Pereiti prie turinio

Jai dedi i niva dyzelini varikli tai kur pritvirtint tilta


Rekomenduojami pranešimai

Mes darėm taip:du kronšteinai iš šonų, prisukti prie tilto guolių dangtelių, prie jų privirinti galinių tilto traukių galai su sailentblokais-čia priekinė dalis(tvirtinama prie traversos).Galas:keitėm tilto apatinį dangtelį metaliniu, prie jo virinom kronšteinus su ausim-šita dalis tvirtinama prie stabilizatoriaus.Reziume:tiltas atskirtas nuo motoro ir pritvirtintas keturiuose taškuose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas foto galetu imesti? :rolleyes:

 

Jau buvo tema su visom nuorodomis ir aptarimais.

Tik man įdomu kokia to kaina būtų ne pačiam darant bent apytiksliai?

 

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/5150-nivos-reduktorius/

 

Prapuolusios nuorodos:

http://www.niva-faq.msk.ru/tehnika/transmis/per_mst/per_krep.htm

http://www.niva-faq.msk.ru/tehnika/transmis/per_mst/otd_rpm.htm

http://www.niva-faq.msk.ru/tehnika/transmis/per_mst/krrpm.htm

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Noriu ideti nuo peugeot 1,8d kur pritvirtinti priekini tilta?

Iš kart ačiu.. :rolleyes:

susisiek su manim, pas mane gamykline niva su dyzeliniu motoru ir kaip tik reduktoriaus tvirtinimai perdaryti, nes kai parsiveziau ja is vokietijos buvo be priekinio reduktoriaus, teko burti patiems

865018686

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ne pradiejau darbus, bet varykli jau išemiau... :) buvau deladoi (kirtimu g.) ten kaip ir galima nusipirkti reduktoriaus laikykli, bet reikia užsakineti ir nežine kiek kainuos, jie patys nežinojo, nes iš kažkur labai tolimos rusijos galo reikia atsivežti...

Susiradau kur man padarys sujungima greičiu dežes su varikliu... kainuos apie 300lt Daro (UAB Šlifas)

Reikies turbut nuvažiuoti pasižiureti originalios disel nivos :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ne pradiejau darbus, bet varykli jau išemiau... :) buvau deladoi (kirtimu g.) ten kaip ir galima nusipirkti reduktoriaus laikykli, bet reikia užsakineti ir nežine kiek kainuos, jie patys nežinojo, nes iš kažkur labai tolimos rusijos galo reikia atsivežti...

Susiradau kur man padarys sujungima greičiu dežes su varikliu... kainuos apie 300lt Daro (UAB Šlifas)

Reikies turbut nuvažiuoti pasižiureti originalios disel nivos :rolleyes:

geriau pirma apziurek kaip pas mane padaryta, nes originalus laikiklis gali buti silpnoka vieta :)

paskambink susitarsim kada tau patogu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o koks pas tave varyklis kiek kw? ir kaip traukia? :rolleyes:

pas mane eksportinis gamyklinis variklis stovi, peugeot 1.9d, variklio kodas XUD, masina parvezta is vokietijos, kilovatu nepamenu, nes technikinis pasas masinoj paliktas, bet kaip matau esam abu vilnieciai- butu malonu susipazinti :)

beje kronsteina deladoj kai uzsakinejai ar butent dyzeliui uzsakei? es jie skirtingi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane eksportinis gamyklinis variklis stovi, peugeot 1.9d, variklio kodas XUD, masina parvezta is vokietijos, kilovatu nepamenu, nes technikinis pasas masinoj paliktas, bet kaip matau esam abu vilnieciai- butu malonu susipazinti :)

beje kronsteina deladoj kai uzsakinejai ar butent dyzeliui uzsakei? es jie skirtingi

 

aš noriejau užsakyti, bet ne užsakiau, nes pasake neapsimokes kad labai brangiai kainuos...

gamynsiu pats :) reikies pas tave pasižiuret kaip padaryta, išmatuosiu ir pagaminsiu :) jej galima...

o iš kokio rajono tu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš noriejau užsakyti, bet ne užsakiau, nes pasake neapsimokes kad labai brangiai kainuos...

gamynsiu pats :) reikies pas tave pasižiuret kaip padaryta, išmatuosiu ir pagaminsiu :) jej galima...

o iš kokio rajono tu?

as is seskines, bet masina netoli forum palace stovi, ten musu servisas yra, tai susiskambinsim

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie dalykai kaip reduktoriaus tvirtinimas praktiskai neismatuojami,

nebent išsiimtum( o tai uztruktum nemaziau kaip pusdieni isimt, o dar ne maziau idet).

Pats kai dariaus tai tekintojo paprasiau, kad ant berods 50 cm ilgio ir 20 cm plocio laksto isgreztu skylę

reduktoriaus sonams prisukt, o toliau jau prisisukęs dejaus ant balkio ir traukes, o toliau viska padare visagale bulgarke. :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.