Pereiti prie turinio

MP kuro bako dydis/talpa


juras469

Rekomenduojami pranešimai

  • po 4 mėnesių...

Sveiki visi isigijau ir as mp2 2.8td kolkas esu tikrai patenkintas kiek skaiciau tai kuro bako talpa 92ltr berots, tai galvoju kiek litru yra tarp tu padalu manau kad 20ltr ar as klystu, nes kiek vaziuoju rodykle guli ant 0 o lempute neuzsidega turbut jos ir nera :)dar klausymas iskilo toks kad pasikeiciau galinius amortikus aisku nereguliuojamus lirostoj su nedidele nuolaidele gavos 105lt vienetas o prieki liko originalai dar bet man jis kazko kietokai vaziuoja manyciau tikrai turetu but minkstesnis gal del tu priekiniu amortiku gal ir juos pasikeist nzn net oro slegis buwo 2.2 visur padariau po 2 viestiek per kietas padangos goodyear wrangler at/r 255/75/r15 cia speju biski platesnes nei priklauso ? ten uzrasas m+s yra tai ziama vaziuot galima ar geriau ieskotis tikru zieminiu nes su tom gali buti ne kas ? dekui sory jei kas durnai pkalausta bet tai pirmas mano dzipas esu zalias zalias :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

nu siandien ir as pilna pripyliau buwo rodykle ant raudono jau bet lempute nedege tai tilpo tik 73ltr o pagal popierius turetu but 92ltr mistika :)

Na kodėl visi įsitikinę kad analoginiai prietaisai rodo tik 100gr paklaida , kad niekas nebuvo lindęs prie matuoklės ir nepalenkęs kojelės ar panašiai. Vyrai - visi tokie prietaisai tik apytikriai rodo o jūs norit kad būtų kaip vaistinėj :rolleyes:

P.S. bako talpa yra nurodoma absoliučiai tusčio o ne kiek gali iš jo ištraukt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.