Pereiti prie turinio

NP 2,8 taxometro parodymai


Rekomenduojami pranešimai

sveiki,kolegos, stai jau gera pusmeti stebiu savo taxometro parodymus, ir kyla abejoniu, ar viskas teisingai veikia... vaziuojant 100km/val rodo apsukas 1500 , ar tai realu,ar tachometras sugedes? laisvos apsukos apie 550, tai lyg ir panasu,o toliau? Draugai komentuoja,kad taip negali buti, gal kas parasys tikruosius parodymus prie 100km/h dekui-V. auto-NP 2.8 TD ispanas,ilgas,91m.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar ne paprasciau patikrint taip: vaziuojant penkta pavara kelt apsukas tol kol turba prades pust, tada bus aisku, kad apsukos ~2000, jei turi navi, pasiziurek koki greiti rodo ir viskas bus aisku... o jei prades turba pust ir pas tave bus 1300 tai tada jau faktas, kad kazkas ni to...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su gps geriau nezaist greiti matuojant. as jau prisimatavau. variau moletu link zvejybon ir sove galvon pasiziuret kaip spidometras rodo. isijungiau GPS-a. varau viena akim i spidometra ziuriu, kita i GPS. abu 100km rodo - zodziu teisingai. tuo metu tik zybt raudonas blicas ir yra. bezioplinedamas pralekiau zenkla 70 o uz jo inkilas stovi. dabar sedziu ir brangios nuotraukos laukiu... :angry: va taip va buna blia :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nežinau kaip su tuo GPS Tom tom matuot tą greitį bet lakstau su Opel Vivara nauja iš salono jokių ratų ir padangų neprigrybavau, toki ratai buvo o greitis lygiai 10km didesnis spidometre nei GPS, tai va ir galvoju kas gi čia grybauja tiesa ir nootbuke buvau ten kažkokį routą isidiegęs tai irgi tas pats 10km skirtumas, jaučiu teks gajovų prašyt kad išmatuotų mano greitį :D , o gal pro špokinyčią pralėkt :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man teke ne su vienu vivariku palakstyt... tai tikrai ju spydas rodo daugiau, nei yra is tikro ;) isbandytas reikalas. aplamai dauguma masinu rodo siek tiek daugiau nei yra is tikro... cia amykliniai bajeriai..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tos spokinycios mane daznai fotkina, buna kad kokius 5-10 kartu per diena blyksi :rolleyes::D bet zinok jos sureguliuotos labai idomiai jei greitis 70 a leki iki 100 dauguma nejama :girtas:

tai jei kokia 160 vietoj 70 pralėkt, tai gal nespės nufotkint, man buvo čia vieną špokinyčia naujei Lydos kelyje pastatė tai pramyniau virš 120 vietoj 70,blykstė buvo bet fotkių nuo rugpjūčio mėn dar nėra, gal ten tik dar tuo metu prisitaikinėjo :rolleyes:, mat šeštą bėgį galima įsimest tik nuo 120, tai važinėju pastoviai šeštu 120, kai yra šeši tai argi penktu važiuosi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai del tu parodymu tai viskas ok, su standartine masina standartiniais ratai ir turi meluot, cia jau gamyklos sureguliuoja taip kad leciau vaziuotum :)

ten kazkaip procentais gaunasi, bet ant 100 vaziuojant tai kokiais 7km/h pas mano visas standartines masinas gaunasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai del tu parodymu tai viskas ok, su standartine masina standartiniais ratai ir turi meluot, cia jau gamyklos sureguliuoja taip kad leciau vaziuotum :)

ten kazkaip procentais gaunasi, bet ant 100 vaziuojant tai kokiais 7km/h pas mano visas standartines masinas gaunasi.

 

Cia yra gryna tiesa:)

vazinejau su ivairiais auto (Nissan Patrol, Fiat Doblo, Subaru Forester) pasijunges navigacija tai pas visus praktiskai 7-10 km/h paklaida. Vaziuoji 100 km/h, o navigacija rodo 90-93 km/h.

 

O mano NP prie 100 km/h rodo kazkur apie 2600 rpm. Bet pas mane 3.0 variklis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki,biski ne i tema bet gal kas zinote kame beda kai tahometro rodykle sokineja kaip isprotejusi NP GR 95m :)

pas mane pagal muzika sokinejo greicio rodykle, pakeiciau ta dali ir viskas akei;

p.s. turiu skydeli su neveikianciu spidometru ir galiu uz 20 Lt perleisti tau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.