Pereiti prie turinio

blokiruotes


Rekomenduojami pranešimai

Svečias tadas88

Taigi kitoj temoj sakei, kad Nivą turėjai, o svirčių paskirties nežinai...

:D

:excl::scratch: jeigu galima pacituok :D niekur nieko nesakiau, tik klausiau apie kuro sanaudas ir ten tema išsirutuliojo kita linkme B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Na quattro pavadinti butu perskambiai, nes i quattro savoka dar ieina ir torsen difai, kuriu nivoj nera ir buti negalejo, nes tada butu audi :)

Ka man rodos senos audines turi 100% blokuojama centra ir gala. O seip kaip jau sakiau tie pavadinimai nieko nepasako apie sistema, ten tik masinos pavadinimo papildymas kai masina varoma 4 ratais. ;)

audi-100-quattro-1-differential-lock.jpg

Redagavo SubaruLT
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daba bandysiu nivos stabdzius prikonstruot i prieki ir i gala

 

 

o kuo tave žavi nivos stabdžiai?man jie kažkos hemarojus ,trys štokai kurie visad nori užstrigt,aš į nivos priekį prisabačinau AUDI 100 suportus paparasta ir patikima,manau ir UAZAs ne koks stebuklas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuo tave žavi nivos stabdžiai?man jie kažkos hemarojus ,trys štokai kurie visad nori užstrigt,aš į nivos priekį prisabačinau AUDI 100 suportus paparasta ir patikima,manau ir UAZAs ne koks stebuklas

Artkociunai kazkada kariskus uz tiuningavo i diskus su audines suportais, vaziavo sporte ir labai dziaugesi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

sveiki, norejau pasidometi kaip ideti i uaz tiltus orginalius (BTR blokiruote)? :)

Nere labaj sunku idet,nusuki pusasi rasuki tilta per sujungim atsuki deferinciala nuo planitarkos ir prisuki planitarka pre btr blokirotes ir suregulioji atstuma tarp hvastviko ir planitarkes kaip su paprastu deferinialu.Btrke pasiteisina 100%.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tiksliau adresa galetum pasakyt? ir dar kai sumontuoji i tilta blokiruote jos veikimas kaip? pastovei susiblokave buna ar kaip?

Automatiskai blokuojasi, todel reikia atsargiai ant posukiu.

 

Darbininku 4 "maz kamaz" . Bet jei savaitgali gali tik atvaziuoti sakyk paimsiu ir galesi atvaziuoti apziureti nusipirkti, o netiks grazinsiu i pard.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau susidares tokia nuomone kad BTR'kes blokiruotes tik i paprastus tinka, ar cia kitokios tos "60"

Tas youtube filmuko pavadinimas uzkabino...

Orginaliu kiek domejausi niekaip neina gauti cia musuose, Rusijos saituose rades buvau kazkada tai brungu labai pasirode...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.