Pereiti prie turinio

Sukčius


Eccc

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas jau buvote susidūręs su panašia situacija, bet man tai buvo pirmas kartas ir niekur negirdėtas sukčiavimo būdas.

Tarp Grigiškių ir Vilniaus stabdo mane šalikelėje stovintis Subaro vairuotojas. Iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad du ratai ant griovio šlaito, o mašina lyg ir pakibusi ant pilvo. Prašo ištraukti ir klausia ar neturiu timpos. Buvau mašiną iškrovęs nes važiavau į Depą medžiagų, taigi, neturėjau. Pasirodo, kad turėjo jis, netyčia rado bagažinėje. Maloniai atsiprašė, pats prikabino prie savo mašinos, pavažiavau atgal, užmetė ir ant mano kablio. Labai lėtai pradėjau važiuoti į priekį, kad lynas išsitemptų, o jis praktiškai net neįsitempė ir nulupo jam visą priekį. Tas veikėjas išlipo iš mašinos ir iš karto puolė viską fotografuoti. Sakau jam,- kaip tu užkabinai? O jis man - ką aš, tai tu užkabinai, ir iš karto pradėjo skaičiuoti kėbulinius, dažymą ir kiek laiko užims. Dar pasiūlė deklaraciją pildyti. Jis kalbėjo kaip advokatas ar teisininkas, (aš juos iš kalbos pažįstu). Pasakiau, kad nieko nepildysiu, tegu kviečia policiją. Palaukiau kol iškvies, o tada pasakiau, kad pas mane gale yra vaizdo registratoriaus kamera. Jis dar juokėsi, kad parkingo kamera nieko neįrašo, bet kai parodžiau antrą kamerą per užtamsinto stiklo skylę, tai iš karto pasikeitė ir pasakė, kad pretenzijų neturi. Kaip tik atvažiavo policija, jis ir jiems pasakė, kad pretenzijų neturi. O aš jau turėjau jam pretenzijų, tik laiko  neturėjau. Dar atsiminiau buvau išėmęs kortelę nuskaitymui, blemba, tokie dalykai atsitinka būtent tuomet, kai registratorius nedirba. Gerai, kad nors pagąsdinimui suveikė.

Geri norai gali blogai baigtis. Neįkliūlit

  • Like 3
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar tokių cirkų neteko girdėt...

Teko susidurti nebent su tamsaus gymio veikėjais, kuriems atseit baigėsi benzinas ir siūlė savo "auksinius" papuošalus keisti į pinigus... Bet jau labai seniai tas buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrašyta (redaguota)

Kalbėjo lietuviškai, naudojo teisinius terminus, pvz. aš- blemba, nu kaip tu čia taip prikabinai?, jis - tai turto sugadinimas dėl neatsargumo, lyną prisegėte jūs, vietoje, nenumatytoje gamintojo. Aš, tuomet, lietuviškai tariant, afigel :). Labai ten nesidraskiau, maniau registratorius filmuoja, bet prie Depo nusprendžiau vaizdo įrašą pažiūrėti, tuomet atsiminiau dėl kortelės, buvo apmaudu. Vietoje pasakojimo būtų filmas :). Subaru Outback

Redagavo Eccc
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.