Pereiti prie turinio

X Bradas FREE


Rekomenduojami pranešimai

Technika lūžo , kaip ir ir priklauso ... Užuojauta sulūžusiems, taškus surinkom visi, šturmanų balius , ant rankų aparatus nešiojo. Dėkui mūsų ekipažo štarmanams Hunteriui, Skatui. Dėkui Vitoldo monstrų šturmanynui. :D... ten 4 sėdėjo :D. Lee turėtų filmuką įmest, mačiau filmavo. Nu labai smagiai praleidom laiką, dėkui dalyviams ir Meriui už partizanišką maršrutą. Dėkui geram laužui, dešrelėm skaniom ir kečupui. Labai dėkui visai superinėi gerai kompanijai... Nu renginukas vyko , kaip visada - Puikiai. :cheer:

Jurijui dėkui, už jumorą ;)

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors vakar ir girdėjosi replika kad tokie pasivažinėjimai tik piemenims.Bet kiekvienas renkasi pagal savo norus ir nuotaiką.

Mums irgi buvo pazere komentaru, kad su tokia masina tik mieste vazinet. Maziau kreipk demesio i replikuotojus, juk jie vaziuoja keleivio vietoj ir nezino koks jausmas yra isbandyt savaji auto ivairiose situacijose. Auto perku pagal savo poreiki, jeigu man butu butinybe miskais tik vazinet, pilnai tikiu, kad saviski ikeisciau i labai nebloga TR3, bet kaip as su juo po miesta vazinesiu ar i tolimas keliones. Ogi pats idomumas ir prasideda kai pasireiskia abipuse pagalba is visu pusiu, o ne nesamoningos replikos ir komentarai su lekstais juokeliais.

 

Nesusilaikiau!! :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, per netikėtą SOS pagriuvo planas, padėkoti ir įteikti padėkos dovanėlę "Jungtinėms pajėgoms Alytus-Švenčionys" kaip pirmiems pramušusiems maršrutą kitiems ir už pakurtą laužą, DĖKOJU ir manau visi kiti prisideda... icon_thumright.gificon_thumright.gificon_thumright.gif Jūsų ekipažams Babrado DVD dovana, kaip nors prie progos Vilniuje paskambinkit man...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks skirtumas su kokiu džipu važiuojama, svarbu džipas o ne lengvuškė, kai ne varžybos o toks pasivažinėjimas tai labai yra pasižiūrėti visokiausių situacijų, jei pravažiuoji ir nesėdi tai Tau pasisekė, jei kolega sėdo, padėk, o jei juokas ima tai jei iš pradžiu pravažiavai tai gali po sėdusio sėsti ir pakartoti dar kartą ir gal atauši biggrin.gif , aš kaip daug kas pastebėjo mėgstu juokauti, ( nesuprantantys manęs supraskit) taip kad nieko asmeniško, aš į tokius renginius nevažiuoju su monstrais tam kad pasirodyčiau, man užtenka standartų, pernai su Navara važiavau, šiemet su Grandu, važiavau tiesiog pabendrauti, paklausyti ateities planų, kiek gali atvažiuoti į 4x4 renginius, kas patinka renginiuose, kokius aparatus bendraminčiai kuria, perka, man viskas įdomu, liuks aplamai visi renginiai, buvo ir bus, iki kito karto xebryte, manau Bebryne, po to kituose renginiuoseicon_salut.gif

