Pereiti prie turinio

tilto blokiruote pathfinderiui


Rekomenduojami pranešimai

sveiki,esu cia naujas.vazineju su pathfinder R51 kebulu.jo pravazumas ne per geriausias ir nera galinio tilto blokiruotes. gal kas galetu papasakoti,kokia galima butu isideti ir kaip isideti.nes siuo klausimu esu zalias. zinau kad yra automatines ir priverstines.man siule ideti automatine nuo BTR ar kazkas panasaus, bet galvociau isideti priverstine,nes bijau,kad automatine gales susipjaut su ESP ir elektronika.kas ka gali patarti siuo klausimu?ir ar yra kokiu minusu blokiruotes,kad gali kas sugesti ar pan.aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padangos ne per teisingiausios.pripazistu.grynai mt padangas nesiryzte detis,nes galima sakyti as 65% viso kelio praleidziu ant asvalto ar zvirkeliu.bet tenka visur pasivazinet.tiek specialiai savo malonumui,tiek atsitiktinai,nes kaip ukininko sunus,tai visa vasara esu laukuose,miskuose ir pan. tai vat ir norejau suzinoti,kiek daug duoda blokiruote galinio tilto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del dioganaliu ir grioviu,tai elektronika pas mane sita dalyka pagauna ir kiek suprantu perduoda sukimo momenta i ratus,esancius ant zemes. del dioganaliu dideliu bedu nera. o iklimpus,tai kartais jauciasi trukciojamai,toks jausmas,kad bando sublokuot ratus. bet jei jau rimtai vienas sonas sedi,tai jau tada be sansu.

buvau uzvares masina taip,kad vienas ratas kabetu ore,kitas ant zemes,tai nesugebejau prasukti kabancio ore rato.masina buvo uzkurta,bet ijunga neuntraline pavara ir ijungtas tik galinis tiltas.matyt kazkas yra,nes kitaip ratas suktusi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dėl "patarėjų" į patfinderį BTR blokiruotę - bėk toliau nuo tokių smile.gif

Treniruokis daugiau bekelėj kaip ir kur reikia važiuoti ir nereikės tau tos blokiruotės... šiaip retai ji reikalinga... jei moki važiuoti wink.gif o jei nemoki, tai tik greičiau bėdos prisidarysi su ta blokiruote...

 

o čia apie jas pasiskaityti... http://cars.panick.ru/howitworks/4wd/lsd

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ten LSD blokiruotė yra. O elektronika nieko neblokuoja, tik pristabdo greičiau besisukantį ratą.

 

Čia toks "anti ABS" :rolleyes:

gali buti.bet uzvaziavus ant dioganalinio kur,tai du ratai kaba ore.pradedi judet,tai pora sekundziu nieko,bet poto staigiai kazkas kazka sujungia ir staigiai pajuda.gal del LSD

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vazevime turbut dauguma sutinka kad blokiruote retai reikalinga bet kaip ukininkui tai turbut ir traktoriuka reik patraukti ir visokio kitokio transporto patampyti va tada blokiruoti manau geras dalykas ir masina maziau lauzai ir kur trys ratai tai nedu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vazevime turbut dauguma sutinka kad blokiruote retai reikalinga bet kaip ukininkui tai turbut ir traktoriuka reik patraukti ir visokio kitokio transporto patampyti va tada blokiruoti manau geras dalykas ir masina maziau lauzai ir kur trys ratai tai nedu.

 

 

kaip tik priešingai - su blokiruote greičiau sulaužysi sunkiai traukdamas... pasidomėk kas dedasi su ratais ir pusašiais kai jie kietai sublokuoti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tik priešingai - su blokiruote greičiau sulaužysi sunkiai traukdamas... pasidomėk kas dedasi su ratais ir pusašiais kai jie kietai sublokuoti...

viskas cia delto gerai savaime aisku bet tarkim ziemos metu kai reike traktoriuka isjudint ir nelabai iseina va tada pagalvoji kad dar vienas ratas varytu gal ir paimtai ta reikala :) aisku cia nera taip jau labai verkent kad reiketu bet kai ira tai nepamaiso. tarpkitko pritampes as ju tikrai nemazai ir pasvajoju kartais apie blokiruote nes man ir nenuskilo kai pirkau savo GR tai nelabai ka apie dzipukus ismaniau ir nerupejo ar yra ar nera blokiruote o man pasitaike kad nera.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai uz blokiruote, pvz toyota 4runer be blokiruotes karve paskutine, galinio tilto eiga baisei maza, tai vos ratas i virsu iskart stovi, taspats ir su MP. Ant subaru suvirinau difa (asfaltu nevazineju) , nesigailiu ne kiek, per kalnus pravazumas pasikeite nepalyginamai, reikalas tame, kad ratas kelias metra i ora, o masina vaziuoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonės gerieji - žmogus turi mašina kuri beveik pati galvoja kaip išvežt šeimininka tai tikrai nesuprantu kam pult ją taip kardinaliai modernizuot kišant blokiruotes jeigu blokiruotės darbą beveik atlieka pilnai atlieka antipraslydimo kontrolė. Gal vertėtų pirmai pradžiai išbandyt visas galimybes to ka jau ir taip turi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.