Pereiti prie turinio

X Bradas FREE


Rekomenduojami pranešimai

Ech... Smagiai pasivazinejot, norejau ir as prisijungti pasiziuret i dar gyvus dzipiorus, bet suvirto pas mane is pat ryto draugu kruva ir istempe mane i bernvakari... :rolleyes:

 

 

Tai Poviliukai, laukiam foto vakarines dalies su merginom :) nieko tokio kad nepasivazinejai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien patikrinom maniškį.... Sulaužyta viršutinė šakė, nurauti stabilizatoriai su visom ausim.... Kažkaip čia gavosi ... :(

kiek anksciau ziurejau, tai stabilizatoriai buvo ne is gyvuju, siaip jie nelabai ir reikalingi, o kad sake sulauzyta tai cia kaip ? kas nuluzo ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras o mes galvojom.....

:D galvojom torcionus daugiau atsukt :), kad neliestų arkų.. O pasirodo , su sulūžusia šake vartėmės ... tfu tfu tfu , laimingai čia mes partizanavom :D

Dešinės pusės viršutinė šakė nuo čainiko nusilupo... laikėsi ant apatinės .....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar BaNgA prisėdo ...visdelto boba... :( o gal po to..........ar pries tai :mellow::( daugiau nebesimaišysiu.... :)

Banga, baik malt, o tai kitą kartą stumti rankom pristatysim visureigį ir dar rankinį užtrauksim :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

banga netrugde mums o tik palaike viriska kompanija rolleyes.gif o sake luzo jau pradzioj starto kazkur smile.gif ar isvis su luzusia dariukas atvaziavo mellow.gif

Lūžo ji pas mane prieš startą... pasirodo dar ir taip gali būti :(... atsiminiau , kad ketvirtadienį pievoje kasiausi, tris valandas, ten matyt ir sulūžo... nes liest priekį pradėjo , kai Hunterį iš namų paėmiau ir dešininį posūkį staigų dariau, lietė tada. .. truputuką :)(Lūžo dešinės viršutinė šakė) .... Manyčiau, kad normaliai pravažiavom su sulaužytu aparatu ;) .... Tinka :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lūžo ji pas mane prieš startą...

Dariau, kiek suprantu apie nepriklausoma vaziuokle, o principas toks pats kaip ir pas mane maveryje, tai jei butu luzus virsutine sake, tai butum is vietos nepajudejes.. nes ji laiko virsutini sarnyra, o sarnyras laiko rata arba jei tiksliau , tai stupica..., jei tau butu luzus sake, butu tau isvirtes ratas.., na jeigu ir butu iskilus-persikreipus- isnirus sake is savo vietos, tai iskart pasijaustu laisvumas vaire, bet kiek atsimenu po paskutines trasos ir pasivazinejimo su Banga :blush: tai lyg ir normaliai gryzom :rolleyes: o ir isvaziavus i plenta tai vairas lyg ir klause taves :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va tame ir reikalas, kad jau iš starto pajudėjus, man plaukiot pradėjo vairas,galvojau, kad stabilizatoriai , jie irgi nurauti buvo su ausim... o laikėsi matyt ant snarglių viršutinė šakė.... kieme stovėdama negalėjo lūžt... ? Viską pamatėm, kai ratą atsukom, nes generą patvarkyt reikėjo, šakė užsilaužusi buvo į vidų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va ryt gaunu į rankas saviškį.. Gedai parodysiu tą fintą, kuris nutiko mums ;) . Pamatysi, kaip su nepriklausoma pakaba fukso atveju galima varinėt iki apsivėmimo :D ... Retas, bet geras atvejas. Dakaro prikolai, pasigooglinau, nepriklausoma pakaba 21 amžius ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.