Pereiti prie turinio

Vaiku namu aplankymas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,noreciau pasiulyti visiems kas gali ir turi noro aplankyti vaiku namus antakalnyje.klausimas kolegoms, kiek tikrai būtų norinčiųjų aplankyti vaikų globos namus? bet sąžiningai, kolegos..? apsimetinėt čia nereiks, niekas pliusų už vaikų aplankymą oficialiai nedės, (nebent pats sau :rolleyes: ) o ir vaikai dviveidiškumą labai jau greit pajaučia... tai pat, galimybės su patalpomis ribotos, tad norisi skaičiu žinot, planuot ir t.t..

kol kas tikriausiai būtų į vaikišką playlistą gerai įsipaišantys EgoMuzika atlikėjai Taja, Eva, Stano, Donata ir kt.. Žodžiu, dar vyksta pirminis apsitarimas su jais.Patys pirmieji sutiko rūdininkų knygynas, per juos kalbėsimes su Vilniaus Žalgirio fan klubu, dar keletas variantų yra...ir žinoma, laukiamos dovanėles (nereikalingos knygos, lavinimo žaidimai, muzikos instrumentai, žaislai ir t.t...) Renginys numatomas 2-ieju savaiciu begyje,del tikslesnes datos bus pranesta veliau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsargiai šiais laikais, nes skandalas po skandalobiggrin.gif , čia tokie dėdės ir iškart į mišką, o šiaip tai jei aktyviai visi tai darys tai ir visuomenės susidomėjimas bus ir požiūris į 4x4 išaugs didesnis nei krepšinis dabartinis, pernai jau su Pelkių Vilkais tai darėme Gariūnuose ir Molėtuose, labai vaikam patiko

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taiva jau yra tiksli data Kovo 17d. (Treciadienis). Apsilankymas vaiku namuose vyks todel darbo diena nes dauguma vaiku savaitgaliais isvaziuoja pagyventi seimose. P.s Visa sita ideja sugalvojo Volkswagen klubas, o kadangi pazystu ten keleta zmoniu, manes jie paprase kad patalpinciau sia informacija cia ir tikimes kad dzipiorai prisijungs prie sitos grazios akcijos :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,tai ar bus norinciu prisijungti? :rolleyes: data : kovo 17 ,apie 19.00 h

Labukas'as,

Šį kart nesisiūliau, nes vėl esu užpustytas iki "negaliu"... Bet kitų roz mielai prisijungčiau... Turiu įvairaus galingumo koncertinės įrangos, esu senas garso režisierius garsines bene visas LT estrados žvaigždes... Tad jei kartosit panašią akciją vėliau, - informuokit, - bendradarbiausim... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labukas'as,

Šį kart nesisiūliau, nes vėl esu užpustytas iki "negaliu"... Bet kitų roz mielai prisijungčiau... Turiu įvairaus galingumo koncertinės įrangos, esu senas garso režisierius garsines bene visas LT estrados žvaigždes... Tad jei kartosit panašią akciją vėliau, - informuokit, - bendradarbiausim... cool.gif

 

 

su tokia įranga galima ir kelius prasivalyti, paleidus ant žemo Hzbiggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labukas'as,

Šį kart nesisiūliau, nes vėl esu užpustytas iki "negaliu"... Bet kitų roz mielai prisijungčiau... Turiu įvairaus galingumo koncertinės įrangos, esu senas garso režisierius garsines bene visas LT estrados žvaigždes... Tad jei kartosit panašią akciją vėliau, - informuokit, - bendradarbiausim... B)

 

 

 

TAI TU GAL TAS SARAS IS DVIRACIO SOU :?: JEI TAIP ;) TAI ZVAIGZDE :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.