Pereiti prie turinio

jeep bijo vandens?


muraskinas

Rekomenduojami pranešimai

Per Pabradą teko važiuot per upeli pirmą vakarą tai žibintai po vandeniu buvo, o nakti tai jausmas kai šviesos yr ir čia niurk nėr, tai va, ne tame esmė, nieko man neužgeso, tik trumpam krovimas genero dingsta kai vandens pakliūna, suveikia apsauga, o pas Tave sunku pasakyti kas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip kartais būna, esam padarę išvadą, kad staigiai atvėsinama lembda, tada kompas duoda blogą mišinį ir variklis užgęsta. Su dujom nesu užgesęs, tik su benzu - čia atsakymas Dariui, kodėl jis neužgęsta :) Pabrade naktį važiavau dujom - neužgesau, dieną benzu - užgesau. Video čia: https://picasaweb.google.com/116373082724137568722/Pabradas11?authuser=0&feat=directlink , tarp kitko, pas WJ originalus oro paėmimas labai palankus "gauti gurkšnį" ar bent oro filtrą sušlapinti - per priekines groteles. aš nukreipęs į kapotą, tai po Pabrado ir atstoinikas sausas buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man budavo kai per bala greit praleksi tai imdavo uzpilti zavekes bet dab apsauga po visu duknu ir is visrsaus padarytas kozeriukas virs zvakiu ir skirtytuvo tai ir ventiliatorius mesdamas vandeni ant variklio neapipila zvaku vaziuoju iki lemppu po vandeniu viskas ok kol nepanyra skirstytuvas, aisku oras isvestas i visrsu. ;) aisku nauji zvaklaidziai labai padetu tai jau 100 proc. :) lembda zondas mano nuomone visai nieko detas <_<

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasenusios naujienos apie dyzelius. Su benzu galima taip pat sekmingai nardyti.

 

Taip taip, todėl pirmieji tankai buvo benzininiai ir po to pradėjo dėti dyzelius, povandeniniai laivai irgi nuo benzo šoko ant dyzelio, durniai visi kas su dyzeliais važinėja, nes pas juos pasenusios naujienos. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.