Pereiti prie turinio

TOYOTA 4RUNNER'91m nesijungia pr tiltas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 77
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

ATIDAROMAS LANGAS LABAI GERAS ISMISLAS

atsarginio rato deti y taip vadinama bagazine negaliu ten gulasi serniukai :D vat pakabinti gale noriu

lasas berots klause kuo blogai pakabintas po dugnu

viskas ok jeigu nusprogo kol lakstai miske nu dar ir geroj pliurzej dzin nes drabuziai atitinkami

o jaigu leki rudeny autostrada ir sast ratelis tuscias tai tas gulinejimas po dzipuzu labai biesina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzvedino raktelis pas mane nelindo, ar turi buti kitas ar valyt spynele?

PAS mano begika irgi nelindo raktas beje ir ne yviena spyna nelenda laukine ko pasekoje turejau dideliu bedu

spyna galine bandziau taisyti bet ten viskas perluze buvo todel darinejasi tik su vidine knopke gal ir gerai nes laikau prie daugeaukscio kur vagiukai sekmingai prasuke spyna gali atsidaryti langely o paskui ir pridergti viduje

beje vel priekis durnuoja bet ytariu tai nuo elektros kaip kazkuris minejo

vazuojant klaksi rele ir mirksi 4wd lempa (cia kai veiksmas yjungus 4)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

TAIGIS TAIP

sutaise mano begika dabar jungiasi be problemu lipa igi be bedu

kas buvo nutike?

OGI YTARIU KAD TAS VADINAMAS GREICIO DACIKAS SUSIPASKUDYJO IR NELEIDO RELEI PERJUNGTI SOLENOIDU

TO PASEKOJE VAKUMAS NEPERSIJUNGDAVO Y YJINGIMO PADETY IR PERJUNGIMO SAKUTE (VAKUME) NEPASISLINGDAVO

pastate paprasta jungikly ir bedos dingo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Ar teisybe, kad pas runnery ijungus paletinimo svirti isijungia desines puses priekinis ratas, o kaires isijungia vakuumu automatiskai (ten yra kazkoks mygtukas prie dezes, kuris pasispaudzia kai ijungi paletintojo svirti)? Pas mane kaip ir perdaryta viskas tai ijungus svirti blokuojasi desines puses ratas, tik nezinau ko ieskoti nes kaires puses ratas neisijungia?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar teisybe, kad pas runnery ijungus paletinimo svirti isijungia desines puses priekinis ratas, o kaires isijungia vakuumu automatiskai (ten yra kazkoks mygtukas prie dezes, kuris pasispaudzia kai ijungi paletintojo svirti)? Pas mane kaip ir perdaryta viskas tai ijungus svirti blokuojasi desines puses ratas, tik nezinau ko ieskoti nes kaires puses ratas neisijungia?

Miktukas ant svirties jungia priekini tilta, jis valdomas elektra ir vakumu, svirtis jungia paletintoja, o ijungus paletintoja elektra automatiskai ijungia ir prieki. O ten tas ant priekinio tilto tai jis tik atjungia desni pusasi nuo difo. Todel kad vaziuojant galu nesisuktu kardanas. Jis isijungia tuopaciu momentu kaip ir razdatkej isijungia piekinis tiltas. O tada jau kai uzsedi, tai varo tas ratas kuriam lengviau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

TAIGIS TAIP

sutaise mano begika dabar jungiasi be problemu lipa igi be bedu

kas buvo nutike?

OGI YTARIU KAD TAS VADINAMAS GREICIO DACIKAS SUSIPASKUDYJO IR NELEIDO RELEI PERJUNGTI SOLENOIDU

TO PASEKOJE VAKUMAS NEPERSIJUNGDAVO Y YJINGIMO PADETY IR PERJUNGIMO SAKUTE (VAKUME) NEPASISLINGDAVO

pastate paprasta jungikly ir bedos dingo

 

 

Sveiki,

 

Galima placiau, koki jungtuka idejo paprasta? Nes irgi kazkodel nebeisijungia 4wd...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Galima placiau, koki jungtuka idejo paprasta? Nes irgi kazkodel nebeisijungia 4wd...