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks skirtumas su kokiu džipu važiuojama, svarbu džipas o ne lengvuškė, kai ne varžybos o toks pasivažinėjimas tai labai yra pasižiūrėti visokiausių situacijų, jei pravažiuoji ir nesėdi tai Tau pasisekė, jei kolega sėdo, padėk, o jei juokas ima tai jei iš pradžiu pravažiavai tai gali po sėdusio sėsti ir pakartoti dar kartą ir gal atauši biggrin.gif , aš kaip daug kas pastebėjo mėgstu juokauti, ( nesuprantantys manęs supraskit) taip kad nieko asmeniško, aš į tokius renginius nevažiuoju su monstrais tam kad pasirodyčiau, man užtenka standartų, pernai su Navara važiavau, šiemet su Grandu, važiavau tiesiog pabendrauti, paklausyti ateities planų, kiek gali atvažiuoti į 4x4 renginius, kas patinka renginiuose, kokius aparatus bendraminčiai kuria, perka, man viskas įdomu, liuks aplamai visi renginiai, buvo ir bus, iki kito karto xebryte, manau Bebryne, po to kituose renginiuose:salut:

 

Pritariu 100% :salut: :salut: :salut:

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet netoli nuvažiavo :rolleyes:

Bet neziurint i tai, kad ant sniuro - samuraika didziausia dali Bonus rato iveike :)

Mes pradzioj mastem ji pasiekti per kita puse, kad nereiketu per Bonus rato marsruta vaziuot, bet pamate, kad chebra stringa prasimusinejant nuo bazes link zvirkelio, nieko kito neliko kaip judet lin bonus rato is kitos puses.

Neisivaizduoju kaip tas zmogelis iki savo sodybos davaziuoja, ten Meris samuraika atitempe nuo elektros linijos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėduks turi arklį ir roges :) ten kur mes buksavom ir su gervėm tampėmės, jis malkas sau vežioja... :) ... reiks kokį butelį kita kart vėl užvežti... wink.gif

 

samuraika didvyriškai kovėsi, bet visgi ateičiai jei numatyta po 3 ar keturis varyt, tai ir reik prisilaikyt ... nes iki jo davažiuot buvo nelengva, o dar apsukt ir ištraukt... mano dėžė irgi ką tik po remonto, trečią bėgį visvien "neatiduoda"... jei ir aš ten bučiau užlinkęs, tai būtų nuotykių jo pa pa... po nakties reiktų kaip ledlaužius išpjaudinėt iš ledo gniaužtų... biggrin.gif

 

Patarimas ateičiai - visada pasirūpinkite avariniu planu, kas jus gali surasti ir atvažiuoti ištraukti jei ką... nepulkit nežinion be pajėgios evakuacinės komandos :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klystat visi tie, kurie manot, kad samuraika vaziuoja pats savaime, Liutauras puikiai ivaldes zuiki, duok kokiam ceinikui ir niekur jis nenuvaziuos... malacius! Liutaurai :liux:

Teisingai :liux: Man teke matyt kaip uazai ir t.t be didesniu pastangu apvaziuoja samuraju.

Samurajui gera tarpine ir vykis, nesivijes :cheer:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, Roli, už vaizdelį ;):liux: , čia mes pirmi kolonoje , visai sunkiasvorių gaujai kelią pramušinėjom, 45 cm - 75 cm sniegas sluoksniais sušąlęs ir durpė apačioj ... dugno nerasta ;) iki medžiotojų vyškės, paskui makalynas prasidėjo

p.s. I .

į kalnelį užvažiuot būtina, kai einat neaiškiu paviršium, nes jei sustosi po gervinimosi nežinomam grunte, gali prireikt toliau gervintis iš naujo. Susirandi artimiausią kalniuką ir lipi ant jo, paskui nuo tos bazės keliauji toliau. Ir šturmaną nuo 'Ryvoko'( užvažiavimo ant šturmano per pilvą) tuo pačiu apsaugai

 

p.s. II.

Liutikas su savo zuikiu sniego paviršium lakstė, dar daug reikia myžt, kad pasiekt tokį Samkos ištobulinimą :salut: ... tik žiema negailestinga pasitaikė, sakiau nelįst į gilias balas, apkrovos žiemą 4 kartus padidėja. :(. Aš per 3 žiemas savo sulaužiau tiek, kiek kiti per 15 metų ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.