Pereiti prie turinio

Vasario 13 Xbradas FREE - paraiška


Rekomenduojami pranešimai

Jau tradiciškai Vasario 13 Xbradas FREE - Nepriklausomybės dienos proga

Extrim klasė su keliais sunkesniais KP ir begerviniai arba standartai su gervėmis .... smulkmenos bus vėliau... planuokitės laisvalaikį icon_wink.gif

Vieta - 50km spinduliu nuo Vilniaus smile.gif

Pairuoškite tinkamai važiavimui gyliame sniege.... kastuvai, sendtrakai, tvirtos buksyravimo virvės ir patikimi kabliai ....

 

xbrad-free10.jpg

 

xb-free_paraiska.doc

 

dalyvavimo paraiškos forma, registracija iki vasario 10d.

 

pastaba: Paraiška pakoreguota.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 100
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

O aš ir Hunter'is už pernykštę pusę... :tongue: :tongue: :tongue: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol:

galim :roll: , po pernai pasivazinejimu kol kas tylu ramu, galiu su miskiniais pasneket... dziunglese dar daug kv nemaciusiu aplamai jokios technikos, tik bezopjuklo reikia, nes uzversta juodai... miskiniai tik aciu pasakytu, nes jiems valyt reikia ... siendien tose vietose buvau... aisku viskas susale arba po ledu koretos tustumos... :roll: beje ten ir poligonas salia su duobem nuo bombu :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va su duobėm tai negerai, susižeisti galima, buvo pernai po Xbrado sekančią dieną pas V.K, na bet klausimas kad kada dabar atšils ir kai sniego yra labai jau reik atsargiai, va radus kokią balą užšalusią galimą būtu ant ledo ratukus pasukti, patikrinti kokios geresnės padangos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neturėsiu subotniko tomis dienomis,prisišikau su ,t.y. padėjo prisišikt,su reno megano dėže,teks chaliava variklį kelt lauk,tai būtinai sudalyvausiu,rodos vienas iš mano bolidų pradės judėt rimčiau,dar ir vilkų pašnekinsiu.rolleyes.gificon_cheers.gificon_scratch.gificon_thumright.gificon_salut.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.