Pereiti prie turinio

Reik juokingos info apie Vitarą


Kykas

Rekomenduojami pranešimai

Daug laiko praėjo, tai bakstelnu temą į viršų su eiliniais žioplais klausimais ;)

 

1. Kokios lemputės dedasi į prietaisų skydelį? (trumpų ir ilgų šviesų indikacijos)?

 

2. Kaip pravalyt ortakį? (Varuotojo pusėj skylė kur šoninį langą apipučia, kai įjungtas priekinio stiklo apipūtimas, nelabai prapučia ir man amžinai rasoja vairuotojo langas- nervina skuduriuku valyt pastoviai).

 

3. Apipūtimo venteliatorius (varikliukas) zyzia, barška, triukšmauja (bet pučia gerai)- kaip tai tvarkoma ir pro kur prieit?

 

4. Elektrinio veidrodėlio tvirtinimo "ausis" (ta balta plastmasė kur yra veidrodėlio viduriuose) šudmeistriai aplaužė, gal eina jas iš ko nors nulipint ar kaip kitaip toj vietoj suchaltūrint, ar jau ieškot cielo veidrodėlio?

 

Nu gi labai dėkui už info ir pasidalinimą patirtimi. :rolleyes:

 

PS. gal pas ką atsirado trumpos vitaros galinis kardanas stambiais šlicais, nes jau pradeda labai reikėt...

speju kad vairuotojo langas rasoja ne del ortakio kaltes, o del nuolat "pachmielingo" vairuotojo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 88
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

1 lemputės nepamenu išsiimi skydelį ir pamatai ,kažkokios blakės,

2 ortakis turbut bus kur nusimovęs vambzdis,arba pustelk komresorium gal šapų lapų kur prinešta,bet tiketina ner sandarumo del to prastai pučia ir savaime aišku rasoja,apie filtra nežinau pas mane jo nebuvo

3 varikliukas isimt neblatna,po "burdačioku "palendi ten jis matos išimi ta bardakėlį,ir prieini

4 visad viska eina prilipint tik kažin ar verta

,o kam tau kardanas?keiti kryžmes viena EOLTE apie 40lt,ar jau patiems šlicams kirdyk?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. lemputes, kažkokias blakes nupirkau.

2. bute kompresoriaus neturiu, o daugiaaukščio kieme irgi jokio nemačiau :)O vat apie sandarumo trūkumą nepagalvojau (gera mintis).

3. rasiu.

4. pabandysiu, nesigaus kito ieškosiu, tik įdomu iš ko bandyt lipint, kad brangiau nei kitas veidrodis nesigautų...

 

Yra įtarimas, kad išėstos kardano kepurės, dėl kažkieno įdėtų netinkamų kryžmių (pas mane ten jos kiek kitokios nei pas kitas vitaras). Bent jau tokia buvo Vyckos iš Vievio nuomonė... Reiks kažkokį burtą su tuo kardanu galvot, nes per Lietuvą niekur neradau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3. Apipūtimo venteliatorius (varikliukas) zyzia, barška, triukšmauja (bet pučia gerai)- kaip tai tvarkoma ir pro kur prieit?

Jei jau varikliukas pradėjo leist visokius garsus tai jam vaistų nėra - arba keisk visą varikliuką , arba įvores keisk į guoliukus ba pakeitimas kitomis įvorėmis nieko doro neduoda ba iš ašelės rašpilis jau būna gavesis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. lemputes, kažkokias blakes nupirkau.

2. bute kompresoriaus neturiu, o daugiaaukščio kieme irgi jokio nemačiau :)O vat apie sandarumo trūkumą nepagalvojau (gera mintis).

3. rasiu.

4. pabandysiu, nesigaus kito ieškosiu, tik įdomu iš ko bandyt lipint, kad brangiau nei kitas veidrodis nesigautų...

 

Yra įtarimas, kad išėstos kardano kepurės, dėl kažkieno įdėtų netinkamų kryžmių (pas mane ten jos kiek kitokios nei pas kitas vitaras). Bent jau tokia buvo Vyckos iš Vievio nuomonė... Reiks kažkokį burtą su tuo kardanu galvot, nes per Lietuvą niekur neradau.

Parašyk šlicų skaičių,bandysiu paieškot,turiu viena,bet dar gailokoka atsisveikint,gal dar sugryš mano vitara....parašyk i AŽ pasikalbesim akis i akį ;)

dar varijantas.jai šlicai geri galima pabandyt suburt kita kardaną, nuo kitos auto,va čia pas Vycka reiktų pasidomet

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • po 3 mėnesių...

Laba diena, vat blyn gal kas visdelto žinot, kokio nominalo prietaisų skydelio lempukės?

Nihriną ant jų neparašyta.

