Pereiti prie turinio

Pagelbekit del nuomones!!!! Grand Cherokee


Andrius111

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki. Gal galetumet patarti ka daryti!!! Noriu isigyti Grand Cherokee Limited 1999-2004 metu, ir nezinau koki varikli pasirinkti. Ar imti 4.7Ltr ir statyti dujas ar imti Dyzeli...

Siaip pats linkes labiau imti dyz, bet dabar nezinau koki geriau.Nezinau, kaip jie atsparus greiciams, ar bijo apsuku??!!

ir kokie dazni gedimai tokiu metu Grandams??? Kaip laiko automatines dezes ir gyvena visa elektronika...

Gal galima kur pasiskaityti apie mane duominancius klausimus...Dekui uz pagalba...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 61
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Vazineju su JGC Limited 1999m jau metus. Taip pat ieskojau butent tokio, suradau ir nesigailiu. Pas mane 4.0 l variklis +BRC dujos. Variklis galetu buti ir galingesnis, bet kadangi dzipas ne drago masina, tai trasoje greicio ir galingumo tikrai uztenka. Duju api 15-16l /100km, priklausomai nuo vaziavimo stiliaus ir ar veikia kondicionierius, o mieste tai net skaiciuoti nebandziau...Šiaip dujos labai pasiteisino, nebuvo jokiu problemu (tfu, tfu tfu) :lol:

Per metus teko pakeisti viena ABS davikli ir ventiliatoriaus rele (buvo blogai prisukta prie lonzerono, todel vasara supleskejo). Daugiau visi navarotai veikia, tik vienas lango stiklas nesikilnojo, tai siandien isardziau varikliuka, nuvaliau sepetelius ir vel kaip naujas. Vienzo, vaziuoju ir kaifuoju, i didelius offroudus nelendu ir galvoju, kad kita masina irgi bus tos pacios markes.

Jei sksitai kirilica, tai daugybe informacijos rasi http://www.jeep.dn.ru

O del vogta ar nevogta-tai manau, kad cia tik rusams aktualu-netikiu, kad Lietuvoje tokie butu pardavinejami.

Semingo pasirinkimo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4,7 galingesnis, bet 4,0 patvaresnis. 4-litrini uzmusti reikia pasistengti. Deze einanti kartu su 4 litru varikliu (atrodo 42 RE) vaziuoja be problemu. Dinamika 4 litru iki 100 km/h per 10,9 s. Jei neuztenka, siulau pirkti Mitsubishi Eclipse. Elektronika jei neskendes ir pats neskandinsi, veiks. Del pavogtu: jei perki atvaryta is JAV, prasicekink per interneta, jei perki registruota Lietuvoje, tai pasiskaityk Regitros puslapi.

Del dyzeliu nieko konkretesnio nepasakysiu. Jei Jeep naudosi ne i darba is darbo Vilniuj vazineti, tai dyzelio pranasumu nematau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O sakyk, pas tave tiesiogines dujos ar paprastos??? AS dabar pats vazineju su Terranu 3.0Ltr tai pas mane stovi BRC paprastos dujos..na siaip nusiskundimu neturejau, bet po variklio remonto labai padidejo ismetamu duju koncentracija..ir gale kas vaziuoja laikosi saugaus atstumo :lol:

tad dabar mastau ar dujos ar dyzelis...

kas liecia vogta ar ne, anksciau nesukau kiausiu del to kol pas draugeli ant Austrijos sienos nekonfiskavo BMW X5, Lietuvoje buvo turejes net du savininkus,o pasirodo buvo vogtas 8) taip ir nesupratom kaip jam pavyko ji uzregistruoti LT...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, tiesiogines, visada kuriasi tik ant benzo, o kai variklis pasyla pacios persijungia. Tikrai nejauciu skirtumo del traukos tarp duju ir benzo. Dar vienas didelis pliusas-vaziuojant nesinervuoji kad daug ryja, nes kai varai su benzu, tai rodykle tiesiog akyse zemyn smunka :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi...tame ir klausimas ar verta investuoti tiek pinigu....

O ka manot apie kitais metais zadama duju brangima? Jei auto dujos kainuos 2.0 - 2.2 Lt/L tai klausimas ar apsimokes statyt dujas, zinant jog sanaudos kokiu 10 proc. didesnes.

Labai ilgai teks vazinet, kad atsipirktu. 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane balionas vietoje zapaskes, tai jei reikia vietos- ismetu zapaske ir tiek. Visa vasara isvis be jos vazinejau, bet keisdamas padangas i ziemines radau pora geru cvieku ismigusiu (gerai, kad protektorius buvo storas), tai dabar neberizikuoju. Nors, kiap rusai sako, nusipirkai balioneli padangu greitam remontui-ir zapaskes nebereikia. Na,o del brangimo :cry: duju-tai juk ir benzas ar dyzelis dar daugiau brangs, taip, kad ekonomija vistiek liks

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka manot apie kitais metais zadama duju brangima? Jei auto dujos kainuos 2.0 - 2.2 Lt/L tai klausimas ar apsimokes statyt dujas, zinant jog sanaudos kokiu 10 proc. didesnes.

