Pereiti prie turinio

Mūsų valdžios politika - genocidas ar ne ?


LAUMKELIS II

Ar jūs už Lietuvos ateitį ?  

42 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar jūs norėtumėte gyventi klestinčioj Lietuvoj ?

    • Norėtusi rimtų pokyčių Lietuvoje.
    • Lietuvai reikia perversmo.
    • Dabartinė Lietuvos politika mane tenkina.
      0
  2. 2. Ar jums nebus gėda po 10 metų, dėl to ką galėjote padaryti Lietuvos labui ?

    • Man bus gėda, nes buvau abejingas tada.
    • Aš padariau viską, ką galėjau, Lietuvos ateičiai.
    • Galėjau pasistengti ir daugiau Lietuvos labui.


Rekomenduojami pranešimai

Nekenčiu... :angry:

Suzukis (tas kur neturi Suzukio), kaip visada pesimistas ir, kaip visada TEISUS... :( Nėra dar ant Lietuvėlės visiškos "šiknos", - ir nebus dar NORO kažką nuveikti ir kažką pakeisti... Čia tas pat, kaip su metimu rukyti ar gerti... Kol bus "...norėčiau, kad Lietuvoj tvarka būtų..." tol tik dėjuos, samprotaus ir blevyzgos, o kai pribręs reikalas iki "...NORIU, kad Lietuvoj visi vagys sėdėtų..." tada ir bus tokios temos veiksmingos... :rolleyes::blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šarai, turi kelis šuniukus.... bėdai nutikus jie ras kur kaulą pagriaužt... o ką daryti tiems, kas po keleta vaikų turi ? susidegint kaip Kalantai ir vaikus į prieglaudą ?... daug žmoniu, kurie turi stiprius savisaugos instinktus ir atsakomybę savo atžaloms... tik labai alkanas vilkas ateina į kaimą...

 

p.s. aš pvz turiu savo planą atėjus valandai X ir mano "tankas" ras tinkamą paskirtį, gal būt paskutinį kartą....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip mano tevas sako, Lietuvoje prie caro sukilimai ejo mazdaug kas 35 metus... Numalsindavo, ir vel is naujo po 34 metu...

Praejo tik 19 metu dar. Taigi netgi pagal sita sistema dar liko palaukti... O istorijos tekmeje 19 metu labai ir labai nedaug, praktiskai mirksnis... Jei Lietuva isliks, tai po simtmeciu nieks tokio laiko tarpo ir neatsimins, arba atsimins kaip geda jos istorijoje...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.