Pereiti prie turinio

NP 3.3 ir balti dumai


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

senajam NP 3.3 staiga pradejo uzvedus eiti is duslintuvo balti "ruko" debesys.

atidarius radiatoriaus dangteli, vyksta burbuliavimas.

tepale vanduo nesirodo.

kaip manote, tarpine, galva?

laukiu komentaru.

gali buti ir tarpine ir galva reiks kelt galva ir tiketis kad bus bloga tarpine

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau, ale nuo kada galvos nukėlimas jau kapitalinis :?: Tai jeigu galvą teks nušlifuot apie 0,5mm tai jau bus galima visa tai net ir variklio forsavimu pavadint :?: Darbas nuo 300 iki 500 , plius galvos šlifavimas nuo 30 iki 80 ( priklausomai kur tai darai) , tikrinimas irgi panašia kaina vaikšto , galvos tarpinė apie 100 pinigų ir vožtuvinės gumelės - kas brangiausia buvo pakliuvę tai 5 lt už vieneta . Vožtuvus pritrint butina - jeigu galva pavartyta tai ir vožtuvų lizdai taip pat, o jeigu ne tai vožtuvų hermetiškumą atstatyt tikrai nepakenks :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as savo kai tvarkiau dejau tarpine gaminta ne is parduotuves,keistai skamba, bet labai patikimas reikalas. o gamina jas alytui, toks motoristas stasys ir paprasius atsiuncia i kauna tel.8 687 32140.be to, pries pora men. teko kalbet, sake turi galva nuo np 3,3 visa kapitalei sutvarkyta tik nezinau kainos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau , čiupinėjau , dėjau tas vietinės gamybos ir galiu tik tiek pasakyt - šuo iš bado ir muila ėda. Kokybė ryškiai galėtų būt žymiai geresnė ir jei ne papildomas hermetinimas purškiamu variu tai dar didelis klausimas kuo tai būtų pasibaigę - turginis variantas ir tiek

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau , čiupinėjau , dėjau tas vietinės gamybos ir galiu tik tiek pasakyt - šuo iš bado ir muila ėda. Kokybė ryškiai galėtų būt žymiai geresnė ir jei ne papildomas hermetinimas purškiamu variu tai dar didelis klausimas kuo tai būtų pasibaigę - turginis variantas ir tiek

kokybe del ko,del isvaizdos ar del patvarumo? zinoma is parduotuves atrodo graziau :lol: , tik tiek galiu pasakyt,dedant ta grazesne is parduotuves(jeigu nezinai ar ji tikrai rimto gamintojo) tai sita simta kartu yra geriau, as kalbu butent apie stasio is alytaus, nes teko isbandyt ne karta ir ne man vienam. jokiu budu as jos nepersu,tik konstatuoju faktus ir tiek :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienam savo - pirkt tokius daiktus reik pas patikimus pardavėjus, o jei perki pas velniai žino kokį iš matymo pažįstamą pardavėją tai būt bent mačiusiam ne vieną, ir ne į įpakavimą žiūrėt nors ir tas daug pasako. Tada ir pamatai tuos skirtumus . Šiaip tai tas tarpines Klaipėdoj gamina , kad gaut jas Kaune nebūtina į Alytų trenktis - užtenka pas Vitalka į buvusį mėskombinatį nuvažiuot , jeigu tarpinė iš serijos defas tai ir seną kaip pavyzdį nuvežt. Ir nereik sakyt kad kažkas kalantis tarpines padvale padaro geresnes nei gamyklos turinčios rimtą įrangą ir tiekiančios savo produkcija automobilių gamykloms :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienam savo - pirkt tokius daiktus reik pas patikimus pardavėjus, o jei perki pas velniai žino kokį iš matymo pažįstamą pardavėją tai būt bent mačiusiam ne vieną, ir ne į įpakavimą žiūrėt nors ir tas daug pasako. Tada ir pamatai tuos skirtumus . Šiaip tai tas tarpines Klaipėdoj gamina , kad gaut jas Kaune nebūtina į Alytų trenktis - užtenka pas Vitalka į buvusį mėskombinatį nuvažiuot , jeigu tarpinė iš serijos defas tai ir seną kaip pavyzdį nuvežt. Ir nereik sakyt kad kažkas kalantis tarpines padvale padaro geresnes nei gamyklos turinčios rimtą įrangą ir tiekiančios savo produkcija automobilių gamykloms :salut:

as nesakau kad padaro geresnes, bet kai i savo np 3,3 sutvarkius ir nuslifavus galva idejau gamykline tarpine,ausinimo skysti ispute nespejus uzkurti,nes pasirodo buvo kreivas ir blokas, kad daug nevargt ir neslifuot bloko idejau ta tarpine ir problemos baigesi,todel kad ji siek tiek storesne ir gerai susispaudzia.o i alytu del jos vaziut nereika, kaip ir rasiau paprasius atveza ir i kauna

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesakau kad padaro geresnes, bet kai i savo np 3,3 sutvarkius ir nuslifavus galva idejau gamykline tarpine,ausinimo skysti ispute nespejus uzkurti,nes pasirodo buvo kreivas ir blokas, kad daug nevargt ir neslifuot bloko idejau ta tarpine ir problemos baigesi,todel kad ji siek tiek storesne ir gerai susispaudzia.o i alytu del jos vaziut nereika, kaip ir rasiau paprasius atveza ir i kauna

