Pereiti prie turinio

as uz nepalaikyma (privalomo draudimo)


mukenzo

Rekomenduojami pranešimai

praita nakty mano draugu teva veze greituske(zmogus 52 metu su vidiniu kraujavimu)budinti daktare pasake jis apsidares po savim man smirda ir jam dibtinio kveepavimo net nesiruose daryt.zmona visa kelia bande ka moka ir veltui...zmogu ryt laidojam.... tai nach... mums tas privalomas dradimas :?: Asiprasau visu ,kad ne i tema .manau suprasit mane P.S paskutini savo gyvenimo pusmeti dyrbo su ...4x4 auto...(greziniai)aciu visiems kas suprato :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nafik, žiauru :o tema skaudi ir aktuali, tikiuosi adminai ne trins o į ringą permes.

 

P.s užuojauta artimiesiems

 

p.p.s tokius medikus - į teismą, už darbo neatlikimą ar sąmoningą leidimą žmogui mirti.

cia musu valdzios nuopelnai...ne jie turi gauti tuos (milzino)atlyginimus, medikai ,kad mus saugotu nuo bedos. :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko klausytis kaip kalba ugniagesys gelbėtojas. žiauru. žmogus kai papasakoja žiemą gesiną gaisrą, šalta ir sako nuo vandens ant rūbų drabužiai lūžta. ar kai tenka žmones traukti iš sumaitotų mašinų. nu ir ką, dirba žmonės tokį darbą už minimumą ir dar neaiški ateitis laukia jei traumą gautų ar kai į pesniją laikas bus :mellow:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzuojauta ish mano puses. tikrai nemaloniai atsitiko. manoji dirba med sesute, tai irgi patikekit ko tik yra man papasakojusi apie antakalnio ligonine- kaip ten visiem px ant mirshtanciu zmoniu. skambina daktarui nakty, kad skubiai ateitu (ish kito posto) tas atsako- duok man ramiai pamiegot. o kai uzknisa skambuciai ateina po gero pusvalandzio iformint ir duot leidima zmogu vezt i morga. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

užuojauta....

pats ir šeima esam ne kartą patyrę medikų abejingumą... galima burnot ant valdžios ir mažų algų, bet kaip blogai bebūtų - medikas pats renkasi savo profesiją ir Hipokrato priesaiką priima... geras žodis ar bent minimalus padorumas darbe nieko nekainuoja... jei nervai nelaiko dirbti su žmonėm - nafig, eik gatvių šluoti....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

užuojauta...

 

mano žmona ir medicinoj, tai ir daug darbų atlieka vietoj gydytojo, o kiek visokio popierizmo nereikalingo tai ir vilkinamas procesas kol žmogui atliekama kas priklauso o apie greitasiais tai išvis patyliu, vėžliai ir tie greitesni, čia ne apie Turbo vėžlius, apie paprastus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutikit, kad labai dažnai mėgstam kaltinti medikus abejingumu ir aplaidumu, kelti visokias sąmokslo teorijas, nesigilindami ir nesuprasdami ką ir kodėl jie daro. Puikiai žinau, kad tūla bobutė atėjus pas gydytoją aiškina jam kaip ir nuo ko ją gydyti, o jei gydytojas neklauso būna apkaltintas neišmanymu ar abejingumu. Tas vidinis kraujavimas - kur ir dėl ko? Gal dirbtinis kvėpavimas būtų tik paspartinęs tą kraujavimą?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutikit, kad labai dažnai mėgstam kaltinti medikus abejingumu ir aplaidumu, kelti visokias sąmokslo teorijas, nesigilindami ir nesuprasdami ką ir kodėl jie daro. Puikiai žinau, kad tūla bobutė atėjus pas gydytoją aiškina jam kaip ir nuo ko ją gydyti, o jei gydytojas neklauso būna apkaltintas neišmanymu ar abejingumu. Tas vidinis kraujavimas - kur ir dėl ko? Gal dirbtinis kvėpavimas būtų tik paspartinęs tą kraujavimą?

Kooks v zopu kaltinti medikus-nuveziau mama i Lazd Greitosios pagalbos ligonine su pulsuojanciu krauju is venos aprisau ,uzdejau zguta.Blia val laukem kol priims ..O puse ten tokiu pat baisu ziuret kaip skerdykloj.... o jie tikrina pasa pensininko pazymejoma ir t.t.. tokiu nulekiau per kabinetus - ogi sukos kava geria-pavarge...Ka cia aiskint 100Lt mikliai padejo-prileke net du-MEDIKAI HA Kaltint tikrai ner kuo.......Medikai-ne prie ko..........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutikit, kad labai dažnai mėgstam kaltinti medikus abejingumu ir aplaidumu, kelti visokias sąmokslo teorijas, nesigilindami ir nesuprasdami ką ir kodėl jie daro. Puikiai žinau, kad tūla bobutė atėjus pas gydytoją aiškina jam kaip ir nuo ko ją gydyti, o jei gydytojas neklauso būna apkaltintas neišmanymu ar abejingumu. Tas vidinis kraujavimas - kur ir dėl ko? Gal dirbtinis kvėpavimas būtų tik paspartinęs tą kraujavimą?

