Pereiti prie turinio

Keisti parduodami modeliai


Juras666

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1,4k
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Mano adresas Taikos 159, butu idomu su tavimi susitikti, pakalbetume apie muitus. Laukiu vizito!!

Jumoristas, nejauti kad su tavim sneketi ner apie ka? Prie kiekvieno alaus baro kaime galima sutikt tokiu snekoriu. Tipo "ty menia uvazajes ir tt"Savo laiku daug maciau tokiu krutaku, visi arba uzkasti arba zonoje :rolleyes:/>/>/> Ten ir tavo vieta... Su tokiu elgesiu neisvengiamai ten ir papulsi. Tik laiko klausimas.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepazistu nei vieno is forumo nariu (Arunasppp ar SuzukiMonstr) bet tai kokie epitetai buvo vartojami auksciau esanciuose postuose, manau, perzengia dalykisko bendravimo ribas, plius is profesines puses, manu, tokie veiksmai pilnai atitinka LR BK 155 str. 1 dalyje numatytos veikos pozymius:

LR BK 155 straipsnis. Įžeidimas

 

1. Tas, kas viešai veiksmu, žodžiu ar raštu užgauliai pažemino žmogų,

 

baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

O tu paskaityk kas tokiais epitetais metosi, ir kas tik priverstas atsakyti ... Nors aisku galeciau ir net neatsakyti :rolleyes:/>

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jumoristas, nejauti kad su tavim sneketi ner apie ka? Savo laiku daug maciau tokiu krutaku, visi arba uzkasti arba zonoje :rolleyes:/>/>/> Ten ir tavo vieta... Su tokiu elgesiu neisvengiamai ten ir papulsi. Tik laiko klausimas.

 

 

Tu tik žiūrėk, kad pats su savo įsitikinimais ir absoliučiai visko pasaulyje žinojimu nepapultum tarp baltų sienų Parko g. 15 :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jumoristas, nejauti kad su tavim sneketi ner apie ka? Prie kiekvieno alaus baro kaime galima sutikt tokiu snekoriu. Tipo "ty menia uvazajes ir tt"Savo laiku daug maciau tokiu krutaku, visi arba uzkasti arba zonoje :rolleyes:/>/>/>/>/> Ten ir tavo vieta... Su tokiu elgesiu neisvengiamai ten ir papulsi. Tik laiko klausimas.

[/quote

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu suskaiciuok 40000eu. muito, po to as suskaiciuosiu kaip skaiciuojasi, ir paziuresime kas triochala, nors atvirai, nera cia ka skaiciuoti, pasol tu .... Ismincius atsirado... TRIOCHALA TU!!!

Kada detales bus 200% pigiau, paskambink ryt ar poryt??? Komisare tu 4x4.???

 

 

Na dar naminiais pauksciais issivadinkite tai bus tikrai grazu...

 

Neterskit forumo ir temos asmeninemis problemomis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sarai, tu pas mane buves, as laukiu Ciampiono!!!, nes jau uzp...

Visas 43 puslapis VISAI NE I TEMA!!!...

Deivi, - vaziuosi pas Aruna, stabtelk prie manes, - skola perduosiu, - paskutini karta kai Kaune buvau, - galva medine, - prekes pasiemiau, o pinigus palikt uzmirsau... :girtas::huh::unsure:

Ir baikit pimpalais matuotis, - tikrai LABAI nesmagi tema patapo... :angry: :angry: :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visas 43 puslapis VISAI NE I TEMA!!!...

Deivi, - vaziuosi pas Aruna, stabtelk prie manes, - skola perduosiu, - paskutini karta kai Kaune buvau, - galva medine, - prekes pasiemiau, o pinigus palikt uzmirsau... :girtas:/>/>/>/>/> :huh:/>/>/>/>/> :unsure:/>/>/>/>/>

Ir baikit pimpalais matuotis, - tikrai LABAI nesmagi tema patapo... :angry:/>/>/>/>/> :angry:/>/>/>/>/> :angry:/>/>/>/>/>

HM kad man rodos as idomesniu uzsiemimu turiu nei pazindintis su siuo asmeniu. Gyvenimas trumpas, ir renkiesi zmogau kokia knyga skaityti at filma perziureti. Taip pat ir su zmonem, kurie idomus pazindinies. Kurie visai neidomus, ir laiko negaisiu :rolleyes:/>/>/>/>

Manau net siame forume as tikrai nei puses nepazystu, todel jei ir pazindinsiuos tai su kulturingesne chebra. Kazkaip nesergu stogholmo sindromu ir tikrai neisimyliu i zmogu kuris nei is sio, nei is to kazkodel mane teikiasi pastoviai izeidineti ir tt. Kam man su juo susipazint artimiau? As ka jam gimine ar versla koki turim? Simtas metu...

Man patinka nuosirdus-linksmi-turintys proto zmones. Pavyduoliai-psich ligoniai ir tt manes nedomina. O ir nieko mes nesutarsim. Ba jei nebuvo del ko pyktis( nieko is jo nesiskolinau, nieko aciu dievui neveziau, nieko neturiu bendro nei meiluzes nei pinigu ir tt) ir zmogus vis bando... Tai nebus ir kaip sutart, nes aklo pykcio logikos budu neuzmalsinsi...Taigi ir susilaikysiu nuo sio laiko gaisimo :rolleyes:/>/>/>/> Vis tiek kada pelkeje pasimatysim, tai jei nores gales ir kalbeti-kazka issiaiskint( gal tuo metu nebus ka veikti ir bus idomu pklausyt) :rolleyes:/>/>/> .

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.