Pereiti prie turinio

Idomus toks Dodge RAM


gytman

Rekomenduojami pranešimai

Ir kuo tau tie piešiniai užkliuvo? Kad sukelia asociacijas su Antro pasaulinio karo vokiečių technika? Ir kas tame blogo, jeigu ne po Rusija važinėji? Pagal tave baikeris su vokišku šalmu ir odiniu ploščium sėdintis ant Uralo kursto tautinę nesantaiką? Man atrodo gražiai ir labai stilingai šio Dodge ir to Uralo atveju, o "gaidys" yra kalinių žargonas ir iš kur tau taip aktualu nesiaiškinsim ;)

 

Bobutes su gvazdikais ir ordinais tegu nurenka iš gatvių per den pobedy, o tik tada galėsim diskutuot kiek tas džipas tautinę nesantaiką kursto ir kiek pažeidžia simbolikos naudojimo įstatymus.

Pradžioje paskaičiuokite kiek lietuvių žuvo, buvo ištremti ar kitaip nukentėjo nuo sovietų ir palyginkit kiek nukentėjo nuo vokiečių ir suprasit, kad den pobedy pas mus turetų būti minima su juodu kaspinu...

Gaila man taves vaikeli, aptemes protelis visai, bet laikas tau pades......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

+100

Jaunimas vargo nematęs, užtat taip ir yra...

įdomi tema rutuliojasi, bet prieš ją pradedant susitarkim dėl apibrėžimų: kas yra "jaunimas", kas yra "vargas" ir kiek turi matyt to vargo (mėnesį, du mėnesius, metus, 5 metus, o gal 20 metų :?: ) kad iš tiesų būtai jo matęs.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sliutuoju nedėl to kad aš žinau, o dėl to kad 80 pros. normalių individų nedrįstų tokio kūrinio įsigyti, tiek pat procentų menininkų(žinodami ką daro) nedįstų tai įgyvendinti, ir 99 procentai gatvėje sutiktų tiksliai nepasakytų ką tai reiškia. tuo šis aparatas ir žavus, kad tai yra uždraustas vaisius. o po karo baigia prasisukti antra karta, 99 procentai jau neprisimena minėtos simbolikos, beveik laikas nuimti visus draudimus(mano nuomone) ;) , o sovietinė simbolika tai visiškas biespridielas, šitiek laiko visam pasauliui tiko, o dabar jau netinka... :?:

As tai taip masyna nedaziciau , ne del drausmes iar istatymo, o del saves.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomi tema rutuliojasi, bet prieš ją pradedant susitarkim dėl apibrėžimų: kas yra "jaunimas", kas yra "vargas" ir kiek turi matyt to vargo (mėnesį, du mėnesius, metus, 5 metus, o gal 20 metų :?: ) kad iš tiesų būtai jo matęs.

atitarnaut kariomenei( ei dar padalivaut kare - visi klausimai atkrenta)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aišku, kad atsargos, kapitonas senai būčiau, jeigu tarnaučiau ;) Vat ir skiriasi pažiūros, nes skirtingų valstybių kariuomenėms tarnavom, tai gal kiekvienas savosios ir laikykimės ;)

Tai cia tavo kariomenei pasakojo apie gerus vokecius ir blogus rusus? ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu is sovietu armijos foto su savim ant btr60 pb , sviazist voditel buvau .. :D pavasari is zieminio kamufliazo dazem i vasarini, tai taip "netycia" ant el. generatoriaus dezes, kuri stovi vietoj kulkosvaidzio bokstelio, uzpiesiau su pulveriu gedimino stulpus .. iki dembelio buvo like apie 6 men ... spejau iseit, nepastebejo :D buvo 88-uju vasara, siaures miestelis.. vis ruosiuos ta foto perfotkint ir parodyt.. :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai, baikit vaikų daržą daryt, rakinsiu temą po raktu... :)

Palauk Dariuk - dar nerakink, čia darosi gan įdomu ;)

O mūsų atsargos leitinantui norėčiau pasakyt kad jei truputį pažaidei karą lakstydamas mišku su išklerusiu automotu , tris kartus iššovei, pažiūrėjai kelis bojevykus ir jau manai kad žinai kas ištikro yra karas tai labai klysti. Karas atrodo žaidimu iki pirmo žuvusio (asmeninė patirtis) tai gal raminkis su karo veteranų smerkimu nes medaliai kuriais jie pasipuošia tikrai nepirkti.

O čia kad nekiltų klausimų - 1983-1985 OKSVA k.d. nr. p/p43103

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk Dariuk - dar nerakink, čia darosi gan įdomu ;)

O mūsų atsargos leitinantui norėčiau pasakyt kad jei truputį pažaidei karą lakstydamas mišku su išklerusiu automotu , tris kartus iššovei, pažiūrėjai kelis bojevykus ir jau manai kad žinai kas ištikro yra karas tai labai klysti. Karas atrodo žaidimu iki pirmo žuvusio (asmeninė patirtis) tai gal raminkis su karo veteranų smerkimu nes medaliai kuriais jie pasipuošia tikrai nepirkti.

