esmes gi siais laikais viska galima uzsakyt. Mano nuomone geriau retas variklis ir retesni gedimai (priklausomai zinoma kokio stovio pavyktu nupirkt, bet siuo metu sios salygos neitraukiu), nei toks variklis, kuris luzta daznai, bet daliu yra kur nori ir kiek nori. Man svarbiau, kad neturetu kokiu "igimtu" bedu, kuomet nupirkes esi beveik 100% garantuotas, kad reiks keist viena ar kita mazga, o pakeitus paskui ta pati beda kartosis dar 100 kartu.

ne viska siais laikais galima uzsakyti tikrai ne, kai man reikejo automobiliui dyzeliui purkstuko su laidu tai nei viena firma kiek kreipiausi nesugebejo uzsakyt ir parvest

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip-sutinku. Bet is esmes gi siais laikais viska galima uzsakyt.

Sutinku kad galima viską užsakyt - va tik klausimas per kiek laiko tuos užsakytos detalės ateis ir kokia jų galutinė kaina bus.

 

P.s.

Stovi kieme Wranglioras - detalės varikliui jau kokie pora mėnesių važiuoja ir neaišku kiek ten už jas reiks atseikėt.

Guli cehelį Mustango variklis gabalais sudėtas - detalės nuo rudens dar vis neparvažiuoja.

Spręsk pats ar jau taip gerai turėt egzotiką ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: Kad ji daugiau nieko ir neverta. Kiek pinigu, laiko ir nervu suede. Ir ant galo puzdikiai atiduot reikejo. Bet atsikracius jos labai ant dusios gera buvo. Su ja pensininkam tik vazinet i soda, i grybus ir ant kapu per visus sventus. Rimtai eksplotacijai ji nesutverta. Neteko vaziuoti su 3.2 benzu, bet abejoju ar pravazumu skirias.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol:/>/> Kad ji daugiau nieko ir neverta. Kiek pinigu, laiko ir nervu suede. Ir ant galo puzdikiai atiduot reikejo. Bet atsikracius jos labai ant dusios gera buvo. Su ja pensininkam tik vazinet i soda, i grybus ir ant kapu per visus sventus. Rimtai eksplotacijai ji nesutverta. Neteko vaziuoti su 3.2 benzu, bet abejoju ar pravazumu skirias.

 

jei tavo nuomone frontera galima vaziuot tik grybaut, tai arba tu chujovas grybautojas, grybaujantis pakelej, arba masina ne visai beviltiska jeigu iki grybu davaziuoja :lol:

Redagavo dgedas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasivazinejau beveik 6 metus 2001m. 2.2 D . Toks jausmas kad blogiausia masina kuria galejo sukurti vokietis. Nei traukia, nei brenda, nei patvari (vaziuokle, kad ir kaip keista isimtis),nei ekonomiska. Pirmas ir paskutinis Opelis mano gyvenime.

 

Keista kad atvazinejai 6 metus, jei nedrauke ir nebrido, kaip istempei su tokia nepatvaria masina :lol:/>

As su Frontera atvazinejau tris metus. Neekonomiska palyginus su golfu, bet kai tokios mases masinai tai kuro ima tikrai normaliai. Nezinau kokio stovio tu ja pirkai, bet mano buvo tvarkinga,tai ir brido ir vaziavo. traukos gal mazoka, bet yra ir kitu visureigiu, kurie dar silpniau traukia. As su ja mieste vazinejau, miskais maliausi, i purvus vaziavau, visur ji man praejo. Tiesiog gal labiau siuo atveju kalta tarpine tarp vairo ir sedynes :rolleyes:/> ,nemoka ivertint masinos galimybiu todel nelabai brido . Taip, joje yra trukumu, bet tikrai ne tiek. normali masina, talpi, ekonomiska ( net purvais ar sniegais varant imdavo normaliai), ir pakankamai pravazi. Tiesiog reikia siek tiek pakelt, tam tikras padangas uzsidet pagal tai kur nori vazinet,iskart pasijaucia pravazumas. Garantuoju pirkai pries ta didziaja krize,tipo,nesitikek, kad parduosi uz ta pacia kaina. ypac kai sesiu metu tarpas, cia ne pusmetis kad kainos nbesikeistu.visu masinu kainos nukrito ziauriai ne tik fronteros, as pats prap...au 7 gabalus pardavinedamas po triju metu nuo pirkimo bet tokia ta krize.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol:/> Kad ji daugiau nieko ir neverta. Kiek pinigu, laiko ir nervu suede. Ir ant galo puzdikiai atiduot reikejo. Bet atsikracius jos labai ant dusios gera buvo. Su ja pensininkam tik vazinet i soda, i grybus ir ant kapu per visus sventus. Rimtai eksplotacijai ji nesutverta. Neteko vaziuoti su 3.2 benzu, bet abejoju ar pravazumu skirias.