Labai ilgai teks vazinet, kad atsipirktu. 8)

 

atitinkamai brangs ir benzinas. jau dabar zinoma, kad kuro akcizai dides ~12 proc nuo naujuju. o del atsipirkimo - http://autodujos.lt/ yra skaiciuokle. daugmaz tiksliai skaiciuoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip 2,7L dyzelis (160 AG) yra Mercedes varikli ir greiciu deze. O 3,1L dyzelis (130 AG) yra kazkoks italiskas. Beda tame jog 2,7 pradejo montuot i Grandus tik nuo 2002 m. ir kainos uz toki automobiliuka yra kokiu 20-30 proc. didesnes nei tokio pat benzininio.

Todel reik gerai pasikaiciuot kas labiau apsimoka. Ar permoket 10-15 k litu, ar isidet dujas uz 4 k litu ir vazinet su bezdalais.

p.s. dar girdejau jog tuose 2,7 varikliuose daznai pasitaiko el.instaliacijos problemu, del ko jie megzta graziai uzsidegt. 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau 99m Granda 4,0 l. Vazinejau metus. Dabar pakeiciau i 2003 4,7l.

Skirtumas labai akivaizdus, kuro sanaudoa sumazejo apie 2l o dinamika zymiai geresne.

Tai buvo pagrindine priezastis kodel norejau pakeisti masina. Labai jau tas 4,0l letokas, o kuro srebia daugiau.

 

Jei rinktis dyzeliukas tai tik MB 2,7 kuris eina su MB 5 begiu automatu.

Taciau kaip rase, ju kainos zenkliai skiriasi, o lyginant 100km kaina su dujomis ir dyzeliu beveik nesiskiria :wink:

 

Kolkas esu patenkintas Jeep'uku ir nesiruosiu jo keisti.

Zinoma visada yra kazkas geriau ir yra visokiu nuomoniu.

Manau tai gana geras visureigis uz prienama kaina.

O ta kaina tokia tik del masinio ju importo is JAV.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau praktiskai itikinot mane, kad imsiu 4.7Ltr...meginsiu parsisiusti is JAV, nes dabar kai baksas ziauriai krites parsiusti galima dvigubai pigiau nei parduoda cia Dyz...Visiems dekoju uz issakytas mintys ir suteikta informacija....

Na zinoma as jos visada dar lauksiu...gal bus daugiau atsiliepimu del 4.7Ltr Grando....

 

 

 

Turejau 99m Granda 4,0 l. Vazinejau metus. Dabar pakeiciau i 2003 4,7l.

Skirtumas labai akivaizdus, kuro sanaudoa sumazejo apie 2l o dinamika zymiai geresne.

Tai buvo pagrindine priezastis kodel norejau pakeisti masina. Labai jau tas 4,0l letokas, o kuro srebia daugiau.

 

Jei rinktis dyzeliukas tai tik MB 2,7 kuris eina su MB 5 begiu automatu.

Taciau kaip rase, ju kainos zenkliai skiriasi, o lyginant 100km kaina su dujomis ir dyzeliu beveik nesiskiria :wink:

 

Kolkas esu patenkintas Jeep'uku ir nesiruosiu jo keisti.

Zinoma visada yra kazkas geriau ir yra visokiu nuomoniu.

Manau tai gana geras visureigis uz prienama kaina.

O ta kaina tokia tik del masinio ju importo is JAV.

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyk, o kiek dabar srebia tavo Grandas duju vidutiniskai?? Koki baliona esi isistates? mane kas nervuoja, kad balionas zenkliai sumazina bagazine.

Turejau 99m Granda 4,0 l. Vazinejau metus. Dabar pakeiciau i 2003 4,7l.

Skirtumas labai akivaizdus, kuro sanaudoa sumazejo apie 2l o dinamika zymiai geresne.

Tai buvo pagrindine priezastis kodel norejau pakeisti masina. Labai jau tas 4,0l letokas, o kuro srebia daugiau.

 

Jei rinktis dyzeliukas tai tik MB 2,7 kuris eina su MB 5 begiu automatu.

Taciau kaip rase, ju kainos zenkliai skiriasi, o lyginant 100km kaina su dujomis ir dyzeliu beveik nesiskiria :wink:

 

Kolkas esu patenkintas Jeep'uku ir nesiruosiu jo keisti.

Zinoma visada yra kazkas geriau ir yra visokiu nuomoniu.

Manau tai gana geras visureigis uz prienama kaina.

O ta kaina tokia tik del masinio ju importo is JAV.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tikro su sita masina vazineja mano zmona :)

Kolkas duju nestaciau, svarstau ar verta...

 

Del baliono vietoj atsarginio rato, as taip pat galvojau, nelabai patogu toki dideli veziotis bagazineje...

Tikriausiai reiketu tvirtinti taip kaip pas ZJ Granda buvo, sone prie stiklo.

 

Pas 99m buvo atsarginis ratas plonas "donut" ar kaip lietuviai vadina "tablete". Toks dar puse velnio butu.

 

Dabar benzino po Vilniu srebia apie 17-18l uzmiestyje 13l.

Taciau viskas nuo vaziavimo....

 

 

Sakyk, o kiek dabar srebia tavo Grandas duju vidutiniskai?? Koki baliona esi isistates? mane kas nervuoja, kad balionas zenkliai sumazina bagazine.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
Dyzelines versijos yra surinktos GRACE Austrijoje esanciame fabrike. Benzinai renkami kazkur prie Meksikos. As ne nacionalistas, bet man labiau patinka ordnungas negu manjana :D:D:D

joo meksikoje :shock: nu vazinejau su 4,7-o marichuanos ten neradau :cry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.