O čia kad nekiltų klausimų - 1983-1985 OKSVA k.d. nr. p/p43103

Tu galvoji - jis zino ka reiske OKSVA? B)

Vienas estu profesorius(familija zinoma) perestroikos gale stovejo eileje kas kokio deficito nusipirkt, jam nusibodo ir kaip veteranas jis praejo be eiles, ant ko kytas pagyvenes estas pradejo putotis ,kad jis irgi veteranas bet stovi kaip visi. Gaves pasiulima irgi praeit be eiles - atsake kad kariavo kitoi pusei.

Ir profesorius jam pasake : na tai gailesi dabar kad taip blogai kariavai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo , geresnis argumentas bus paklaust, uz kokia puse kovojo tavo priedkai...

Bet ar tai buvo mūsų karas? Dalis kovojo vienoje, o dalis kitoje apkasų pusėje. Galiu tik pasakyt ką mano prosenėlė tėvukui pasakojo "Nekinčiu ruskių, jeigu ataitų, tai duočiau su kapalku, kad neatskeltų"...

Nereikia suprasti tiesiogiai, aš tautų neskirstau į geras ir blogas, buvo taip, kaip buvo. Kitų prosenelės gal analogiškai vertino vokiečius. Suprantu, kad geri nebuvo nei tie, nei tie. Nežinau kas būtų laimėjus vokiečiams, bet kad laimėjus rusams mūsų tautai buvo laaabai blogai, tai faktas ir to nuostolio genofondui taip paprastai neištaisysime.

O dėl mano auklėjimo, tai aš jau 1988m būdamas pradinukas prie uniformos Trispalvės ženkliuką segėjau, kai visi likę vaikščiojo su spaliuko ženkliukais, ir tuometinė auklėtoja nieko neišdryso pasakyti. Matyt taip įpratau išsakyti savo nuomonę, net jeigu ji kažkam gali nepatikti...

 

Grįžtant prie to Dodge, tai matyt jis šio to vertas, jeigu 4 lapus pridiskutavom ir galo nematyt ;) Reiškia jo kūrėjas savo tikslą pasiekė ir abejingų nepalieka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kam įdomu ką reiškia tas trumpinys tai gali pasiklaust pas tėvus ar vyresnius brolius B)

Na profesorius nevisai teisus buvo taip sakydamas-priešą, nors ir jis nugalėtas, reikia gerbt o ne daryt iš jo patyčių objektą. Didžioji dalis vykdė įsakymą gynti savo tėvynę o ne savo malonumui ėjo žudyt. Karo nusikaltėliai tai jau visai kas kita. Manau kad nepagarba priešui ir yra sovietinis palikimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kam įdomu ką reiškia tas trumpinys tai gali pasiklaust pas tėvus ar vyresnius brolius B)

Na profesorius nevisai teisus buvo taip sakydamas-priešą, nors ir jis nugalėtas, reikia gerbt o ne daryt iš jo patyčių objektą. Didžioji dalis vykdė įsakymą gynti savo tėvynę o ne savo malonumui ėjo žudyt. Karo nusikaltėliai tai jau visai kas kita. Manau kad nepagarba priešui ir yra sovietinis palikimas.

Tiems kas nezino- Ogranicenyj Kontingent Sovietskix Voisk Afganistane.Praejusiems afganistana,gyviems ir mirusiems :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar tai buvo mūsų karas? Dalis kovojo vienoje, o dalis kitoje apkasų pusėje.

Palauk - čia kažko nesupratau . Tas karas buvo ne mūsų, o karas buvusioj Jugoslavijoj tai jau mūsų , Amerikos karas Afgane irgi jau mūsų :?: Tik nereikia sakyt kad tai mūsų isipareigojimai prieš NATO nes tuoj paaiškinsiu kokia iš tikro NATO aljance yra Lietuvos rolė jeigu pats to nežinai ar niekas nesakė. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie. Nežinau kas būtų laimėjus vokiečiams, bet kad laimėjus rusams mūsų tautai buvo laaabai blogai, tai faktas ir to nuostolio genofondui taip paprastai neištaisysime.

O dėl mano auklėjimo, tai aš jau 1988m būdamas pradinukas prie uniformos Trispalvės ženkliuką segėjau, kai visi likę vaikščiojo su spaliuko ženkliukais, ir tuometinė auklėtoja nieko neišdryso pasakyti. Matyt taip įpratau išsakyti savo nuomonę, net jeigu ji kažkam gali nepatikti...

 

Grįžtant prie to Dodge, tai matyt jis šio to vertas, jeigu 4 lapus pridiskutavom ir galo nematyt ;) Reiškia jo kūrėjas savo tikslą pasiekė ir abejingų nepalieka.

1.Ar gali argumentuot?

2. Kur tuo momentu buvo rezimo kruvini sargybiniai sunys is KGB ir kodel tu neiskeliavai i Sibira?

3.Man tas Dodge giliau pofigu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.