Pereiti prie turinio

blokiruotes beda. padekit


fejukstukas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki siek tiek reiktu patarimu. Vitara turiu nesenai tai dar neviska perpratau. Yra beda su vaziuokle. Kai jungi 4wd viskas gut veikia visi ir ant paletintojo taip pat. Tik va yra auto blokiruotes kelmai prieki ir keleivio pusei kai ijungi priekini tilta atsiranda caksejimas vaziuojant. prie to pacio nesiblokuoja ratai kasasi visi bet tai viens tai kits.... ka reiktu daryti ar uzteks pakeisti tuos kelmelius? kazkada aiskinausi pletku lygi tai nauji mechaniniai komplektukas 500lt kazkaip studentui brangoka gal kas zinot geriasni varianta?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau Kaunietis esi, ir dar studentas :D Pats irgi cia studentauju, turejau vitara ir daug ka joje isardes esu, jei nori kada susitikti galim, alaus isgerti ir pakalbeti kas kaip ;) Ar i miska nuvaziuoti kad pasiziureti ar tikrai gerai veikia 4wd :D

drasiai galima as visada uz miska (nors pas mane stock viskas ir plastmasines cooper cobra padangikes :DD ) o ir alus tinka man. tavo vitara kartais ne juoda buvo su fleskem dazyta?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juoda buvo ir vienu metu buvo padazyta is balionelio, po to nudazyta normaliai :) O ka? Matyta kazkur? :)

 

O vitara ir standartine gerai vaziuoja ;)

 

manau buvau tave sutikes bet cia tik galbut. Manoji vysnine vitariuke. Ateiciai 863472423. sunku mane pagauti laiko visada neturiu bet siaip buna kartais naktimis i koki miska vaziuojam su draugais :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.