kai atsikračiau ford Taunusu,sakiau tai paskutinis mano fordas,kai atsikračiau ascona,sakiau paskutinis opel.po to turėjau ir viena turiu ir antra,daugiau nesispjaudysiu į vandenį

kai prisipratini susigyveni su mašina,žinai ko nori iš jos ir ka ji gali tada viskas gerai

kai nusipirkau OF 2,3td sakiau tragedija ne džipas,pakėliau truputį,apaviau naujus batus,taisau važiuoju ir nekeikiu, mataras per silnas,-faktas

važiuoklė-minkšta pakankamai patvari,nebrangus remontas

remas-sveikas(1995m!!!)

skardos-normalios

kas dėl sanaudų,na kaip kas sako 7l/100 tai jau ne,bet kely apie 10pakanka,ne pensininko režimu,daugiau žinoma

galimybė patobulint gana ribota,jei rimtai bekelei tai ne ta mašina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku kad galima viską užsakyt - va tik klausimas per kiek laiko tuos užsakytos detalės ateis ir kokia jų galutinė kaina bus.

 

P.s.

Stovi kieme Wranglioras - detalės varikliui jau kokie pora mėnesių važiuoja ir neaišku kiek ten už jas reiks atseikėt.

Guli cehelį Mustango variklis gabalais sudėtas - detalės nuo rudens dar vis neparvažiuoja.

Spręsk pats ar jau taip gerai turėt egzotiką ;)/>

 

Na gali tekt palaukt, bet kazkaip man kitaip neiseina... vis kokios egzotikos uzsimanau. :) Dabartinis Daihatsu irgi ne is populiariuju, bet kolkas su dalim problemu nera labai. Zinoma kaikurios kainuoja ir tenka kokia savaite palaukt, bet nematau tame jokios problemos. Nenoreciau tiket, kad Opeliui gali but sudetingiau gaut kazka, o siaip del to ir klausiu kitu patirties, kad kuo daugiau suzinot niuansu. Dyzelis man neaktualu, nei zinau kur gaut jo pigiau, nei domiuosiu. Zinoma bekeleje gal dyzelis ir geriau. Kadangi 70% nuvaziuoju asfaltu tai norisi geresnes dinamikos butent plente. Na betkokiu atveju as niekur neskubu, tai dar gali mano nuomone ir norai pasisukt visiskai i kita puse :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau rida buvo 89 000, pravaziavau iki 270 000 kiek pamenu. Suja visur vaziavau ir miske balkius traukiau, ir medziokleje dauziau, ir pusnynus lauziau,ir pelkias maisiau, prikabas tampiau. Per ta laika buvo perinktas variklis , kapitalke siurbliui (kuri kainavo 4300 lt + idejimas, isemimas), turbinos restauravimas, oro srauto matuokle, sankaba. Vaziuokles remontas savaime suprantama, to net neskaiciuoju. Draugas 11 metu su senuku Patruliu trumpu 3.3 ir taip pat vaziavo ir nereikejo jokiu remontu. O ir kuro sanaudos beveik tos pacios. O su ja tiek istempiau, todel, kad buvo pinigu prisandalita. Ir vis tikejaus kad tai paskutinis remontas. :lol: Bet jai vis buvo negana. Atleiskit jau man opelistai, bet man sis auto prisiminimus kelia nekokius. Ir draugam jos nerekomenduociau.

