Pereiti prie turinio

MB3.0D


Rekomenduojami pranešimai

Nuperki belekoki pilnoje komplektacijoje, ir darai kapitalini, uz detales apie 900 - 800 simtus plius darbas ir zinai kad turi idealu varikli ... , aisku cia tikrai nera pigiausias variantas taciau zinai ka turi ir dziaugiesi ka turi, nes cia vertingas variklis :):girtas:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šrote kiek žinau normalaus varikliuko pilnai komplekte kaina 1000, aš pavasarį pirkau pilnai sukomplektotą(t.y. siurblys , generatorius,pompa, vairo stiprintuvas, džipinė sankaba,ventiliatorius su termo mova, kolektoriai)už 1500 tipo po kapitalkės kogero dar nebuvo užvestas, matosi kad tarpinės visos naujos, padažytas visas blizga kaip iš gamyklos, ir padonas duralkės :) kažkoks veikėjas nuo džipo nuėmęs padarė kapitalkę ir išmynė į ES uždarbiaut, taip jis ir liko voliotis garaže,tokia pasaką man pasekė aš patikėjau, tai va risknūl ir paėmiau, tai dabar pas mane garaže stovi, laukia savo eilės kada užlinks senelis, o to senelio kompresija dar 28, ir teplo spaudimas karštam ant laisvų 1,8-2 :)o važiuojant 4-6, tai manau dar jis ilgai lauks savo eilės, o gal gims naujas projektas, bet man vis kniedi rankos dėtis iš MB124 naujasnį turbininį varikliuką, pas jį KW vir šimto atrodo nu ir kaina velnias pilnos komplektacijos museit apie 2,5K

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai surask per skelbimus koki mersa papuvusi iš kokio sienio nupirk ji ir viskas. Kebula atiduosi metalolaužan kazkįek pinigų griž. Bet uztai turesi pilna varikli,pav deže, kulisa, vairo kolonele su stiprintuvu. Aš tai pirkau visa mašina,sumokejau 1000lt uz ja,tiesa kiebulas mires jau:-D bet pridawiau i laužan i gavosi variklis su viskom 600lt.,ir man gerai ir tam zmogui gerai:-D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šrote kiek žinau normalaus varikliuko pilnai komplekte kaina 1000, aš pavasarį pirkau pilnai sukomplektotą(t.y. siurblys , generatorius,pompa, vairo stiprintuvas, džipinė sankaba,ventiliatorius su termo mova, kolektoriai)už 1500 tipo po kapitalkės kogero dar nebuvo užvestas, matosi kad tarpinės visos naujos, padažytas visas blizga kaip iš gamyklos, ir padonas duralkės :) kažkoks veikėjas nuo džipo nuėmęs padarė kapitalkę ir išmynė į ES uždarbiaut, taip jis ir liko voliotis garaže,tokia pasaką man pasekė aš patikėjau, tai va risknūl ir paėmiau, tai dabar pas mane garaže stovi, laukia savo eilės kada užlinks senelis, o to senelio kompresija dar 28, ir teplo spaudimas karštam ant laisvų 1,8-2 :)o važiuojant 4-6, tai manau dar jis ilgai lauks savo eilės, o gal gims naujas projektas, bet man vis kniedi rankos dėtis iš MB124 naujasnį turbininį varikliuką, pas jį KW vir šimto atrodo nu ir kaina velnias pilnos komplektacijos museit apie 2,5K

na tai taip nupirkciau ir masina visa bet tip nerandu nekur o virs 2stuku nesinori pirkt :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu gera 124 merso 3.0D 6 kausu varikli su deze , buvo pilnai veikiantis, pats dar vaziniejau, jei domina i az ;) ir kokiu butent padangu ieskai?

 

o tai buna ir 6 cilindru 3ltr? seip kiek zinau ir pats turiu, tai pas mane 5 cilinderiai.. tik cia 123, ir busikiniai matarai..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.4 tai yra 4 kausu, ir stovejo 123merse, tai kaip sakoma nuo sviesaforo nori islipti ir pasistumti, o dzipui slabnokas jisai. Na o 3lt, 5 kausai stovi krivininiam autobusiuke, tai visai normaliai jegos turi, ir jie gerai eina y dzipa.

gi su sitais varikliais MB dzipuose stovi.. uztenka jegos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

w124 3.0D dauguma 6 cilindru eina, 83kw, traukos turi pakankamai, buna dar 3.0TD 100kw, del w 123 varikliu mazai ka ir zinau .

Tai kaip ir penkiakausis kilovatų labai panasiai arba tiek pat turi, tik suprantu gyvesnis matoras tik idomu kuris ekonomija labiau pasizymi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su uazu apetitu tai pirma reik ziuret ju riedejima, o tai kitam bijok pavara isjungt, nes kaip mat sustos :rolleyes: Normaliai tilta razdatke atsireguliuot, prieki habus sudet ir tas apetitas sumazes. Patiko youtubej kaip zmogelis perrinkinejo nivai razdatke ir po perrinkimo degtuka perkises per kardano prisukimo flansa razdatkes velenus suko ir manau, kad pas mus taip turetu but, zinoma ir visus nigrolus ir TAP 15, 17 pilt lauk, ir naudoti pastovesnio klampumo tepalus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.