Pereiti prie turinio

Sankaba Nivai


223rem

Rekomenduojami pranešimai

Paklausyk o ar tai rimta? as ja tikrai retai naudoju.

Juk variklio jegos i deze persiduoda tiek pat tiesiog ratai leciau sukasi, maziau prasisuka...

paletintoja naudoji tik klampynej ar ir vaziujant siaip zvyrkeliu kokiu?

o siaip ar nera kokiu stipresniu sankabu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyčiau, reiktų importinės kokios paieškot, Sachs, Valeo ar panašiai...Jų firminiuose kataloguose sankabų Nivai tikrai yra.

Arba-keist važiavimo stilių :)

Kai dar turėjau Nivą, buvau įsidėjęs 5 bėgių dėžę iš angliško "trečiuko".Kartu gavau ir kažkokią importinę sankabą, kuri jau buvo naudota, o aš su ja dar trejetą metų atvažinėjau...Vienintelį kartą buvau perkaitinęs sniegynuose, atvėso-ir vėl gerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyčiau, reiktų importinės kokios paieškot, Sachs, Valeo ar panašiai...Jų firminiuose kataloguose sankabų Nivai tikrai yra.

Arba-keist važiavimo stilių :)

Kai dar turėjau Nivą, buvau įsidėjęs 5 bėgių dėžę iš angliško "trečiuko".Kartu gavau ir kažkokią importinę sankabą, kuri jau buvo naudota, o aš su ja dar trejetą metų atvažinėjau...Vienintelį kartą buvau perkaitinęs sniegynuose, atvėso-ir vėl gerai.

Teisingai Valdas sako, reikia kazka bandyti is Sachs arba Valeo kaina gal ir ne is pigiuju bet lukescius tikrai patenkins.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

konkreciai nelaiko matyt diskas nes sankaba ima buksuoti. tiesiog kyla apsukos o masina jau nebevaziuoja. Taip buvo jau islipus is lemtingos pusnies.Rob buvo teisus paletintoja naudoju retai. O pries metus keiciau vis komplekta diskatoriu diska isminama guoli...

Ar dabar bandyti ieskoti viso komplekto ar tik diskatoriaus ar disko? ar ten viskas sueis???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pasakykit kurio konkreciai fiato ar Lancios modelio tiktu sankaba ?

Diskatorius :

LUK 120 0082 10 ; VALEO 266105 ; SACHS 3082 133 042

FIAT : ARGAENTA ; CROMA ; REGATA ; RITMO I , II , III ; TEMPRA ; TIPO ; UNO

LANCIA : BETA ; DEDRA ; DELTA ; FULVIA ; PRISMA ; TREVI

Diskelis :

LUK 320 0038 16 ; SACHS 1861 647 142 ; VALEO 263202

FIAT 124 ; 125 ; 131 ; 132 ; 1500-2000

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoti paletintoja reikia kai vaziuoji per pusnis arba miske! :) As kai turejau pirma dzipa irg deginau sankaba, galvojau kam tas paletintojas jeigu ir be jo vaziuoja...bet daug geriau yra peltintoju 2-3 pavara miske judeti, nei be jo 1 :) Ir reikia nelaiyt kojos ant sankabos! :)

 

Reliai tai vaziuoji visada 2wd gatvese, jeigu nori ant kokio vieskelio susijungi 4wd, na arba ziema kai slidu...o jeigu vaziuoji per pusnis ir kazkur miske, jungi paletintoja ir puskuoji sau ramiai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del vieno esate teisus del paletintojo. nu tikrai nenaudojau jo daug, gal net visai mazia sakyciau. Kojos ant sankabos nelaikau niekad nelaikau bo tevas dar vaikystej i kupra kaldavo pamates kai su jo ziagu mindavau. dekui uz skaicius kodus sankaboms

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Atiduota remontui su Valeo komplektu.

bet pagal tai kas darosi kaimu ir rajonu keliukuose issukus is pagrindinio kelio vaziuoti galim su slidem ar su kokiom moto rogem. Net traktoriai seda sniege. Zemaitijoj prasti popieriai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.