 

Pravazumu ji mano nuomone nusileidzia ir stipriai kitiem visureigiam.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau rida buvo 89 000, pravaziavau iki 270 000 kiek pamenu. Suja visur vaziavau ir miske balkius traukiau, ir medziokleje dauziau, ir pusnynus lauziau,ir pelkias maisiau, prikabas tampiau. Per ta laika buvo perinktas variklis , kapitalke siurbliui (kuri kainavo 4300 lt + idejimas, isemimas), turbinos restauravimas, oro srauto matuokle, sankaba. Vaziuokles remontas savaime suprantama, to net neskaiciuoju. Draugas 11 metu su senuku Patruliu trumpu 3.3 ir taip pat vaziavo ir nereikejo jokiu remontu. O ir kuro sanaudos beveik tos pacios. O su ja tiek istempiau, todel, kad buvo pinigu prisandalita. Ir vis tikejaus kad tai paskutinis remontas. :lol:/> Bet jai vis buvo negana. Atleiskit jau man opelistai, bet man sis auto prisiminimus kelia nekokius. Ir draugam jos nerekomenduociau.

 

Pravazumu ji mano nuomone nusileidzia ir stipriai kitiem visureigiam.

 

tavo draugo patrulis ir tavo frontera labai skirtingos masinos ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvaziuok, parodysiu. :lol: Asei kaimuki gyvenu, civilizacija nuo many 12km ir kelia nuvalo veliau nei as i darba vaziuoju, tdl prasimusu pats. Valo 1, max 2 kart paroj. Jei jau norgej dirbi tj sniego kiekius ysivaizduoji, jau kj drebia tj drebia :lol: Plius iki sodybos dar simtukas metru nevalomo kalnuoto smagaus keliuko. Aisku jei civilizacijoj gyveni, tj nafik isvis tas 4x4, zmones su elektomobiliais vazineja ir nesuka sau kiausu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to kbagdonas

tu nuvažiavai apie 200t.gana sudetingomis salygomis,naudojai darbui ir tt.nemanau kad atsirastu bent viena masina nesvarbu visureigis ar ne,kuriai per tik ridos nereiketų nieko remontuot,o kas sako kad pilu kura keičiu tepala ir vsio-meluoja

neesu opelistas,ir tikrai neginčinu kad OF geriausas pasirinkimas,na bet ir nereikia jos taip įžeidinėt :D ,

o jos antikorozinis padengimas-visiška priešingybė seniems opeliams ,ir ne tik jiems

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje , o ką ten kuro siurblį remontuot už 4500 pinigų :scratch:

 

Variau i kelis servizus ir pas opelistus pagal siurblio koda sake kazkos retas siurblys ydetas. Atseit yra triju tipu. Restauravo mehanine ir elektronine dali, Vilniuje. Buvo kilusi mintis, pritaikyti paprastesni, bet tipo daug reikalu.

 

 

tavo draugo patrulis ir tavo frontera labai skirtingos masinos ;) Taip skirtingos - Patrulis atlaike, o Frontera griuvo. Kaip ir sakiau nuo pradziu ji skirta paprastam naudojimui (i grybus, ir i soda), o ne rimtai eksplotacijai.

 

Ziuriu sitame forume dvi jautrios temos, Landrover ir Opel. :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Frontera A ir Frontera B visiskai skirtingi visureigiai,frontera B jau daugiau orentuota i asvalta,o siaip skaitau,kad blogiausias dalykas visose fronterose,tai varikliai,uz juos tai duociau gerai i ausi,tiems kas sugalvojo juos statyt i visureigi,buvo dar zmoniskesnis 2,8 variklis,butu tik ji state,tai ir fronteros reputacija butu visai kitokia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.