Va nuo čia ir galim pradėt naują diskusiją - kaip manai ar ilgai ta tarpinė laikys kai blokas ant kuriuos ji dedasi yra šleivas kreivas :?: . Pagal šitą logiką tai kuriems galams tada šlifuot galvą - dedam storą tarpinę ir pirmyn į frontą. P.s. gamyklinės tarpinės tarp kitko būna iki keturių storių - kuo daugiau nudrožta galva ar blokas tuo storesnė tarpinė, bet plokštumos ant kurių ji dedama vis tiek turi būt lygios. :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va nuo čia ir galim pradėt naują diskusiją - kaip manai ar ilgai ta tarpinė laikys kai blokas ant kuriuos ji dedasi yra šleivas kreivas :?: . Pagal šitą logiką tai kuriems galams tada šlifuot galvą - dedam storą tarpinę ir pirmyn į frontą. P.s. gamyklinės tarpinės tarp kitko būna iki keturių storių - kuo daugiau nudrožta galva ar blokas tuo storesnė tarpinė, bet plokštumos ant kurių ji dedama vis tiek turi būt lygios. :salut:

Aš pilnai sutinku su tuo, kad plokštumos turi būti lygios ir žinau, kad tarpinės būna ne vieno storio (tik kaip taisyklė tokios kokios reikia dažniausiai neturi),bet tada buvo tokia situacija- nebuvo nei laiko, nei noro ardyt visą variklį ir šlifuot bloką.O įdėjus tą tarpinę aš pravažinėjau virš 1,5 metu be jokių problemų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas teisybe...Slifuot bloka sudetinga........ samapalnos storos tarpines-laiko puikiai....Patikrinta, daugybe kartu na o bloka slifuot nemazos-investicijos.....

Pilnai sutinku kad sudėtinga, ir kad pinigai visai kiti vartos, bet aš labiau linkęs nuo technologijos per toli nenutolt - vis mažiau rizikos ir galimybės motorui, ar kitam agregatui, užsilenkt pačiu netinkamiausiu momentu .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai sutinku kad sudėtinga, ir kad pinigai visai kiti vartos, bet aš labiau linkęs nuo technologijos per toli nenutolt - vis mažiau rizikos ir galimybės motorui, ar kitam agregatui, užsilenkt pačiu netinkamiausiu momentu .

Viena beda......................Ner bapkyciu......................................Noretus, viska daryt-Teisingai alia Vat....ECH......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai sutinku kad sudėtinga, ir kad pinigai visai kiti vartos, bet aš labiau linkęs nuo technologijos per toli nenutolt - vis mažiau rizikos ir galimybės motorui, ar kitam agregatui, užsilenkt pačiu netinkamiausiu momentu .

Nuo technologijos čia nieks nenutolsta, tik čia jinai šiek tiek kitokia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A... Mat čia kaip ... Čia pasirodo naujos technologijos ... Ale kaip aš nuo progreso atsilikęs pasirodo... Vyriokai , kartais vienas racionalizatorius būna baisiau už dešimties diversantų komanda :girtas:

Bet jeigu ne tie racionalizatoriai ir eksperimentuotojei tai pasaulis taip ir butų sustojas ties akmeniniu kirvuku,nes ka čia daugiau sugalvosi tokia technologia.Ir išvis nematau tikslo daugiau diskutuoti,as dejau man pasiteisino,ir ne kartą, ir jeigu reikėtu ateitį daryčiau taip pat.Žmogus klausė aš ka žinojau pasakiau,aš nepasakoju pasakų ar nebutų dalyku,kaip ir sakiau esu su tuo susidūres pats, o kiekvienas pats nusprendžia taip kaip jam patogiau ir geriau daryt,kustarnim metodom,taip kad būtų gerai ir laikytų, ar pagal "NASA" technologijas :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jeigu ne tie racionalizatoriai ir eksperimentuotojei tai pasaulis taip ir butų sustojas ties akmeniniu kirvuku,nes ka čia daugiau sugalvosi tokia technologia.Ir išvis nematau tikslo daugiau diskutuoti,as dejau man pasiteisino,ir ne kartą, ir jeigu reikėtu ateitį daryčiau taip pat.Žmogus klausė aš ka žinojau pasakiau,aš nepasakoju pasakų ar nebutų dalyku,kaip ir sakiau esu su tuo susidūres pats, o kiekvienas pats nusprendžia taip kaip jam patogiau ir geriau daryt,kustarnim metodom,taip kad būtų gerai ir laikytų, ar pagal "NASA" technologijas :salut:

Bele tamstai gerai ,bele tik gerai - gaila kad aš negaliu sau leist tokios prabangos ir tenka naudot "NASA" technologijas :salut: P.S. jeigu pačiam atrodo kad nesu su tuo susidūręs tai atvažiuok į svečius - parodysiu eksponatus ir net galėsi pačiupinėt B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bele tamstai gerai ,bele tik gerai - gaila kad aš negaliu sau leist tokios prabangos ir tenka naudot "NASA" technologijas :salut: P.S. jeigu pačiam atrodo kad nesu su tuo susidūręs tai atvažiuok į svečius - parodysiu eksponatus ir net galėsi pačiupinėt B)

as nesakau,kad pats neesi susidures ir gerbiu kiekvieno nuomone,padiskutuot,pasidalint patirtim visada prasom,tik lazdavot nereikia.O uz pakvietima dekoju,gal likimas kada ir suves :) .As nieko pries

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.