Pereiti prie turinio

reik patarimo del uaz


Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

susiradau uaz 'buxanke' keleivini, tad ir gavoju i soda nusipirkt, medzio bus su kuo parsivest ir i zvejiba nulekt, na aisku kartais ir po balas palandziot norisi:)

noreciau jusu nuomone isgirst, ar patvari ir gera masinyte?

beje ten razdatke nuimta, ar daug bedu ja atgal sukist? kaip del jos tepalu ?

is anksto dekoju

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kaip pasakyt ar uazas yra patvari mašinytė... nežinau..aš taip nesakyčiau... šiaip buhankė tai iš principo tas pats uazas 469 tik kad sėdi ant priekinio tilto ir turi langus atsidarinėjančius normaliai :lol:

 

jei variklis gyvas tai gali medžius vešti ir šiaip "prie ūkio" naudot.. jei turi duobę ar keltuvą - tai visai normaliai viskas, tik nuimta vien razdatkė ar su visa dėže? nes pas jį viskas kartu eina. uždėt dviems žmonėms įmanoma pasistengus truputuką :)

 

 

jei tik noras yra būti pasirengusiam išsitepaluoti rankas kad važiuotų šis daiktas tai pirk ;) bet čia ne apie dėžės uždėjimą aš

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kaip pasakyt ar uazas yra patvari mašinytė... nežinau..aš taip nesakyčiau... šiaip buhankė tai iš principo tas pats uazas 469 tik kad sėdi ant priekinio tilto ir turi langus atsidarinėjančius normaliai :lol:

 

jei variklis gyvas tai gali medžius vešti ir šiaip "prie ūkio" naudot.. jei turi duobę ar keltuvą - tai visai normaliai viskas, tik nuimta vien razdatkė ar su visa dėže? nes pas jį viskas kartu eina. uždėt dviems žmonėms įmanoma pasistengus truputuką :)

 

 

jei tik noras yra būti pasirengusiam išsitepaluoti rankas kad važiuotų šis daiktas tai pirk ;) bet čia ne apie dėžės uždėjimą aš

 

seip sake kad tik razdatke nuimta,du 469 jau turejau, zinau kad po gero pasivazinejimo ir traktoriaus istraukt prireikia ir rankas pasipurvint remontuojant

bet sode to 469 maza, nebent priekaba dar pirktis

tai ir sugalvojau kad buxanke gal visai gerai butu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ei turi 469 tai su buhanke susitvarkysi.dideliu esminiu skirtumu ner.

norejau suzinot del silpnu vietu? kalbant apie buxanke tai nieko per daug apie ja nezinau tai ir pandau is jusu susizinot, plius del tos nuimtos razdatkes neaisku man, nes kiek zinau pas 469 skirtingai ten viskas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei papigei tu ja gauni tai ko cia da galva suki tik jamk :) o jei kas neaisku tai matai cia chebryte patars...

matai papigiai tai papigiai, tik va razdatke nuimta tai prasivaziuot neiseis nebent tik uzsikurus paziuret, o del razt=datkes pastatymo ir klausiau, nebuvau dar tokio turejes ir net nzn kokie ten pastatymo niuansai yra ir seip apie masina nuomone domina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat įdomu kas ten padaryta, ar pažerta dėžė (rasdatkė atskirta nuo dežės ar kas).

 

apie uaz buxankę nuomonė tokia : turi atidaromus langus ir rakinamas duris - tai gerai, pliusas

 

šiaip pakankamai erdvus daiktas nors dar kokia komplektacija, pas draugą buvusi greitoji tai vietos dafiga :unsure: taip, kad darbinis daiktas geras, kantrus tik kad kartais nepatikimas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat įdomu kas ten padaryta, ar pažerta dėžė (rasdatkė atskirta nuo dežės ar kas).

 

apie uaz buxankę nuomonė tokia : turi atidaromus langus ir rakinamas duris - tai gerai, pliusas

 

šiaip pakankamai erdvus daiktas nors dar kokia komplektacija, pas draugą buvusi greitoji tai vietos dafiga :unsure: taip, kad darbinis daiktas geras, kantrus tik kad kartais nepatikimas

sake razdatke nuimta, tai ir teiravausi ar sudetinga pastatyt, man labiau siuo atveju butu pacia nuomuone jusu del sio daikto suzinot, nes kiek cia skaiciau kiek kitur ziurejau tai nuomone skirtinga, bet zinau kad cia yra kas susidure ir vazineja su tokiu bolidu:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai susitark su seimininku kad sudesi razdatke , pabandysi ir puirksi. Jei gerai , tai vistiek reiks deti razdatke, jei blogai tai sugaisi pusdieni su draugu uz aciu...

matai beda tame kad man iki jo 180km vaziuot:) jei pirkt imciau karuti parsivest, o del pastatymo tai kalbejau, tik va salygu pastatyt ten nlb yra

ok, bandysiu dar kur internete info apie juos pasiziuret

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pajokavau. :rolleyes: bet ei tu jau turejei 469 ,tai as nesuprantu ,kokie gali but klausimai? viskas ten tas pats

man pati nuomone apie masina idomi, daug kas raso kad neverta, bet as tikrai linkstu kad ja imsiu, tik va norejau ka daugiau susizinot ir tiek, man tai naujove tad ir prasau patart, gal kokiu vietu silpnu yra ir pan, ka paziuret perkant ir tt. savaitgali planuoju vaziuot tai ir bandaug info iskrapstyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Nebrangus ir paprastas automobilis, praktiškas. Visi pliusai ir minusai kaip ir 469, tik kad pavaros per traukes jungiasi.

antri metai naudoju kaip kasdieninį auto. Remontuoju ir važiuoju, šiaip gan kantrus auto, pastoviai perkrautą su priekaba ir bekelėmis jau 7000 km. nuvažiavau.

post-2558-12804126930989_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebrangus ir paprastas automobilis, praktiškas. Visi pliusai ir minusai kaip ir 469, tik kad pavaros per traukes jungiasi.

antri metai naudoju kaip kasdieninį auto. Remontuoju ir važiuoju, šiaip gan kantrus auto, pastoviai perkrautą su priekaba ir bekelėmis jau 7000 km. nuvažiavau.

 

 

Svarbiausia daina "Net lutce masina UAZa" :lol: šiaip tai neleisiu sumeluot, krautas ištisai ir eina UAZas diena iš dienos B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.