Blakes nupirkau 1,2w gal bus gerai, o va tos didesnės tai nežinau- turiu 5w, bet ar bus gerai klausimas man.

Blakes tas daug maž vistiek visur panelėse naudoja, o tas didesnes ir numerių apšvietime - visur...

Labai jau hemaroinai ten viskas ardosi, kad paskui per naują daryt...

 

 

Papildymas.

 

Ai sudėjau lempikes ir sutvėriau atgal. Jei kas keisit kada, tai nusiteikit linksmam gaz troso pajungimui.

Tam reikia labai lankscios ir plonos rankos, mat atlikti tai turėsite per garsiakalbio skylę :D

 

Deja kas veikė prieš tai tas ir veikia, kas neveikė, tas neveikia. Neveikia šviesų indikacija- gal žinot kur bėda, jei ne lemputėse?

Trumpų pas mane niekad ir neveikė, o ilgų veikė iki tol, kol jom naują laidą nuo lepmpos iki saugiklinės pravedžiau, o seną nukirpau (mat kažkur pynėse nupuvęs buvo)...

Redagavo Kykas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 


Laba diena, vat blyn gal kas visdelto žinot, kokio nominalo prietaisų skydelio lempukės?
Nihriną ant jų neparašyta.
Blakes nupirkau 1,2w gal bus gerai, o va tos didesnės tai nežinau- turiu 5w, bet ar bus gerai klausimas man.
Blakes tas daug maž vistiek visur panelėse naudoja, o tas didesnes ir numerių apšvietime - visur...
Labai jau hemaroinai ten viskas ardosi, kad paskui per naują daryt...


Papildymas.

Ai sudėjau lempikes ir sutvėriau atgal. Jei kas keisit kada, tai nusiteikit linksmam gaz troso pajungimui.
Tam reikia labai lankscios ir plonos rankos, mat atlikti tai turėsite per garsiakalbio skylę biggrin.gif

Deja kas veikė prieš tai tas ir veikia, kas neveikė, tas neveikia. Neveikia šviesų indikacija- gal žinot kur bėda, jei ne lemputėse?
Trumpų pas mane niekad ir neveikė, o ilgų veikė iki tol, kol jom naują laidą nuo lepmpos iki saugiklinės pravedžiau, o seną nukirpau (mat kažkur pynėse nupuvęs buvo)...


Tos, didesnės, skydeliuose naudojamos populiarios 3W, rečiau 2W. Jei reiks 2W, tai turim. 8698 23630 Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Pažiūrėjau kad pas mane 70A, tai ai palikau kol kas.

Šiaip nuo mazda xedox9 110A turi tikt...

 

Kitas klausimas:

 

Noriu nusipirkti va tokią vat dalį kaip nuotraukoj- kaip ana vadinasi?

Yra po kapotu. vairo mechanizme "kardanus" jungia. Nu nežinau aš tų terminų...

post-357-14018682300755_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm kažkodėl tais tikiuosi gaut, jei ne, tai teks gydyt kaip šioj nuotraukoj.

(Uždėtas 1,5mm žiedas ir užvirintas, o į skyles kažkokio marmalo pripilta- veikia).

Aš galvojau, kad ten iš biednumo ar tingėjimo važiuot į parduotuvę taip dare...

Va nuoroda- gal ką ne taip supratau (rusiškai skaitau silpnokai).

 

http://www.drive2.ru/l/3783448/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Kas nors to kvailo dempferinio susjungimo detalės kodą žinot galit gaut/ sužinot?

Bandyčiau užsisakyt, bet tai, kad telefonu kalba su manim kaip su durnu :D

Paskambinu sakau: "laba diena man reikia detalės, bet nežinau kokios, davai parduokit" :D

 

Taip tai nejuokinga ;( 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Sveiki,

....

Pas mane tos guminės kepurytės kiauros ir greičiausiai patys tie "pypsikai" užkorodavę, be to laidai irgi apverktinai atrodo, jei žinočiau kur anie nueina, tai tiesiog naujus pratempčiau... Truputį nusibodo išjungus signalizaciją, šokt vidun ir jungt degimą, o tai signalizacija nesupranta kada duris atidarau.

 

tai labai lengvai išsprendžiama- reiktu sumontuot tūrio daviklius, kuriuos irgi galima užmaitint ir salono šviesai junginėti. viskas paprasta kaip du kart du šeši

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Laba diena,

pasiilgot?

 

Turiu klausimą. Gal kas žinot, katras stabdžių kalades priekiui pirkt reikia?

Kompai pasakoja 3 skirtingus išmatavimus... Nežinau katras pirkt- parduotuvėse irgi nažino.

Kažkada buvau išsiiaiškinęs, ale nerandu kur užsirašiau ir iš kur buvau info gavęs...

 

Vitara trumpa kabrikas 1,6 16V 71KW.

 

Dėkavoju

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.