Pereiti prie turinio

TLC TURBINA


Tequila

Rekomenduojami pranešimai

hm.... prieš 10 metų ten už 400,lt su nuėmimu ir pastatymu remontą atliko... 10 metu važinėju ir viskas čiki :)

Sakydamas "prieš keletą metų", gal kiek pasikuklinau. Bet kažkada turėjau Subaru Legacy turbo ir kilo įtarimų kad turba pavargo, tai turbo servisas tokias kainas pasakė. Vistik remontuot neprireikė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su dėvėta neatspėsi kiek dar laikys... o tepalą leidžia nes išdylo guolių įvorės... man irgi velniškai dumijo, ištekino nauajas, pakeitė ir 10m varinėju...

Nemanau kad turbokompresoriuose yra guoliai, įvorės ten, guoliams per dideli sūkiai. ;)o šiaip aš tikrai tvarkyčiau turbiną, precizinis daiktas, pirkdamas seną rizikuoji nusipirkti jį tokį patį kokį turi, arba jau prie pabaigos, na dar yra variantas vežti tikrinti, o šiaip yra galimybė padidinti turbinos slėgius, tada ir efektas bus geresnis, tik resursas mažės. Sėkmės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau kad turbokompresoriuose yra guoliai, įvorės ten, guoliams per dideli sūkiai. ;)o šiaip aš tikrai tvarkyčiau turbiną, precizinis daiktas, pirkdamas seną rizikuoji nusipirkti jį tokį patį kokį turi, arba jau prie pabaigos, na dar yra variantas vežti tikrinti, o šiaip yra galimybė padidinti turbinos slėgius, tada ir efektas bus geresnis, tik resursas mažės. Sėkmės.

Klysti, būna guolinės turbinos, ir jos yra geresnės, nes greičiau "užsipučia".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klysti, būna guolinės turbinos, ir jos yra geresnės, nes greičiau "užsipučia".

Neteko man tokių sutikti, bet kadangi daugumoje buvau susidūręs tik su sunkiosios technikos, sportinių auto ir lėktuvų turboreaktyviniais varikliais, guolių neteko matyti tai ir parašiau,jog nemanau palikdamas tokią galimybę. Ačiū kad pataisei tik jai taisai tai pavyzdžius prašom pateikti, nes tai tikrai idomu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neteko man tokių sutikti, bet kadangi daugumoje buvau susidūręs tik su sunkiosios technikos, sportinių auto ir lėktuvų turboreaktyviniais varikliais, guolių neteko matyti tai ir parašiau,jog nemanau palikdamas tokią galimybę. Ačiū kad pataisei tik jai taisai tai pavyzdžius prašom pateikti, nes tai tikrai idomu.

PVZ.: Subaru Impreza WRX STI, Mitsubishi Lancer EVOLUTION, gal ir daugiau yra, tik kitų nežinau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Audriau, tau infa: ne visi mechanikos mokslus ragavę :) Stotelius teisingai paaiškino - visokios įvorės dažnai atlieka slydimo guolio funkcijas... ypač labai dideliems greičiams (galima sakyt plaukiojantis guolis - tepimo terpėje abu paviršiai slysta)... tas pats kaip švaistyklio įdėklas ant alkūninio veleno...

o Riedėjimo guoliai dar į rutulinius, kūginius, adatinius ir t.t.... skirstomi...

 

ir beja tema apie TURBINĄ o ne apie TURBOKOMPRESORIŲ - tai kiek skirtingi agregatai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat lt kalbininkai su vaizduokliais ir laidabraukiais smegenys knysa... o čia naudoja nevienareikšmiai tas sąvokas.. :)

Mano manymu Turbina -tai išmetamom dujom sukamas agregatas (kaip ir vandens jėgainės ir lėktuvų turbinos)... o Turbokopmpresorius - tai mechaniškai sukamas per pavarą arba kitu varikliu (kaip oro kompresorius ir pan...) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiverčiau Meri vieną tokią protingą knygą - vistik tai vadinasi turbokompresorium . O tas kur ir dūmai , ir oras , ir dar dirželiu sukamas pasirodo iš tikro vadinasi COMPREX kompresorium . Prie tų dar kalnas visokių mechaninių - plokštelinis , rotorinis(Rutso orapūtė) , G kompresorius.

Na bet čia jau nuo temos į lankas nuklydom besiaiškindami :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pataisysiu trupučiuką Merį - turbina ir turbokompresorius tai tie patys agregetai , Aviečius tikriausiai turėjo galvoj MECHANINĮ KOMPRESORIŲ , kuris dažniausiai yra sukamas dirželiu- va ten tai tikrai stovi riedėjimo guoliai :)

Pas Imprezą ir Lancerį tiktrai ne mechaninis kompresorius :rolleyes: konkrečiai šių turbų neardžiau, bet vadinasi jo guolinėmis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.