Pereiti prie turinio

Dizeliniu varikliu diagnostika


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 59
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Bendraminčei gal patartumete kur Vilniuje tvarkingai ir kokybiškai daro varikliu diagnostika :?:

jeigu temos autorius labai nesupyks prie to pacio gal kas zino kur Kaune tvarkingai ir kokybiskai daro dyzeliu diagnostika?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as jau einu uzkandos pirkt... biggrin.gif beje ne viena patrola su 3,0 varikliu pas juos maciau. sake - blogi matarai...

Draugas dirbo Nissan'o salono servize, - sake nauji Patrol'iai su 3,0 matarais pastovus garantinio remonto klientai... :huh::blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stumokliai pradega (nezinau kaip dabartiniai, bet pirmuju modeliu tai net garantinio termino nelaikydavo), kuro siurbliai labai trumpa resursa turi, tepimas nepakankamas prie aukstu apsuku, oro srauto matuokles daznai knisa prota, elektronika ner patikima. zodziu kokybe nedziugina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu is pradziu issiaiskink kas yra, o poto jau visoki suda pilk laugh.giflaugh.gif

 

 

Šendiėn buvau pas meri pirkau hubus,del užvedimo patarė žmogelis kelius bajerius nu ir žinok šiėk tiėk padėjo patarimai, reiks žiurėt su kuro sistema kastai netvarkoi.smile.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šendiėn buvau pas meri pirkau hubus,del užvedimo patarė žmogelis kelius bajerius nu ir žinok šiėk tiėk padėjo patarimai, reiks žiurėt su kuro sistema kastai netvarkoi.smile.gif

 

Ar nebūtų gaila pasidalint tais bajeriais?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau,diplomo neprasiau parodyt.O kokio issilavinimo reiketu,humanitarinio? :D

Buvo toks nutikimas , teko ištaisyt vieno serviso iš to rajono broką. Kai paskambinau vien dėl to kad pasakyt ką buvo pridirbę ir kad jų laimė jog neužsidegė ta mašina tai man paaiškino kad jis žmogus su dviem aukštaisiais, iš kurių vienas techninis, ir jie tokių klaidų nedaro :D

P.s. o šito kolektyvo darbus irgi truputį žinau , kad kažkas nuostabaus ir didis gėris tai nepasakyčiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is savo karcios (veltui nupirkau tarpine po variklio galva) patirties galiu pasakyti, kad griausi Nissan'u Patrol'iu diagnostikai yra DAROGAklias ir Dovanele (Jonas4x4) vien is plepejimo telefonu tiksliai nurode gedimo vieta... O visi kiti tik is oro pripliurpe bedu, ko pasekoje esu 130 LT minuse... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šendiėn buvau pas meri pirkau hubus,del užvedimo patarė žmogelis kelius bajerius nu ir žinok šiėk tiėk padėjo patarimai, reiks žiurėt su kuro sistema kastai netvarkoi.smile.gif

kokius dar bajerius, juk jau ruoseisi pilt xado, tai ir pilk :D a da geriau varikli pasikeisk ir tada ziurek :D :D :D kam ten aiskintis kas blogai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokius dar bajerius, juk jau ruoseisi pilt xado, tai ir pilk biggrin.gif a da geriau varikli pasikeisk ir tada ziurek biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif kam ten aiskintis kas blogai

 

Kokius kokius biggrin.gif sakė meris kad su kuro sistėma gali buti problėmos,o bajeri toki sakė ryte ar ilgai patovėjus auto atsukt bako dankteli ir išleist ora ir tada žiurėt kaip kures pabandžiau kuresi geriau nera to kratimosi,o del xado mani forumiėčei prigasdino kad 3,0D variklis hrinovas nemėksta dideliu apsuku tipo tepala visur nepaduoda gali but motor kaput del to aš sakiau kad reikėtu užpilt xado,o tu keisk motoradry.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.