Pereiti prie turinio

Keisti parduodami modeliai


Juras666

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1,4k
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Deivi o tu is arciau ziurejai? Man idomu, gal kas is pazystamu tavo jau ciupinejo? Gal cia ir arabu taksi, gal? Bet tada prasau pagrisk sita info... Sutaupysi man, Gvidui o gal ir dar kam nors ant keliones :)

 

Dar - kiek man pazystami informavo, kurie sedi ir kramto briuselio valdiska duona, buvo kazkokiu ir tarnybiniu ES 105 toyotu - pagalbos humanitariniu ar kokiu ten ES misiju, treciosioms salims remti priziureti ar/ir pan., dalyviams nupirkti. Nesakau, kad butent sios ir dar neaisku ar jos jau parduodamos... bet kazkur yra ir kazkur manau surasiu. O kai surasiu - paziuresiu ir tada pasakysiu - lavonas ar ne apsimoka 10K litu investuoti ar ne...

 

yra nemazai organizaciju, kurios misijoms perka auto kas 3-4 metus. jei misijos reziduoja treciose salyse - auto ten ir lieka. labai mazai kas yra parvaroma i ES.

Pvz. Bosnijoj, Kosove be "kariniu" ES strukturu yra ir minkstesniu projektu organizacijos kaip OSCE, USAID (JAV agregatai), Red Cross, United Nations Mine Action, JTO ir pan.

Tai tose salyse auto ir lieka. Kaip ir minejau, kas 3-4 metus skelbiami aukcionai (is anksto apspresti) ir auto keliauja pas vietinius "kozirius".

Siaip butu gerai suzinot, kokia organizacija juos naudojo, galima pagal jos veikla daug pasakyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.