Pereiti prie turinio

PABRADAS'10 - Birželio 5-6d


Rekomenduojami pranešimai

kažkaip mažai veiksmo žiede buvo, vienas traktoriukas tik lakstė, kiti krūmais gervinosi.......

 

Tai tu visu pirma nusipirk dzipa ismok vazinet ir tada bandyk nors krumais ten pasigervint

ar pas tave gervei bus 200metru troso kad is vidurio lauko jei uzsiesi datemsi trosa ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas, joooo renginukas super. Kompanija, su kuria teko kartu važiuoti, super super super. Šauniai viskas gavosi. Namo grįžom nė rankyčių nė kojyčių beveik nejausdami. Mano brangiai šturmanei labiausiai patiko safario rungtis. Nes mūsų rockys šitaip lakstė( skraidė ir šokinėjo) pirmą kartą savo gyvenime o męs kartu su juo :D. Įspūdžių tikrai laaaaaabai daaaaaauuuug ;) . Ačių superiniai komandai (T 12, T13 na ir mums T11). Dėkui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai buvo gan smagus renginukas- daug purvo, alaus ir maisto, ko daugiau bereikia. Beje dėkui Mariui, Justui ir Andriui už akrobatinį pasivažinėjimą. :lol:

Joa Erni mano maziukas samurajus pasirodo guminis issitampo ir pasidaro erdvus maxi samuraj ir be vargo tilpom keturesia :)

Aciu Erni Justai ir Mariui uz pasivazinejima Samurajkoi keturesia po naktinius dopus :D gaila kad niekas nenufotkino :D

 

Ir aciu sturmanui kad iki paskutines minutes ieskojo dugno ir vede link finiso ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau padaręs šiokią tokią pertraukėlę su Pabradu, paskutinį kartą buvau 2006 metais, tai galiu pasakyt kad kai buvo puikus renginukas,taip ir liko, tiesiog šauniai praleidom laiką, dėkui organiztoriam, gaila kad tik kelionė namo būna labai ilga, nuobodi ir varginga :D

taigi pagal foto jeigu matote atvažiavau į MIEGO ZONĄ ir esiu miegot iki rytdienos 5val.ryto :rolleyes:

post-184-12758466109561_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirstai biski pabrinke nuo trosu, bet knopkes kaip nors paminkysiu

Su nekantrumu ir jauduliu dusioj laukiau renginio...neramu buvo del technikos-ji pas mane labai "sviezia" ir mazai pazystama, labai nesinorejo luzt pradzioje, nuvilt komandos narius ir netekt malonumo "dasibaigti" kokioj smeletoj brastoj is kurios isvaziavimas vienas ir tik ziurint nosim i zvaigzdes. Matyt padejo tuksenimai i medi ir Dariuko duotas talismanas-mazas pagaliukas kisenej - beveik neluzom

 

Keistas nusiraminimo jausmas apima kai salia pamatai pazystamus veidus, ir slaitas, kurio vienas budamas niekada "neimtum" kad netaptum kulverstuku, draugu apsupty "jami" nesusimastes, nusileides "nerandi dugno", bet aplink tiek daug teigiamu emociju ir linksmu kolegu pokstu, kad visai pamirsti apie sunkumus ir megaujiesi kiekviena akimirka, minute, valanda...

 

Saunuoliai 4x4 Vilnius, Jus visada aukstumoj! Aciu uz nuostabias trasas, meile ir rupesti jose ;)

 

Didelej dekingas komandos nariams - Arturui ir jo teciui, Mindaugui ir jo teciui - viskas buvo nerealiai gerai, su tokia komanda ne tik i Pabrada bet ir i Ladoga nebaisu lekt. Gaila kad nepavyko vakare kartu pasedet-teko staigiai nesti muila namo-sturmane buvo iskviesta i darba o man maziuka priziuret

 

nzn ar pavyko nors mazumele perteikti tai ka patyriau, isgyvenau ir jauciu po Pabrado Nr10, bet tie kas ten buvo manau supras, o tiems kuriems nebuvo veiksmo ziede, niu ka as zinau...tiesiog mano nuomone reikia ne ziuret pro rakto skylute, o geriau dalyvaut veiksme, kuris yra uz tu duru per kuriu rakto skylute Tu ziuri :lol:

 

Tikiuosi Jus visus siandien pazadino..kaip visada- KUUUUUUUUUUUUUUUUUZMMMMMIIIIIIIIIIICCCCCHHHHHHHH, v kakom saraje vodku spretali...tikiuosi Jus siandien smagiai padukot poligone ir stipriai paspaude viens kitam rankas pazadejote susitikti kitam...Kitam PAbrade..o Jus, Jus musu mylimi Pabrado organizatoriai, labai tikiuosi siandien visiems pazadejote, kad BUS KITAS PABRADAS..ir tikrai zinau kad as busiu su JUMIS visais :salut:

 

ACIU JUMS VISIEMS, kurie organizavo, kurie ruose (vire kepe grojo mojo plojo) kurie vaziavo

 

Su meile ir pagarba, Gedukas vaziaves asiliuku :P

 

 

P.S. savo priza as iskovojau - draugai ir likimas padovanojo dovana - as finisavau PABRADE :cheer:

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabradas buvo super :liux::liux: trasos geros :D dekavoju orgams ir savo komandai ,Arminui su patruliu ir Jurai AWD su gulbe. Dekui mano sturmanui Dariukui :liux:

Grizes namo ir isploves maveri radau parejusia granata, pavargusius bet vis niekaip nenumirstancius habus, greiciu dezes trvirtinimo pagalve iskeliavo i anapili, gerve irgi pasvilusi .... teks perrinkinet

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip mažai veiksmo žiede buvo, vienas traktoriukas tik lakstė, kiti krūmais gervinosi.......

 

 

zinai sedet prie kompo ir pizdavot,tai ne krumais vazinet!pasidaryk sportini bolida pasivazinek ir tada isipisinek!asilas blt!!!!tokiu rasytoju kaip tu pilna cia :angry:

 

 

 

 

ACIU ORGANIZATORIAMS UZ RENGINI!!!!!

viskas super

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.