Pereiti prie turinio

Dizeliniu varikliu diagnostika


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 59
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Buvo toks nutikimas , teko ištaisyt vieno serviso iš to rajono broką. Kai paskambinau vien dėl to kad pasakyt ką buvo pridirbę ir kad jų laimė jog neužsidegė ta mašina tai man paaiškino kad jis žmogus su dviem aukštaisiais, iš kurių vienas techninis, ir jie tokių klaidų nedaro :D

P.s. o šito kolektyvo darbus irgi truputį žinau , kad kažkas nuostabaus ir didis gėris tai nepasakyčiau.

kas nedirba,tas neklysta :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dar ne kaput,o ka xado šudas,aš galvoju profilaktiškai xado pilt o ne kad motorui kaputsmile.gif

Nezinau kaip del xado,as tai susipyles "fenoma" ta kuris skirtas auto prariedejusiems virs 100 tukst.,draugelis ji isbandes ant xm-o,(buvo nevienoda variklio kompresija) po "fenomo" kaip dzvanas,aisku nepovalandos ar dienos :D ,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tiesa tas ne melas. O kaip su tais kurie klysta ir savo klaidų nepripažįsta, ir dar durniais kitus laiko B)

 

P.s. atsiprašau kad ne į temą :blush:

Kaip ten sako,:duok durniui kelia P.s atsiprasau kad ne i temos tema :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip del xado,as tai susipyles "fenoma" ta kuris skirtas auto prariedejusiems virs 100 tukst.,draugelis ji isbandes ant xm-o,(buvo nevienoda variklio kompresija) po "fenomo" kaip dzvanas,aisku nepovalandos ar dienos biggrin.gif ,

 

 

O kaip ten xado ka nors girdėjai atsiliėpimusicon_question.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ne žinau kas daros su mano auto,diagnostika darė ,vožtuvus tikrino niėko ne randa,žvakes buvo isuke kaista normalei,viskas tipo gerai,baka žiurėjo vamzdelius tikrino kuro,kaip pastovi atšala hrinovei kuresi traidama,ka daryt gal Vilniuje galėtu normalei pratestuot ar varyt i Nisanadry.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As netikiu jokiais tepalu priedais jei motorui ateina pabaiga jam niekas nepades tik kap.remontas o kol gyvas variklis tai as geriau tepalus dazniau pasikeiciu.Savo TLC kai daug purvo sezonu murgdausi tai tepalus keiciu kas 3000-4000 km ir visada pries ziemos sezona pasikeiciu.Zinoma gal kai kas pasakys kad neturi kur pinigu deti bet per 20 metu ne vieno variklio neuzlenkiau o vien dzipu gal 10 turejau,cia mano nuomone ir as jos niekam nepersu.Vienu zodziu kiekvienas kvalsta savaip.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal as ne y tema ,maniskis 28td gras kaskaip per astriai dirba dirzas kaip ir gerai tinka kazi gal siurbli galima pasukt ,ar yra ten kokiu pailgu skyliu, :?:ir prastai kuriasi kol neykaites reikia zvakes panaudot ,buvau iskrodes niekas neizdile

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal as ne y tema ,maniskis 28td gras kaskaip per astriai dirba dirzas kaip ir gerai tinka kazi gal siurbli galima pasukt ,ar yra ten kokiu pailgu skyliu, :?:ir prastai kuriasi kol neykaites reikia zvakes panaudot ,buvau iskrodes niekas neizdile

degima reikia reguliuot

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries savaite buvau nuvares saviski i UAB Vikrus. Sove man i galva durna mintis pasitikrint purkstukus, Nors vaziavau ir bedu neturejau, bet sugalvojau nesamone. Isarde patikrino ant savo stendo ir deagnozavo, kad visi blogi, o juos gaut jau yra problema.

Serviso darbuotojai atsisake ieskot, bo kaina VIRS 1000 Lt ir tokiu pinigu isaldyt nenori. Pavardino pora firmu kur ieskot ir tiek. Prasidejo paieskos Mototoja - 700 Lt, Ausegra - 380, Japoniskos dalys - 360, Acura ir Tanagra neturejo. Galiausiai Autura pasiule po 260 (originala) ir 200 (neoriginala) uz purkstuka. Nerades niekur pigiau vel paskambinau i Autura ir prisistaciau, kad skambinu nuo serviso Vikrus, ir ka!?, vien uz tai, kad pasakiau nuo Vikrus, purkstuko kaina krito iki 166Lt (originalo).

