Pereiti prie turinio

UAZ kuro nepaduoda


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi. Tai va nutiko man tokia beda, uzvedu savo uaza o jis padirba ir gesta, paziuriu i langeli karbiuratoriuje, o tan kuro nera. Pripompuoju vel, uzsiveda, padirba ir vel gesta. Beto labai sunku rankiniu budu pripompuoti gal kokiu 10 min pompuoji kol pilnas langelis prisipildo. Gal cai kuro siurbliukas parejo. Ar dar kas gali buti. Aciu uz pagalbas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tvarkykis pompą. Pas mane tas pats būdavo, bet vasarą. Sušilus varikliui nustodavo pompa pompuoti. Pasikeičiau pompos diafragmą, pratempiau vožtuvėlių spiruokles ir dar ant pompos svirtelės, kuri įsikiša į variklį, su svarke uždėjau šašą. Kol kas viskas veikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pabandyciau is pusles, bet karbe (iejime ar is kitos puses atsukus varzta) sietukas stovi , ji reikia isvalytu ir paziureti ar adata vaiokto, jei viskas ok ir is butelio nesipompuoja pompa, jei gerai pompuoja : magistrale , atstoinikas irtt

seip pompa atjungi is abieju galu ,paemima merki , turi gerai pompuoti ranka.

seip pas mane per kelis truktelejimus uzsipompuoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atstoinikas arba nusodintuvas tam ir skirtas kad surinktu visa "bruda".Vasara uztenka atsukti jo dugne esanti varzta ir isleisti visus susikaupusius nesvarumus.Ziema tai gali nepavykti,nes nesvarumai,susimaise su vandeniu bus uzsale.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.