 

Toks as cia ir zinovas bet kiek pats issiaiskinau tiek masterokas ir padare :lol:

ten stovi toks ala greicio dacikas kuris ir leidzia arba neleidzia yjungti priekinius

tai mes jam laidus cirks su peileliu ir paprasta jungtuka pastate ir visi reikalai susitvarke

o dabar net patiuningavau pastaciau sviecianty jungtuka :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

niekaip nerandu, kodėl neįsijungia priekinis tiltas... Salenoidai kaip ir ok, įtampa į tiltą ateina, relė sudirba, bet vistiek nesijungia... Ir jei mašina nors truputį rieda, net jungt neduoda į 4wd. Stovint junginėt leidžia, bet neįjungia. Skydelyje lemputė neužsidega.

 

Kur ieškot galų? pavasaris ateina, miške bus liūdnoka be priekinio tilto...

 

2.4td '91

 

edit: o tai tas greičio dačikas nėra tas, kur įsisuka į priekinį tiltą ir ant kurio maunasi fiškė? Šiandien visi galai perkratyti, beliko tik tą fiškę užtrumpint ir žiūrėt, ar ne tame daviklyje bėda...

 

edit2: stebuklingai pradėjo veikt :) Tik nors kiek judant neduoda jungt, bet visiškai sustojus be problemų. Tad lieku prie nuomonės, kad problema fiškėje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Man is viso nesamone, savaitgali sakaiu patvarkysiu siek tiek laidus, pasikrapsciau ir pabandziau pavazinet po laukus.......tai ne tik kad isijunge priekinis tiltas bet jis nebeissiungia......nebesuprantu as tos masinos visai.....net neisivaizduoju nuo ko pradet? Pas mane satelitai sublokuoti, tai galit isivaizduot kai turi viena pastoviai besisukanti priekini rata, kuriam dzin ar lengva suktis ar ne jis vis tiek pastoviai sukasi....:( gal galit paaiskint normaliai kurioje vietoje yra ta rele, kuri priekini tilta pajungia, sakiau surades nukirpsiu laidus ir psio...:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man is viso nesamone, savaitgali sakaiu patvarkysiu siek tiek laidus, pasikrapsciau ir pabandziau pavazinet po laukus.......tai ne tik kad isijunge priekinis tiltas bet jis nebeissiungia......nebesuprantu as tos masinos visai.....net neisivaizduoju nuo ko pradet? Pas mane satelitai sublokuoti, tai galit isivaizduot kai turi viena pastoviai besisukanti priekini rata, kuriam dzin ar lengva suktis ar ne jis vis tiek pastoviai sukasi....:( gal galit paaiskint normaliai kurioje vietoje yra ta rele, kuri priekini tilta pajungia, sakiau surades nukirpsiu laidus ir psio...:)

 

Siaip ne taip radau problema - nutraukta vakuumo slangele. Servise ja ne tik nutrauke, bet ir padare viska kad nesimatytu..... Bet siaip idomus dalykas, kai neveikia vakuumas uzsiblokuoja visi priekiniai ratai ir ju niekaip negali isjungti.... nes pasirodo priekiniai setelitai sublokuoti/suvirinti, matyt del to.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki,

gal kas gali patart dėl runner priekinio tilto?

2959 benzas , 90 metai. Nori jungiasi , nori ne. Įtampa į tiltą pasiduoda (matavau pats) , vakumas lyg ir yra. Lemputė panelėje pagal įsijungimą

suveikia. Nežinau ko dar ieškot. Blogiausia tai kad kai reikia - nesuveikia.

Gal vakumas per silpnas?

Kokio stiprumo turi būti?

Šlangutę numovus pirštą vos vos pritraukia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai jungi priekinį tiltą girdisi kaip suveikia relytė, bet lemputės panelyje nesulauki.

Jei mechaninė dėžė, tai kiek suprantu, iki relytės viskas veikia. Prie variklio yra solenoidų blokas klausimėlis kada ten srovė pasiduoda?

Pradėjau ieškoti info apie remontą, kažką radau internete, gal kam pravers

http://www.autoprospect.ru/toyota/4runner/7-10-ehlektromagnitnyjj-privod-perednejj-vedushhejj-osi-add-sistema.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.