Pereiti prie turinio

Opel Frontera


zero

Rekomenduojami pranešimai

Tai, kad omegos 2.3 td variklio smagratis stovi paprastas, sankabos diskas su spiruoklėm ir diskatorius sukasi ant keturių varžtų, o fronteros smagratis plaukiojantis, sankabos diskas be spyruoklių, diskatorius sukasi 6 varžtais.Ir diskatorių storis skiriasi, omegos komplektą aš turių todėl ir jieškau, kad netinka :mellow:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagračio už padorią kainą neradau, todėl padariau kaip patarė Tataklevas,dėjau sankabos diską su spiruoklėm, tik dar nespėjau surinkti iki galo tai apie rezultatą parašysiu vėliau. Šiaip dėžė įsidėjo normaliai sankaba lyg ir yra reikia tik kardanus sutverti ir pirmyn. :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Na be protingų žmonių patarimų irgi neapseita.Ačių :rolleyes:

esu susidures su sia beda OF2.3TD susvilo sankaba,smagracio plaukiojimas jau nebeveike,pasukus jis turi gryžti i pradine padetį,perdariau ji kietai igreziau ir isriegiau6vnt.M8 varžtus per smagrati ir plaukiojancia jo dalį,diskatoriu ir diska keiciau naujais,diska palikau kieta(originalų),bet reiketu paeiskot plaukiojancio,nuvaziavau jau apie2000km,nieko blogo,toliau bus matyt diskatoriu EOLTE su gera nuolaida136!!! ferodo160lt darbas pacio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu susidures su sia beda OF2.3TD susvilo sankaba,smagracio plaukiojimas jau nebeveike,pasukus jis turi gryžti i pradine padetį,perdariau ji kietai igreziau ir isriegiau6vnt.M8 varžtus per smagrati ir plaukiojancia jo dalį,diskatoriu ir diska keiciau naujais,diska palikau kieta(originalų),bet reiketu paeiskot plaukiojancio,nuvaziavau jau apie2000km,nieko blogo,toliau bus matyt diskatoriu EOLTE su gera nuolaida136!!! ferodo160lt darbas pacio

Pas mane daryra likęs originalus fronteros diskatorius ir sankabos diskas, gal kam reikia perleisčiau už krizinę kainą :rolleyes::rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pas mane daryra likęs originalus fronteros diskatorius ir sankabos diskas, gal kam reikia perleisčiau už krizinę kainą :rolleyes::rolleyes:

tai va nupirkau nauja diską AISIN 190lt su spyruoklėmis.idejau tik va yra tokiu niuansu .cilindriuko stoka teko sutrumpint apie 10mm nejo įkišt originalo,tai čia lyg ir nieko gaila nepamatavau disko storiu,antras dalykas tai kad išmynus sankaba,suvibruoja sukaukia kažkas,bet tik tuo išmynimo momentu veliau nutyla ,kas tai? beja panašiai yra ir pas mano VW T-4 bet jau seniai taip važinėju ir nieko gal kas gali pasakyt kodėl atsirado si muzikytė ir ar ji ką nors blogo žada,be to ačių TURUI už geranoriška pagalbą

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.