Pereiti prie turinio

X Bradas FREE


Rekomenduojami pranešimai

o tai slabo koki selofana apsiut aplinkui per dziurkas laikinai ? kad ciongai nepustu.. ir turesi auto visiems metu laikams, nes kam auto laikyt 5 menesius garaze saltuoju laiku ?

nieks jo nelaiko garaže, jei ne į medžioklę tai į pakatuškes eina kaip velnias :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dar nezinau rolleyes.gif Meris tyli kaip partizanas biggrin.gif

 

 

ko netylėt kai tokie orai, aš jau du kartus gryžinėjau vežiodamas dujas po rajoną, Videniškiuose kelias užpustytas taip kad vikšrinis vos skersuoja, prie Šeštoko sodybos irgi fūra bandė nukirsti kelią ir sėdo plius susiskersavo, tai Šeštokui biški pievutes buldozeris išrausė kol apsuko fūrą, prieš kalną tai net trosai trūkinėjo, tai gryžau ir variau aplinkui, o dabar kad darosi, mieste pūsnys po puse metro per valandą susidaro, manau žopa gera turistams šiais metais, džiaugtis reik kas turi Openus ar TR3 biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dar nezinau :rolleyes: Meris tyli kaip partizanas :D

Bus visada, kaip pas partizanus, paskutinę savaitę info gausim, vasario 16 - čia ne šuns papai. Vyrai , nesigasčiokit, eisim reidais , kaip visada, technikos nelaužysim (ne Pabradas ). Čia partizaninis reidas, turiu filmą apie Tai, jis beje yra čia, forume ... kažkur... Veiksmas vyks zigzagais pirmyn, visi krūvoj. (a vdrug zavtra voina?)... Dabar laukiam ...(atrodo, kad aš 4 metus tą patį sakinį rašau, .... nepagavau katrą... :( (čia vadinasi "dejavou" arba "flašbekas" )...... Netriedžiam.. laukiam... :salut:

Čia mano vienas iš mylimiausių renginių

:P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu blemba pernai tai fainai sniego buvo, ir su lopetom kasem ir ant smugio pusnis emem, tikrai buvo liux. na gal tik pabaiga kiek neaiski, kokio didelio lauzo noretusi ar kazko kad chebra suvienitu kazkaip ant galo visi kazkur pradingo. o gal man tik vaidenas, jei klystu pataisykt, bet susimatysim pusnyse..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baik baik.. kai as vienas vaziuoju, tai dar neprireike evakuacijos rolleyes.gifbiggrin.gif reikia lyst su protu.. bet visa laka buna pirmas kartas rolleyes.gif nors kartais taip noris gylyn... gylyn... rolleyes.gifbiggrin.gif

 

nakti gali daryti gylyn gylyn jei tik prašo ir turi su kuo biggrin.gif

 

Bus visada, kaip pas partizanus, paskutinę savaitę info gausim, vasario 16 - čia ne šuns papai. Vyrai , nesigasčiokit, eisim reidais , kaip visada, technikos nelaužysim (ne Pabradas ). Čia partizaninis reidas, turiu filmą apie Tai, jis beje yra čia, forume ... kažkur... Veiksmas vyks zigzagais pirmyn, visi krūvoj. (a vdrug zavtra voina?)... Dabar laukiam ...(atrodo, kad aš 4 metus tą patį sakinį rašau, .... nepagavau katrą... sad.gif (čia vadinasi "dejavou" arba "flašbekas" )...... Netriedžiam.. laukiam... icon_salut.gif

Čia mano vienas iš mylimiausių renginių

tongue.gif

 

 

Molėtuose Vasario 16-osios gatvės esu aš registruotas, beje VšĮ "4x4MOLĖTAI" taip pat wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kaip naujokas (aisku galne cia rasau)yra klausimelis,kokiaekipiruote privaloma tokiam pasivazinejimui,kad kitus maziau trukdyti. Taip pat ar su "kolkas" standartiniu trumpiu GR (blokiruotes vakar veike :) ) galima prisijungti?

p.s. siandien panarsiau vis dar nera konkretesnes info ir apie rengini :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

minimalūs reikalavimai - kastuvas, teisinga buksyravimo virvė, žemėlapis koks Vilniaus rajono arba gps navigacija... ir susidraugaut su kuo nors starte, kad pagelbėtų jei ką... :)

Daugiau infos pirmadienį... varysim ne kaip partizanai, o kaip žvalgai - neskubėdami, klaidžiodami ir atrasdami pravažiavimus... :) 2-4 visureigių komandai būtinas gps ir koks popierinis žemėlapis, kad bent kiek orientuotis jei ką.... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

STARTAS

Renkamės šeštadienį 10 val. Žirmūnuose prie RIMI Hypermarket (kaip per Pabradą, orientacijai medinis laivas)

Užsiregistravę laisva forma per AŽ iki šio ketvirtadienio 15 val. , (nurodant visureigio min parametrus : ratų dydis, gervė yra ar ne) dalyviai gaus lipdukus ir legendas. Kitiems atributika negarantuojama .

Minimalūs reikalavimai visureigio komplektacijai: patikimas buksyravimo lynas ir kabliai/kilpos, kastuvas.

 

Brauksim dugnais panašiu kaip pirmajame Xbrade FREE (prieš trys metus). Orientacija GPS ir žemėlapio pagalba (maršruto gps kordinatės bus siunčiamos registruotiems, starto vietoje tik ant popieriaus). Kas papiktintas ir su gerve, galės bandyti sunkesnį maršrutą.

Niekur neskubam (vietomis slidu), džiaugiamės laisvės diena ir draugiškai padedame kitiems įstrigusiems cool.gif

 

Finišas apie 15-16 val. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinam pirmąjį užsiregistravusį Rolį :)

tauta klausia: "Kiek turėt pinigų su savim,po važiavimo pasisėdėsim, kaip su maistu(šašlyką,dešreles kepsim)?" - tūrėt pagal savo poreikius :) ką nors kepsim, jei neskubėsit ir ką nors kepimui tūrėsit... Gamta irgi mūsų namai, skūbėti į "dėžutes" nėra ko... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.