 

mano atvejis aisku ne mirtinas, bet ...

... joniniu naktis, svenciam sodyboj 30km nuo Alytaus ... skambina tevas, su prostata blogai, jau 6 val slapimas sustojes, pilvas issiputes nerealiai, betkada gali trukt, sako kviesk greitaja. Skambinu , greitoji : aj, zinot, kol atvaziuosime ... geriau jus pats atvezkite. sakau as vairuot negaliu. tie sako tipo nu gerai, tuoj atsilaisvins ekipazas atsiusim ..... nakum, vezam patys prisijonine :girtas:

per 20min atlekiam iki Alytaus ligonines priemimas tuscias, nei vieno zmogaus (5val ryto) ir cia prasideda : is kur, kuo skundziates ... viska paaiskinam, sako ok, tuoj supildysiu viska ir iskviesiu daktara. :angry: sakau blin, kvieskit ta daktara, tegul vedasi teva o as viska sudiktuosiu. Priemeja : taip negalima. duokite pencininko pazymejima. .... sakau is kur as dabar ji trauksiu, va tuoj paskambinsiu, padiktuos numeri. .... Priemeja : eee, jei neturite pazymejimo tai as jusu negalesiu priimti. .... pasikoliojus sutiko pildyt, su kompu dirbti nemoka, pildo po 1 raide su vienu pristu, vede vede, sako nerandu jusu duomenyse ..... ne, nu pyp tada, tada gerai triuksma pakelus, is kokiu 5to karto suvedus koda atsirado sistemoj. tada jau iskviete daktara ir viskas laimingai baigesi.

 

taigis, apibendrinus gaunasi taip : ligonis atveztas i ligonine per 20min, priemime tuscia, greitosios kieme stovi laisvos, dokumentu pildymas uztruko 40-60min, gydytojas prieme ir suteike pagalba per 15min (kateterio pagalba) ....

 

isvadas darykit patys, kas kaltas sistema ar priemejas ar kubilius :) , bet absurdas, kai dokumentu pildymas yra svarbiau uz pirmosios pagalbos suteikima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia tik filmuose - pirma lašelinę įkalą ir į operacinę veža, o paskui formalumai... o natūroje pirma formalumai, nes daktaras savo kailiu nerizikuos prie tokių debiliškų istatymų... bet šiaip problema ir pačiame abejingume, dažnai prisidengiant instrukcijomis....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo teko pagulet kaune 2 ligoninej ,tai pastato laseline ir pamirsta,gerai ,kad yra dar palatoj kurie zino i kuria puse ratuka pasukt,taip ir uzsilenkt galima pirma kart atsigult ir i chata jau nebegryzt.Dar priemime termometra laikant praeina kokia valytoja ir klausia tupa morda"nu ar prisildei ka nors" toks vaizdas ,kad ten pailset visi vaziuoja,o ryte atvarius i palata istaria pirma fraze"ko cia ligonius vaidinat".Visur bardakas,jei saibu neduosi .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 3metai sodyboje dirba bomziukas.neturi nei paso nei knygeles...miske susilauze koja,nuveze i greitaja pagalba, sako nyk is cia-parveze-i obsiaga-vietiniai su ukolais isgyde..:))))) Pagalvojau-kiek tokiu Lietuvelej...ir ka jiems visiems reikia po begiais GULT?????????Kur tokiems dingt????????? Saudyt? sakau varyk i kalejima ar psihuske..Tures tada gydyt...NEJUOKINGA........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del sito ivykio dar kalba islindo... draugo dukra prisivere pirstus su durim ir tevas jau veza i gydykla.Kauno Raudonojo Kryziaus ligonine,priemimas .Zmoniu tirsta, nera net kur atsisesti ,dvi paneles po avarijos kruvinom galvom vezimuose paliktos,daktaro nei vieno,registraturoje tipo viena dyrba.Draugas paklause, kaip :?: kas :?: ats. laukite...Nu ka sako ir laukiu,tik staiga visos aimanos aptilo ir visu akys pasisuko paradiniu duru link.Trys berniukai, juodai apsirenge, po kaklu, varlyte,rankose padeklas,padeklai nukrauti prabagiais maistais ir gerimais.Tai va ko noriu paklaust :excl: kokio svarbaus zmogaus pagerbimas vyko, kad visi norintys sulaukt pirmos pagalbos buvo poch...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žinot,atsibodo jau keiktis

nu tau gal taip atrodo...priies 10 metu mano zmona pilve 6 men. turejom pirmagimi .atsiradau netinkamoj vietol ne tuo metu "mentas mete banana kirto mano BMW stikla man pasigirdo suvis.. prakirto man galvoj centrine kraujagysle ,kraujas liejos upeliu,jai ne draugai (ATA)ir taip jau klinikose dapyle 3 litrus svetimo.Tai jaigu ne mano mama dirbtu skyriuj.. man pyzd...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.