Pereiti prie turinio

Keisti parduodami modeliai


Juras666

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 1,4k
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Šiaip iš Belgijos, o ne iš Prancūzijos. Ten ne vienas skelbimas yra Mobile.de su tom paciom nuotraukom, o kainos skirtingos. Aišku parvežtų patį pigiausią už tuos pinigus.

Modelis ten 105, o ne 100, bet tas pardavėjas matyt tiek ir supranta. Tik suprato nedėti salono nuotraukų, nes vidus teigiamų įspūdžių tikrai nepalieka (iš to galima spręsti kaip su auto buvo elgiamasi tose misijose)

Tik jeigu pilnai jį perdarinėti nėra jokio skirtumo koks tas vidus :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svajotojai :rolleyes: Nei is Prancuzijos nei is Belgijos. Cia arabu turistu taksi... 200000km tik viskas smelynuose Sacharoje ir panasei, ir tai po antro variklio( ba smelis daro savo)...

LAVONAI CIA O NE MASINOS. Net is nuotraukos matosi... Ir 5000eur neverti, ba keisti reiks viska is eiles, auksinis gausis... Praktiskai pigiau nauja buvo pirkti uz 24000eur...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svajotojai :rolleyes: Nei is Prancuzijos nei is Belgijos. Cia arabu turistu taksi... 200000km tik viskas smelynuose Sacharoje ir panasei, ir tai po antro variklio( ba smelis daro savo)...

LAVONAI CIA O NE MASINOS. Net is nuotraukos matosi... Ir 5000eur neverti, ba keisti reiks viska is eiles, auksinis gausis... Praktiskai pigiau nauja buvo pirkti uz 24000eur...

ikalbejai , nevaziuosiu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Kai dar buvau labai jaunas, toks jaunas kaip dabar mano vyresnysis sunus, buvo toks stebuklas kaip uazu lenktynes. Dar nuo tu laiku atsimenu sita gonscika, kur ant sono uzrasyta vardas ir pavarde... :) o uazas tai tikrai britvinis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svajotojai :rolleyes: Nei is Prancuzijos nei is Belgijos. Cia arabu turistu taksi... 200000km tik viskas smelynuose Sacharoje ir panasei, ir tai po antro variklio( ba smelis daro savo)...

LAVONAI CIA O NE MASINOS. Net is nuotraukos matosi... Ir 5000eur neverti, ba keisti reiks viska is eiles, auksinis gausis... Praktiskai pigiau nauja buvo pirkti uz 24000eur...

 

Deivi o tu is arciau ziurejai? Man idomu, gal kas is pazystamu tavo jau ciupinejo? Gal cia ir arabu taksi, gal? Bet tada prasau pagrisk sita info... Sutaupysi man, Gvidui o gal ir dar kam nors ant keliones :)

 

Dar - kiek man pazystami informavo, kurie sedi ir kramto briuselio valdiska duona, buvo kazkokiu ir tarnybiniu ES 105 toyotu - pagalbos humanitariniu ar kokiu ten ES misiju, treciosioms salims remti priziureti ar/ir pan., dalyviams nupirkti. Nesakau, kad butent sios ir dar neaisku ar jos jau parduodamos... bet kazkur yra ir kazkur manau surasiu. O kai surasiu - paziuresiu ir tada pasakysiu - lavonas ar ne apsimoka 10K litu investuoti ar ne...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deivi o tu is arciau ziurejai? Man idomu, gal kas is pazystamu tavo jau ciupinejo? Gal cia ir arabu taksi, gal? Bet tada prasau pagrisk sita info... Sutaupysi man, Gvidui o gal ir dar kam nors ant keliones :)

 

Dar - kiek man pazystami informavo, kurie sedi ir kramto briuselio valdiska duona, buvo kazkokiu ir tarnybiniu ES 105 toyotu - pagalbos humanitariniu ar kokiu ten ES misiju, treciosioms salims remti priziureti ar/ir pan., dalyviams nupirkti. Nesakau, kad butent sios ir dar neaisku ar jos jau parduodamos... bet kazkur yra ir kazkur manau surasiu. O kai surasiu - paziuresiu ir tada pasakysiu - lavonas ar ne apsimoka 10K litu investuoti ar ne...

Is arciau neziurejau, tik zinau kur jos naudojamos. Plius nuotraukoje matosi kad uzmustos( man taip atrodo, ir dazniausiai 98proc neklystu). Plius kas viduje salone matot??? Taigi smelio tiek kad rodos ten su jais vietoje MAN sunkvezimiu is karjero veziojo i kelius pilti... :rolleyes: Nors aisku lieka keli proc kad as klystu :rolleyes: Gal masina ledine, tik bevezant is afrikos smelio zmenem reikejo tai prikrove pilnus kad pigiau but... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai blin duris gi paliko atviras ir pripuste to smelio :) Man tai vidaus apdaila giliai p...ui, jei jau labai bus sudrozti apmusimai uz rasi srote sotkiu anglisku salonu - permesi, o jei nerasi tai uz 1000 litu persius pilnai. Esme tiltai, deze, variklis. Remas ir kuzovas tikrai nebus supuve, va silpna vieta - manau variklis, kaip ir sakei, smelis gali padaryti savo. Nemanau kad nupirkus is karto dedi numerius sedi ir vaziuoji. As sau kaip tik ieskosiu o gali buti kad jau rado, tokio prie kurio galeciau nagus prideti ir po to nesukti sau galvos - laikys nelaikys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ne salona turejau omeny :rolleyes: Cia tik signalas kad smelio yra visur... Patys suprantat kai smelis dezeje,tilte ir variklyje nera gerai :angry: Ir apkrovos visa gyvenima normalios buvo, tipo kaasdien turistai po sahara... Nikeas ten ju neziuri, drozia kolei vaziuoja( man pasakojo) kolei sustoja. Tada naujas perka... Del to man tokios masinos nedomina, nebent kaina butu 3000eur :rolleyes: Ta prasme kebulo kaina...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.