Reziumuoju.

Servisas geras ir supranta savo darba, darbuotojai kompetetingi, vadas puikiai gaudosi automobiliu diagnostikos ir remonto sferoje.

Po keitimo masiniukas vaziuoja lengviau ir staigiau startuoja, tad tikiuosi per kuro sanaudas susigrazint islaidas kurias paturejau del keitimo.

Auturoj labai mandri pardavejai dirba ir is saves stato baisius virsininkus. Pirkau purkstukus uz 1000Lt, o gincu ir problemu turejau del saibu uz 30 Lt (dave netinkamas, o po to pakeisti nenorejo)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries savaite buvau nuvares saviski i UAB Vikrus. Sove man i galva durna mintis pasitikrint purkstukus, Nors vaziavau ir bedu neturejau, bet sugalvojau nesamone. Isarde patikrino ant savo stendo ir deagnozavo, kad visi blogi, o juos gaut jau yra problema.

Serviso darbuotojai atsisake ieskot, bo kaina VIRS 1000 Lt ir tokiu pinigu isaldyt nenori. Pavardino pora firmu kur ieskot ir tiek. Prasidejo paieskos Mototoja - 700 Lt, Ausegra - 380, Japoniskos dalys - 360, Acura ir Tanagra neturejo. Galiausiai Autura pasiule po 260 (originala) ir 200 (neoriginala) uz purkstuka. Nerades niekur pigiau vel paskambinau i Autura ir prisistaciau, kad skambinu nuo serviso Vikrus, ir ka!?, vien uz tai, kad pasakiau nuo Vikrus, purkstuko kaina krito iki 166Lt (originalo).

Reziumuoju.

Servisas geras ir supranta savo darba, darbuotojai kompetetingi, vadas puikiai gaudosi automobiliu diagnostikos ir remonto sferoje.

Po keitimo masiniukas vaziuoja lengviau ir staigiau startuoja, tad tikiuosi per kuro sanaudas susigrazint islaidas kurias paturejau del keitimo.

Auturoj labai mandri pardavejai dirba ir is saves stato baisius virsininkus. Pirkau purkstukus uz 1000Lt, o gincu ir problemu turejau del saibu uz 30 Lt (dave netinkamas, o po to pakeisti nenorejo)

 

daug metu juos pazystu ir savo auto tik jiems patikiu kai reik kokius reguliavimus atlikti kuro sistemoj... rimti vyrai ten dirba

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gynte o tas stasiunuose ,kur namuose dirba ir reklama an kelioyra ,seip purkstukus kauna tikrinau sake viskas valio ,oir iki isardymo jis dirbo svelniai ,alytus sutvarke galva nuslifavo .bloka nuslifavau pavirsiu dirzas naujas ir dabar trata ,bandysiu pasukit siurbli man atrodo per ankstyvas degimas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gynte o tas stasiunuose ,kur namuose dirba ir reklama an kelioyra ,seip purkstukus kauna tikrinau sake viskas valio ,oir iki isardymo jis dirbo svelniai ,alytus sutvarke galva nuslifavo .bloka nuslifavau pavirsiu dirzas naujas ir dabar trata ,bandysiu pasukit siurbli man atrodo per ankstyvas degimas

tas stasiunuose tai tas kur namuose dirba ir reklama ant kelio bandyk tvarkytis pats gal pavyks sekmes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gynte ne aciu tokiu meistru nereikia :lol: ,karta buvau su fordu apsisaukelis biski ,ir vaidina viska nusimananti ir dyzelino eksperta dar primeta :angry: ,nepyk jai jis tavo draugas .

jis man ne draugas as tik buvau pas ji masina nuvares padaryt diagnostika tai kaip sakai padare didelio speco ivaizdi galvojau gal is tikruju zino ka daro :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gynte o tas stasiunuose ,kur namuose dirba ir reklama an kelioyra ,seip purkstukus kauna tikrinau sake viskas valio ,oir iki isardymo jis dirbo svelniai ,alytus sutvarke galva nuslifavo .bloka nuslifavau pavirsiu dirzas naujas ir dabar trata ,bandysiu pasukit siurbli man atrodo per ankstyvas degimas

Tarpinę kokio storio dėjei :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.